Zednictví
Jiří Pokorný
Výstavba bytů a domů, stavební rekonstrukce i bourací práce

Ať už se chystáte zrekonstruovat svůj byt, zbourat starý dům nebo postavit dům nový, s naší společností rozhodně nešlápnete vedle. Nabízíme kompletní portfolio stavitelských prací a zajistíme tak nejen výstavbu či rekonstrukci, ale také bourací práce i veškeré další řemeslné služby - například výmalbu, klempířství nebo elektro a vodoinstalace. Náš tým tvoří řada zkušených řemeslníků, kteří se vždy postarají o kvalitní provedení každé zakázky.

Rekonstrukce, opravy fasád a balkonů u rodinných i bytových domů

Kompletní provedení novostaveb - od základů až po střechu

Toužíte po novém domě a hledáte spolehlivé profesionály, kteří do puntíku splní Vaše představy? Pak se spolehněte na nás! Zajistíme Vám kompletní stavební práce a postavíme Vám dům doslova se vším všudy. Nemusíte tedy shánět řemeslníky na jednotlivé dílčí práce - náš tým se kvalitně postará o kompletní realizaci, od hrubé stavby až po dokončovací práce.

Stavební práce, kompletní výstavba nových domů


Rekonstrukce bytů a domů, zednické a řemeslné práce

Rekonstrukce staršího domu či bytu je ideálním řešením, jak dosáhnout moderního a praktického vzhledu a zároveň si ušetřit nemalé náklady. Nezáleží na tom, zda plánujete přestavět celý byt, bytové jádro nebo pouze upravit elektroinstalace či vymalovat pokoj - v rámci našich služeb Vám zajistíme kvalitní a cenově výhodnou rekonstrukci menšího i většího rozsahu. Sádrokarton, obklady, podlahy, výmalba, topení, voda, elektřina i klempířství - to vše a ještě více zahrnuje široké portfolio našich služeb.

Zednické, obkladačské i malířské práce - široká nabídka řemeslných služeb


Bourání a demolice menšího i většího rozsahu

Aby vznikl dům či byt nový, je občas potřeba zbourat ten starý. Proto se vedle stavebních prací zabýváme také bouráním. Ať už se však jedná o demolici v jakémkoliv rozsahu, vždy dbáme na maximální bezpečnost, šetrnost k okolí i na důkladný úklid po dokončení. K práci využíváme pouze moderní techniku a ručíme tak i za rychlost a dodržení domluvených termínů.Stavební a bourací práce

Stavební a bourací práce

Výstavba bytů a domů, stavební rekonstrukce i bourací práce

Monolitické stropy

Monolitické stropy

Monolitické stropní konstrukce z železobetonových desek

Půjčovna lešení

Půjčovna lešení

Půjčovna kvalitního lešení pro Vaše stavební práce