Zednictví
Jiří Pokorný
Stavební a bourací práce

Stavební a bourací práce

Výstavba bytů a domů, stavební rekonstrukce i bourací práce

Monolitické stropy

Monolitické stropy

Monolitické stropní konstrukce z železobetonových desek

Půjčovna lešení

Půjčovna lešení

Půjčovna kvalitního lešení pro Vaše stavební práceVydáno 23.05.2016
194 Zhlédnutí
Topováno 28.03.2018

Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Firma Stavebnictví Pokorný s oblastí působnosti v širokém okolí jižní Moravy vyniká svými mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavebnictví. Poskytuje zednické, stavební a bourací práce různého druhu. Zaměřuje se také na kompletní zhotovení železobetonových monolitických stropů. Disponuje stavebním lešením značky PERI UP, které nabízí k zapůjčení.

půjčovna lešení

Zhotovení železobetonových monolitických stropů

Železobetonové stropní desky jsou z mnoha ohledů ideálním řešením stropních konstrukcí. Vynikají svou velkou únosností a odolností, nehořlavostí i protipožární odolností. Jsou tuhé v horizontální rovině a přináší možnost libovolného tvarování. Zhotovení železobetonových stropů je však ze stavebního hlediska pracné a vyžaduje mnohaleté zkušenosti. Firma Stavebnictví Pokorný se realizaci věnuje řadu let a stropní desky zhotoví rychle a dle přání zákazníka. Na přání zákazníka poskytuje stavební firma zhotovení statického výpočtu i výkresu výztuže stropní desky. Monolitické železobetonové stropy se betonují přímo na stavbě do bednění, ve kterém je uložena výztuž. To umožňuje ztužení objektu v obou směrech i zajištění dokonalé tvarové stability. Železobetonové stropní desky lze použít pro jakýkoliv půdorys o různém rozpětí i zatížení. Monolitické stropy lze vhodně dimenzovat na dané podmínky, vyžaduje to však odborné znalosti a zkušenosti. Firma Stavebnictví Pokorný dokáže vybrat ideální tvar, rozměry, druh betonu i výztuže a vytvořit ideálně dimenzované stropy s vynikajícími vlastnostmi.

Zhotovení železobetonových monolitických stropů, půjčovna lešení a stavební práce různého rozsahu


Půjčovna lešení

Kromě samotných stavebních prací zajišťuje stavební firma zapůjčení lešení značky PERI UP. Pokud si tedy stavební úpravy dokážete zajistit svépomocí a potřebujete zaopatřit kvalitní a spolehlivé řešení, zapůjčení je ideální volbou. Firma kromě samotné výpůjčky konstrukci lešení na potřebné místo dopraví a smontuje, po dokončení stavebních prací pak provede i demontáž a odvoz.


Mnohaleté zkušenosti a široké pole působnosti

V oblasti stavitelství působí firma Stavebnictví Pokorný na trhu spoustu let. Disponuje řadou zkušených řemeslníků z různých oblastí, kromě zednických, stavebních a bouracích prací je schopna zajistit i celou řadu dalších řemeslnických služeb. Působí především v rámci Jihomoravského kraje, konkrétně pak v lokalitách Znojmo, Brno – venkov, Moravský Krumlov, Třebíč, Moravské Budějovice a Jaroměřice nad Rokytnou. Firma dbá především na to, aby práce byla odvedena poctivě a kvalitně a vždy k maximální spokojenosti zákazníka. Konkrétní ukázky realizací naleznete na internetových stránkách firmy, kde najdete také fotogalerii uskutečněných prací.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zednictvi-pokorny.cz