Stavební i bourací práce pro realizaci Vašeho vysněného bydlení Znojmo

Zednictví Jiří Pokorný

Stavební i bourací práce pro realizaci Vašeho vysněného bydlení Znojmo

Zednické práce všeho druhu – Zednictví Pokorný

Potřebujete pomoci se stavbou domu? Chcete zrealizovat zakázku na klíč? Zrekonstruovat byt či dům? Udělat novou koupelnu a záchod, provést pokládku podlahy či vymalovat? Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavitelství, zabývající se veškerými zednickými, stavebními a bouracími pracemi. Zajistíme kompletní stavitelské práce, zednické práce a ostatní řemeslnické práce. Zaměřujeme se na výstavbu domů i rekonstrukci bytů. Nejsou nám cizí ani bourací práce a mnoho dalšího.

Zednické práce všeho druhu, Zednictví Pokorný

Postaráme se o kvalitní provedení každé zakázky

Těšíte se na nové bydlení? Chystáte se rekonstruovat byt či potřebujete pomoci s novostavbou? Zateplení fasády, úpravy příček, vyzdívání místností, ale i další řemeslnické práce jako je vymalování, klempířské služby, elektro nebo vodoinstalace, to všechno zvládáme hravě a profesionálně. Lpíme na kvalitně provedené zakázce a zařídíme u každého projektu jeho celkovou realizaci. Naši zkušení řemeslníci mají dlouholeté zkušenosti a praxi v oboru a proto kvalitně a precizně odvedou vždy požadovanou práci. Postavíme vám dům či pomůžeme se zateplením nebo rekonstrukcí.

Zednictví Pokorný – rekonstrukce, bourání, výstavby, zdění, zateplování, vymalování a mnoho dalšího


Výstavba rodinných domů, zateplení, rekonstrukce domů i bytů

Naše firma, Zednictví Pokorný, zajišťuje výstavbu rodinných domů a veškerých novostaveb, ale také dalších různých objektů. Provádíme zateplování budov, ale i rekonstrukce starších objektů. Vytvoříme vám takové bydlení, ve kterém se konečně budete cítit jako doma. Zrekonstruujeme byty, upravíme stará bytová jádra, provedeme údržbu a zprovozníme novou koupelnu. Samozřejmostí je provádění bouracích prací, takže není problém změnit příčky, dát pryč starý záchod a vyměnit jej za nový. To vše a ještě daleko více zajistíme. Provedeme obkladačské a dlažební práce i sádrokartonářské práce. Položíme v místnosti plovoucí podlahu nebo venku na chodníku zámkovou dlažbu. Žádná práce nám není cizí. Postavíme vám dům od základů až po střechu. Spolehněte se na profesionály. Postaráme se o výstavbu nového domova nebo rekonstrukci starého, díky kterému budete bydlet jako v novém. Samozřejmostí je pro nás konečný úklid.

Postavíme dům od základů až po střechu


Monolitické železobetonové konstrukce z železobetonových desek

Stavíme nejenom rodinné domy, ale i další objekty, firemní skladiště, komerční budovy, administrativní kanceláře a mnoho dalšího. Monolitické železobetonové stropy vám zajistí opravdu vysokou stabilitu, vyztužení objektu v obou směrech a navíc se vyznačují požární odolností. V této oblasti se postaráme o kompletní realizaci celé zakázky. Vše vyměříme, vybereme vhodný druh betonu, zajistíme výztuž i samotné betonování. Tento typ stropu má vysokou nosnost, odolnost a je nehořlavý. Zajistíme kompletní stavbu, betonování i statistické výpočty.

Malířské a natěračské práce, elektrikářské, vodoinstalatérské, topenářské práce


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zednictvi-pokorny.cz/

Vydáno 08.06.2018
212 Zhlédnutí
Topováno 12.07.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce
Firma Stavebnictví Pokorný s oblastí působnosti v širokém okolí jižní Moravy vyniká svými mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavebnictví. Poskytuje zednické, stavební a bourací práce různého druhu. Zaměřuje se také na kompletní zhotovení železobetonových monolitických stropů. Disponuje stavebním ...

Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce
Přemýšlíte nad výstavbou nového domu nebo rekonstrukcí toho stávajícího? Možná se vaše úvahy brzy přenesou z pouhého zamyšlení se ke snaze o konkrétní realizaci. Pak se dostanete k náročnému úkolu – vybrat kvalitní a spolehlivou stavební firmu s odpovídající cenovou politikou, která se o vše ...

Zednické práce Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou

Zednické práce Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou
Profesionální zednické práce jsou na trhu žádanou službou. Stavba domů a dalších objektů jako i rekonstrukce, zateplování, atd. vyžadují kvalifikované pracovníky a profesionální přístup se vším všudy. Profesionální zednické a další služby vám poskytne firma Pokorný, zednické práce.
PODSTRÁNKY

Stavební a bourací práce

Stavební a bourací práce
Výstavba bytů a domů, stavební rekonstrukce i bourací práce

Monolitické stropy

Monolitické stropy
Monolitické stropní konstrukce z železobetonových desek

Půjčovna lešení

Půjčovna lešení
Půjčovna kvalitního lešení pro Vaše stavební práce
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zednictví Jiří Pokorný
WEBOVÁ STRÁNKA
Zednictví
www.zednictvi-pokorny.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Stavební práce
Adresa

Adresa

č. 175
Hostěradice 671 71

pokorny-j@email.cz
+420 732 545 669


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha