Krovys, s.r.o.
Tesařské a truhlářské práce, výroba krovů, dřevěných konstrukcí

Tesařské práce v celém svém rozsahu, výroba a montáž klasických krovů a krovů příhradových a vázaných konstrukcí, rekonstrukce a oprava krovů u památkových a historických budov, výroba a montáž dřevěných konstrukcí jsou specializací odborné společnosti KROVYS s.r.o. z Telče, která se zaměřuje i na truhlářské výrobky – atypická dřevěná okna a dveře, schody, altány, pergoly, dřevěné ploty, vrata, bednění říms, obklady fasád.

Tesařské práce - KROVYS s.r.o. Telč, Vysočina

Výroba a montáž krovů, tesařské práce včetně povrchových úprav

Ctíme tradiční řemesla, svojí odborností ručíme za úspěšnou realizaci každé zakázky. Zhotovujeme klasické krovy za použití tesařských spojů, krovy ze styčníkových a sbíjených vazníků, postaráme se i o návrh konstrukčního řešení a statický výpočet, dále rekonstruujeme a opravujeme krovy, dřevěné konstrukce a trámové stropy u historických a památkových objektů. Tesařské práce provádíme včetně povrchových úprav, které zahrnují kartáčování, hoblování, impregnace a nátěry.

Tesařské práce včetně povrchových úprav


Stavební truhlářství, truhlářská výroba – chatky, pergoly, altány, schody

Práci se dřevem dokonale rozumíme, zaměřujeme se i na stavební truhlářství, realizujeme obklady fasád dřevinami ThermoWood, sibiřským modřínem, podbití říms palubkami, cementotřískovými deskami Cetris. Přijímáme zakázky na pokládku dřevěných podlah a zahradních teras z běžných i tropických dřevin, např. Bankirai, Massaranduba, Jatoba. Rovněž truhlářské konstrukce dodáváme povrchově upravené. Zákazníci se na nás mohou obrátit i s požadavky na zhotovení dřevěných altánů, schodů, chatek, pergol, dřevěných vrat a plotů.

Stavební truhlářství, truhlářská výrobaPokrývačské práce

Pokrývačské práce

Pokrývačské práce, pokládka střešní krytiny a doplňků, rekonstrukce střech

Tesařské a truhlářské práce

Tesařské a truhlářské práce

Tesařské a truhlářské práce, výroba krovů, dřevěných konstrukcí

Klempířské práce

Klempířské práce

Klempířské práce Vysočina, oplechování střech, střešních prvků