Řešení hluku z tepelného čerpadla nebo klimatizace protihlukovým krytem

ROMAn s.r.o.

Řešení hluku z tepelného čerpadla nebo klimatizace protihlukovým krytem

ROMAn s.r.o.
Demontovatelné protihlukové kabiny s jednoduchou manipulací (bez ohledu na jejich velikost)

Zvýšená hladina hluku je pro lidský organismus velmi škodlivá, a proto je třeba věnovat jí patřičnou pozornost. Problematikou odhlučnění se již od roku 1992 zabývá společnost ROMAn s.r.o., která dokáže pomocí certifikovaných RS panelů vytvořit řešení pro průmyslové podniky, stavební společnosti i rodinné domy. Zvláště žádané jsou demontovatelné protihlukové kabiny.

průmyslové odhlučnění, ROMAn s.r.o.

Profesionální průmyslové odhlučnění

Problematika odhlučnění v průmyslu je velmi aktuální téma. A právě pro potřeby průmyslového odhlučnění se ideálně hodí RS panely od pražské společnosti ROMAn s.r.o. Přesně na míru požadavkům každého klienta z nich lze vyrobit protihlukové kabiny, kryty, zástěny, kapotáže i protihluková vrata. Hluk lze díky těmto prvkům dokonale izolovat a oddělit od personálu.

Od protihlukového krytu pro kompresory, až po několik metrů vysokou protihlukovou zástěnu


Demontovatelné protihlukové kabiny s jednoduchou instalací

Řešením, jež nemá na našem trhu konkurenci, jsou protihlukové kabiny, které lze snadno demontovat a instalovat na jiném místě. Jejich výroba je možná v jakékoliv velikosti. Jedná se o vysoce praktické řešení, které je žádané zejména stavebními a výrobními firmami. Protihlukové kabiny a odhlučňovací zástěny mohou být opatřeny také protihlukovými okny, což umožňuje pohodlnou kontrolu výrobních hal a prostor s vyšší hladinou hluku.

RS panely pro protihlukové kabiny a tlumiče hluku


Zamezte nepříjemným zvukům a hluku

Shodneme se tedy jistě na faktu, že hluk je vždy nepříjemný a nežádoucí, protože může negativně působit na naše zdraví a psychiku. Řešení na klíč pro každého najde společnost ROMAn s.r.o. z Prahy, která má s odhlučněním mnohaleté zkušenosti. Realizovala již celou řadu individuálních zakázek v oblasti protihlukových úprav a odhlučnění. V případě potřeby se na ni proto neváhejte obrátit!

Reference v oblasti odhlučněníVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.romansro.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

Silné zvuky nemají vhodné působení na lidské zdraví. Lidé, kteří v tom žijí, vědí svoje a měnili by za klidné prostředí okamžitě. Lépe, než stěhováním, jde hluk řešit odhlučněním. A o to se postará společnost ROMAn s.r.o., která odhlučnění provádí již od roku 1992.

Vydáno 21.03.2017
Protihlukové panely pro snížení hladiny hluku od českého výrobce

Protihlukové panely pro snížení hladiny hluku od českého výrobce

Protihlukové panely vyvinuté českou společností ROMAn s.r.o. nachází využití při snížení hladiny hluku v mnoha oblastech života - od průmyslu, přes pracoviště až po domy a byty. S jejich pomocí je možné zvukově izolovat i nízkofrekvenční tóny, jejichž odhlučnění je jinak velmi obtížné. Hluk z okolí nemusí obtěžovat Váš život - v práci ani doma. Hygienické normy jasně stanoví přípustné decibely.

Vydáno 21.04.2016
Protihluková opatření pro snížení hluku v domech, výrobních halách, u silnic atd.

Protihluková opatření pro snížení hluku v domech, výrobních halách, u silnic atd.

V dnešní hektické době je hluk prakticky všudypřítomný. Je třeba si uvědomit, že pravidelný pobyt v hlučném prostředí má nepříznivý vliv na naše zdraví. Neškodí pouze sluchu, ale může neblaze ovlivnit také psychiku každého z nás. Proto doporučujeme zaměřit se na kvalitní a funkční protihluková opatření, a to ve všech oblastech našeho života - od bydlení (domy, byty), přes pracovní prostředí (výrobní haly, kanceláře) až po venkovní prostředí (silnice, dálnice, železnice).

Vydáno 08.12.2014Vydáno 17.02.2018
134 Zhlédnutí
Topováno 14.10.2020

Průmyslové odhlučnění

Průmyslové odhlučnění

Firma ROMAn se specializuje na protihlukové úpravy a odhlučnění průmyslových provozů

Odhlučnění tepelných čerpadel

Odhlučnění tepelných čerpadel

Firma ROMAn – specialista na odhlučnění tepelných čerpadel a klimatizací

Silniční a železniční protihlukové panely

Silniční a železniční protihlukové panely

Protihlukové panely pro snížení hluku kolem silnic, dálnic nebo železnic