Zednictví
Jiří Pokorný
Monolitické stropní konstrukce z železobetonových desek

Chcete-li, aby byla Vaše stavba co nejpevnější a nejkvalitnější, musíte kromě zdí a základů pečlivě zvážit také provedení stropů. Monolitické železobetonové stropy Vám zajistí vysokou stabilitu, vyztužení objektu v obou směrech a navíc se vyznačují požární odolností. A co víc, o jejich zhotovení se postaráme doslova se vším všudy - vše pečlivě vyměříme, vybereme vhodný druh betonu a výztuže a zajistíme i samotné betonování.

Monolitické železobetonové stropy Vám zhotoví Zednictví Jiří Pokorný

Monolitické železobetonové stropy s vynikajicími vlastnostmi

Díky své velké nosnosti, odolnosti a nehořlavosti představují železobetonové stropní desky vysoce kvalitní způsob provedení stropu. Nespornou výhodou je i jejich tuhost v horizontální rovině a možnost je tvarově přizpůsobit i pro nepravidelné půdorysy. Jsou tak ideální volbou pro všechny stavby, s nejrůznějším rozpětím i zatížením.

Zhotovení železobetonových monolitických stropů


Komplexní servis - od statických výpočtů až po betonování

Abychom našim zákazníkům poskytli skutečně komplexní servis, postaráme se samozřejmě o všechny náležitosti. Provedeme statické výpočty a výkres výztuže stropní desky přesně dle daných prostorových dispozic a zvolíme tak ideální tvar a rozměry. Následně vybereme nejvhodnější druh betonu i výztuže a zajistíme i samotné provedení - to probíhá přímo na stavbě, kde desky betonujeme do bednění s výztuží.

Stavební firma s certifikacíStavební a bourací práce

Stavební a bourací práce

Výstavba bytů a domů, stavební rekonstrukce i bourací práce

Monolitické stropy

Monolitické stropy

Monolitické stropní konstrukce z železobetonových desek

Půjčovna lešení

Půjčovna lešení

Půjčovna kvalitního lešení pro Vaše stavební práce