Tesařské a truhlářské práce, výroba krovů, dřevěných konstrukcí

Tesařské práce v celém svém rozsahu, výroba a montáž klasických krovů a krovů příhradových a vázaných konstrukcí, rekonstrukce a oprava krovů u památkových a historických budov, výroba a montáž dřevěných konstrukcí jsou specializací odborné společnosti KROVYS s.r.o. z Telče, která se zaměřuje i na truhlářské výrobky – atypická dřevěná okna a dveře, schody, altány, pergoly, dřevěné ploty, vrata, bednění říms, obklady fasád.

Tesařské práce - KROVYS s.r.o. Telč, Vysočina

Výroba a montáž krovů, tesařské práce včetně povrchových úprav

Ctíme tradiční řemesla, svojí odborností ručíme za úspěšnou realizaci každé zakázky. Zhotovujeme klasické krovy za použití tesařských spojů, krovy ze styčníkových a sbíjených vazníků, postaráme se i o návrh konstrukčního řešení a statický výpočet, dále rekonstruujeme a opravujeme krovy, dřevěné konstrukce a trámové stropy u historických a památkových objektů. Tesařské práce provádíme včetně povrchových úprav, které zahrnují kartáčování, hoblování, impregnace a nátěry.

Tesařské práce včetně povrchových úprav


Stavební truhlářství, truhlářská výroba – chatky, pergoly, altány, schody

Práci se dřevem dokonale rozumíme, zaměřujeme se i na stavební truhlářství, realizujeme obklady fasád dřevinami ThermoWood, sibiřským modřínem, podbití říms palubkami, cementotřískovými deskami Cetris. Přijímáme zakázky na pokládku dřevěných podlah a zahradních teras z běžných i tropických dřevin, např. Bankirai, Massaranduba, Jatoba. Rovněž truhlářské konstrukce dodáváme povrchově upravené. Zákazníci se na nás mohou obrátit i s požadavky na zhotovení dřevěných altánů, schodů, chatek, pergol, dřevěných vrat a plotů.

Stavební truhlářství, truhlářská výroba


PODSTRÁNKY

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce
Pokrývačské práce, pokládka střešní krytiny a doplňků, rekonstrukce střech

Tesařské a truhlářské práce

Tesařské a truhlářské práce
Tesařské a truhlářské práce, výroba krovů, dřevěných konstrukcí

Klempířské práce

Klempířské práce
Klempířské práce Vysočina, oplechování střech, střešních prvků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Krovys, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Krovys, s.r.o.
www.krovys.cz
Adresa

Adresa

Radkovská 252
Telč - Staré Město 588 56

krovys@krovys.cz
+420 724 555 624


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha