Zednictví
Jiří Pokorný
Zednické práce všeho druhu – Zednictví Pokorný

Potřebujete pomoci se stavbou domu? Chcete zrealizovat zakázku na klíč? Zrekonstruovat byt či dům? Udělat novou koupelnu a záchod, provést pokládku podlahy či vymalovat? Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavitelství, zabývající se veškerými zednickými, stavebními a bouracími pracemi. Zajistíme kompletní stavitelské práce, zednické práce a ostatní řemeslnické práce. Zaměřujeme se na výstavbu domů i rekonstrukci bytů. Nejsou nám cizí ani bourací práce a mnoho dalšího.

Zednické práce všeho druhu, Zednictví Pokorný

Postaráme se o kvalitní provedení každé zakázky

Těšíte se na nové bydlení? Chystáte se rekonstruovat byt či potřebujete pomoci s novostavbou? Zateplení fasády, úpravy příček, vyzdívání místností, ale i další řemeslnické práce jako je vymalování, klempířské služby, elektro nebo vodoinstalace, to všechno zvládáme hravě a profesionálně. Lpíme na kvalitně provedené zakázce a zařídíme u každého projektu jeho celkovou realizaci. Naši zkušení řemeslníci mají dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru a proto kvalitně a precizně odvedou vždy požadovanou práci. Postavíme vám dům či pomůžeme se zateplením nebo rekonstrukcí.

Zednictví Pokorný – rekonstrukce, bourání, výstavby, zdění, zateplování, vymalování a mnoho dalšího


Výstavba rodinných domů, zateplení, rekonstrukce domů i bytů

Naše firma, Zednictví Pokorný, zajišťuje výstavbu rodinných domů a veškerých novostaveb, ale také dalších různých objektů. Provádíme zateplování budov, ale i rekonstrukce starších objektů. Vytvoříme vám takové bydlení, ve kterém se konečně budete cítit jako doma. Zrekonstruujeme byty, upravíme stará bytová jádra, provedeme údržbu a zprovozníme novou koupelnu. Samozřejmostí je provádění bouracích prací, takže není problém změnit příčky, dát pryč starý záchod a vyměnit jej za nový. To vše a ještě daleko více zajistíme. Provedeme obkladačské a dlažební práce i sádrokartonářské práce. Položíme v místnosti plovoucí podlahu nebo venku na chodníku zámkovou dlažbu. Žádná práce nám není cizí. Postavíme vám dům od základů až po střechu. Spolehněte se na profesionály. Postaráme se o výstavbu nového domova nebo rekonstrukci starého, díky kterému budete bydlet jako v novém. Samozřejmostí je pro nás konečný úklid.

Postavíme dům od základů až po střechu


Monolitické železobetonové konstrukce z železobetonových desek

Stavíme nejenom rodinné domy, ale i další objekty, firemní skladiště, komerční budovy, administrativní kanceláře a mnoho dalšího. Monolitické železobetonové stropy vám zajistí opravdu vysokou stabilitu, vyztužení objektu v obou směrech a navíc se vyznačují požární odolností. V této oblasti se postaráme o kompletní realizaci celé zakázky. Vše vyměříme, vybereme vhodný druh betonu, zajistíme výztuž i samotné betonování. Tento typ stropu má vysokou nosnost, odolnost a je nehořlavý. Zajistíme kompletní stavbu, betonování i statistické výpočty.

Malířské a natěračské práce, elektrikářské, vodoinstalatérské, topenářské práceVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.zednictvi-pokorny.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Firma Stavebnictví Pokorný s oblastí působnosti v širokém okolí jižní Moravy vyniká svými mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavebnictví. Poskytuje zednické, stavební a bourací práce různého druhu. Zaměřuje se také na kompletní zhotovení železobetonových monolitických stropů. Disponuje stavebním lešením značky PERI UP, které nabízí k zapůjčení.

Vydáno 23.05.2016
Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Přemýšlíte nad výstavbou nového domu nebo rekonstrukcí toho stávajícího? Možná se vaše úvahy brzy přenesou z pouhého zamyšlení se ke snaze o konkrétní realizaci. Pak se dostanete k náročnému úkolu – vybrat kvalitní a spolehlivou stavební firmu s odpovídající cenovou politikou, která se o vše postará za vás. My jsme vám ji našli – Zednictví Pokorný působí na trhu řadu let, má za sebou spoustu referencí i spokojených zákazníků a nabízí zednické, stavební a bourací práce a další řemeslnické práce.

Vydáno 03.02.2016
Zednické práce Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou

Zednické práce Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou

Profesionální zednické práce jsou na trhu žádanou službou. Stavba domů a dalších objektů jako i rekonstrukce, zateplování, atd. vyžadují kvalifikované pracovníky a profesionální přístup se vším všudy. Profesionální zednické a další služby vám poskytne firma Pokorný, zednické práce.

Vydáno 17.10.2017Vydáno 08.06.2018
172 Zhlédnutí
Topováno 18.12.2019

Stavební a bourací práce

Stavební a bourací práce

Výstavba bytů a domů, stavební rekonstrukce i bourací práce

Monolitické stropy

Monolitické stropy

Monolitické stropní konstrukce z železobetonových desek

Půjčovna lešení

Půjčovna lešení

Půjčovna kvalitního lešení pro Vaše stavební práce