Demontovatelné protihlukové kabiny s jednoduchou manipulací (bez ohledu na jejich velikost)

ROMAn s.r.o.

Demontovatelné protihlukové kabiny s jednoduchou manipulací (bez ohledu na jejich velikost)

Protihlukové panely pro snížení hluku kolem silnic, dálnic nebo železnic

K nejvýznamnějším zdrojům nadměrného hluku patří bezesporu hluk z dopravy. I tento problém umí firma ROMAn účinně řešit. Vyrábí protihlukové panely z hliníku, oceli, nerezu, Cortenu nebo polymethylmetakrylátového plexiskla. Z protihlukových panelů jsou montovány protihlukové stěny k výraznému odhlučnění prostorů kolem silnic, dálnic a železnic. Tyto protihlukové bariéry splňují nejen funkci absorpce hluku, ale i požadavky estetické.

Protihlukové silniční panely, ROMAn s.r.o. Praha

Hliníkové, ocelové a nerezové protihlukové panely jako akustická bariéra k silnicím, dálnicím, železnicím

K účinným protihlukovým opatřením, snižující hluk z dopravy, patří kovové protihlukové panely. Firma ROMAn nabízí protihlukové panely z oceli, které jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům a vyznačují se dlouhou životností. Předností hliníkových protihlukových panelů je snadnější montáž díky nižší hmotnosti, jsou tedy vhodné jako prostorová bariéra v hůře dostupných terénech. Vybrat si můžete z několika typů protihlukových hliníkových panelů, a to odrazivé protihlukové panely z hliníku nebo protihlukové panely jednostranně či oboustranně pohltivé. Nerezové protihlukové panely účinně eliminují i vyšší hlukové zátěžě, jsou odolné vůči korozi a jsou neprůrazné. Ocelové i hliníkové protihlukové panely nabízíme v široké paletě barev a odstínů podle vzorkovnice RAL.

Silniční protihlukové panely, ROMAn s.r.o.


Corten protihlukové panely jako venkovní zvuková bariéra

V naší nabídce najdete i protihlukové panely, vyrobené z italského materiálu Corten, který, pro svůj vysoký obsah fosforu, má 5x vyšší antikorozní odolnost než běžné uhlíkové oceli. Protihlukové panely Corten se vyznačují i dalšími specifickými vlastnostmi, jsou plně ekologické a recyklovatelné. Venkovní protihlukové stěny z Cortenu doporučujeme pro jejich dlouhou životnost, mechanickou odolnost, odolnost vůči dešťům, silnému krupobití a teplotním rozdílům.


Protihlukové polymethylmetakrylátové plexisklo k silnicím, dálnicím, na mosty

Ke stále oblíbenějším venkovním protihlukovým bariérám patří průhledné stěny z polymethylmetakrylátového (PMMA) plexiskla, které je rovněž odolné proti povětrnostním vlivům a je neprůrazné. PMMA sklo, opatřené vnitřním vláknem, je netříštivé. Protihlukové plexisklo má zvukovou neprůzvučnost 32dB a zvukovou pohltivost 2dB. Hluk pohlcující plexisklo doporučujeme jako protihlukovou bariéru k silnicím a dálnicím, výborně se hodí jako protihlukový panel na mosty. Protihlukové plexisklo působí ve venkovním prostoru přirozeně, k ochraně proti ptákům se olepuje samolepkami dravců. Na zakázku dodáváme protihlukové polymethylmetakrylátové desky zasazené do rámečků a opatřené těsnicí pryží, též odolné proti povětrnostním vlivům.


Osvědčení pro protihlukové stěny z kovových protihlukových panelů

Na základě získaného certifikátu na protihlukové stěny z kovových protihlukových panelů Tecnowall TW a RS je firma ROMAn oprávněna dodávat protihlukové panely pro stavby železničních drah.

Certifikát na protihlukové stěny pro železnice


PODSTRÁNKY

Průmyslové odhlučnění

Průmyslové odhlučnění
Firma ROMAn se specializuje na protihlukové úpravy a odhlučnění průmyslových provozů

Odhlučnění tepelných čerpadel

Odhlučnění tepelných čerpadel
Firma ROMAn – specialista na odhlučnění tepelných čerpadel a klimatizací

Silniční a železniční protihlukové panely

Silniční a železniční protihlukové panely
Protihlukové panely pro snížení hluku kolem silnic, dálnic nebo železnic
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ROMAn s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ROMAn s.r.o.
romansro.cz
Adresa

Adresa

Domkovská 2374/17
Praha 9 - Horní Počernice 193 00

info@romansro.cz
+420 281 924 413


Najdete nás také zde:

ARES
captcha