Jak vybrat kvalitní profesionální firmu v oboru klempířských prací?

Hledáte kvalitní tesaře, kteří vám dobře a především odborně provedou pokrývačské a klempířské práce? Stavíte a potřebujete firmu, která vám udělá střechu? Zvolte si firmu, která se drží svého poctivého a tradičního řemesla a snaží se pro své klienty odvést kvalitní a spolehlivou práci. Společnost Krovys s.r.o. vznikla jako stavební firma se zaměřením na tesařskou výrobu a proto budou vaším spolehlivým partnerem v oblasti dodávky jakéhokoliv typu střechy.

Střecha, Krovys, s.r.o.

Na co si dát pozor při výběru pokrývačské firmy?

Základem je vybrat dobrou a kvalitní firmu. Můžete se orientovat například podle referencí. Dobré je vědět o firmě, jak pracuje nebo se zeptat, zda někdo z okolí může někoho doporučit. Klempířské a pokrývačské práce rozhodně nepodceňujte a zvolte firmu, která poskytuje individuální přístup.

Vyberte si spolehlivou firmu


Jsme tesaři s velkým „T“

Střecha je korunou domu a dává vašemu domu tvář, je-li střecha provedena odborně, bude sloužit nejen vám, ale i další generaci. To je motto naší společnosti, které se snažíme dodržet, a odvést vždy kvalitní práci. Specializujeme se na veškeré tesařské práce, výrobu a montáž dřevěných konstrukcí a to na nových stavbách i na historických památkových budovách, kde je nutno dodržet původní vzhled a ráz budovy.

Střecha pro váš dům


Klíčem k úspěchu je dobře odvedená práce

Významnou roli hrají také reference. Jakmile je zákazník spokojený a kvalitní práce je odvedena, pak je pro nás pozitivní reference dalším velkým úspěchem. Mezi významné památkové stavby, které jsme realizovali, patří oprava střechy na zámku ve Slavkově, oprava střechy na budově Hlavního nádraží v Praze, oprava krovu na Lannerově domě v Telči.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.krovys.cz

Vydáno 29.04.2018
67 Zhlédnutí
Topováno 20.11.2018
PODSTRÁNKY

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce
Pokrývačské práce, pokládka střešní krytiny a doplňků, rekonstrukce střech

Tesařské a truhlářské práce

Tesařské a truhlářské práce
Tesařské a truhlářské práce, výroba krovů, dřevěných konstrukcí

Klempířské práce

Klempířské práce
Klempířské práce Vysočina, oplechování střech, střešních prvků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Krovys, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Krovys, s.r.o.
www.krovys.cz
Adresa

Adresa

Radkovská 252
Telč - Staré Město 588 56

krovys@krovys.cz
+420 724 555 624


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha