Monolitické stropní konstrukce z železobetonových desek

Zednictví Jiří Pokorný

Monolitické stropní konstrukce z železobetonových desek

Zednické, stavební a bourací práce – výstavby domů i rekonstrukce

Přemýšlíte nad výstavbou nového domu nebo rekonstrukcí toho stávajícího? Možná se vaše úvahy brzy přenesou z pouhého zamyšlení se ke snaze o konkrétní realizaci. Pak se dostanete k náročnému úkolu – vybrat kvalitní a spolehlivou stavební firmu s odpovídající cenovou politikou, která se o vše postará za vás. My jsme vám ji našli – Zednictví Pokorný působí na trhu řadu let, má za sebou spoustu referencí i spokojených zákazníků a nabízí zednické, stavební a bourací práce a další řemeslnické práce.

Rekonstrukce domů a bytů, fasáda: Zednictví, Jiří Pokorný

Výstavby nových domů

Chcete si nechat postavit dům doslova od základů? Pak budete potřebovat celou řadu řemeslníků, kteří se postarají o dílčí části stavby. Rozhodnete-li se pro spolupráci s firmou Zednictví Pokorný, bude zajištěna kompletní stavba od hrubé stavby až po dokončení. Firma poskytuje zednické, stavební i bourací práce, ale také práce malířské a natěračské, elektrikářské, klempířské, vodoinstalatérské a topenářské i práce zámečnické. Díky tomu je schopna zajistit kompletní výstavbu a nejen jednu dílčí část.

Výstavby a rekonstrukce domů a bytů


Rekonstrukce domů a bytů

Zednické práce jsou hojně vyhledávané i v případě rekonstrukcí domů a bytů. Ať už se jedná o drobné stavební práce či zásahy výraznějšího charakteru, po předchozí domluvě bude vše zajištěno. I staré domy a byty lze jejich rekonstrukcí změnit k nepoznání a vytvořit moderní, funkční, útulný a energeticky přijatelný prostor k bydlení. I v případě rekonstrukcí můžete využít práce jednotlivých řemeslníků a vyžádat si třeba úpravu elektrického vedení nebo provést novou výmalbu.


Bourací práce

Firma dále zajistí komplexní služby v oblasti bouracích prací a demolice většího i menšího rozsahu. Bourací práce budou provedeny s ohledem na bezpečnost, důraz je také kladem na šetrnost k blízkým objektům a na úklid po vykonání práce. Díky moderním technologickým zařízením je práce rychlá, vždy se dbá na dodržení smluvených termínů.

Zednictví Pokorný se pyšní mnohaletými zkušenostmi v oboru a řadou osvědčení


Osvědčení a certifikace

Zednictví Pokorný dokládá své znalosti v oblasti stavebnictví a zednictví řadou získaných osvědčení a certifikací. Disponuje osvědčením o proškolení technologickými postupy zdění z broušených cihel POROTHERM Profi, dále osvědčením o zaškolení na aplikaci materiálů firmy Saint-Gobain Weber Terranova, stejně tak i certifikátem na provádění zděných konstrukcí systémem Ytong.

Firma dbá především na poctivě odvedenou práci, se kterou bude zákazník spokojený. Díky širokému rozsahu nabízených služeb vyhoví i těm nejspecifičtějším požadavkům, díky své komplexnosti se pak postará i o paralelní zajištění různých prací.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zednictvi-pokorny.cz/index.html

Vydáno 03.02.2016
1180 Zhlédnutí
Topováno 02.12.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce

Zhotovení železobetonových monolitických stropů a další zednické, stavební a bourací práce
Firma Stavebnictví Pokorný s oblastí působnosti v širokém okolí jižní Moravy vyniká svými mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavebnictví. Poskytuje zednické, stavební a bourací práce různého druhu. Zaměřuje se také na kompletní zhotovení železobetonových monolitických stropů. Disponuje stavebním ...

Zednické práce všeho druhu – Zednictví Pokorný

Zednické práce všeho druhu – Zednictví Pokorný
Potřebujete pomoci se stavbou domu? Chcete zrealizovat zakázku na klíč? Zrekonstruovat byt či dům? Udělat novou koupelnu a záchod, provést pokládku podlahy či vymalovat? Jsme firma s mnohaletými zkušenostmi v oblasti stavitelství, zabývající se veškerými zednickými, stavebními a bouracími pracemi. ...

Zednické práce Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou

Zednické práce Znojmo, Moravský Krumlov, Hrušovany nad Jevišovkou
Profesionální zednické práce jsou na trhu žádanou službou. Stavba domů a dalších objektů jako i rekonstrukce, zateplování, atd. vyžadují kvalifikované pracovníky a profesionální přístup se vším všudy. Profesionální zednické a další služby vám poskytne firma Pokorný, zednické práce.
PODSTRÁNKY

Stavební a bourací práce

Stavební a bourací práce
Výstavba bytů a domů, stavební rekonstrukce i bourací práce

Monolitické stropy

Monolitické stropy
Monolitické stropní konstrukce z železobetonových desek

Půjčovna lešení

Půjčovna lešení
Půjčovna kvalitního lešení pro Vaše stavební práce
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zednictví Jiří Pokorný
WEBOVÁ STRÁNKA
Zednictví
www.zednictvi-pokorny.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Stavební práce
Adresa

Adresa

č. 175
Hostěradice 671 71

pokorny-j@email.cz
+420 732 545 669


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha