Dřevostavby šetří náklady

Jedním z nejnovějších trendů v oblasti bydlení jsou výstavby nízkoenergetických rodinných domů v podobě dřevostavby. Jsou oblíbené zejména na Vysočině, kde jejich vkusné zpracování krajinu rozhodně nehyzdí, ale spíše pozitivním způsobem dotváří.

Dřevostavby na klíč

Úsporu energie poznáte okamžitě

Dřevostavby se dostávají stále více do popředí při výběru nového domu. Tento druh bydlení se dá realizovat v několika různých podobách. Můžete si nechat postavit jak klasický rodinný dům, tak i dům v některém moderním stylu anebo stále oblíbenější bungalov. Výhody všech těchto příbytků jsou zejména v energetické úspornosti, protože tyto stavby se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Pokud bychom porovnali klasický zděný dům a dřevostavbu, pak by úspora energie byla nesrovnatelná.

Nízkoenergetické domy - dřevostavby.


Do půl roku bydlíte

Dřevostavby, které vyrůstají především na Vysočině, se rozhodně nedají nazvat uniformními. Stavební firma, která tyto stavby realizuje, přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně a snaží se splnit všechna jeho přání a představy. Jednou z otázek, která každého napadne jako jedna z prvních je, za jak dlouho bude možné stěhování. Po podepsání smlouvy můžete pomalu začít balit. Bude to totiž trvat pouhých pět měsíců. Je ale jasné, že délka výstavby je závislá na velikosti jednotlivých domů. Ve chvíli podepsání smlouvy máte ještě jednu jistotu. A tou je garance pevné ceny. Firma pochopitelně poskytuje na své dílo záruku, která trvá tři roky. Stavební systém, který je při realizaci těchto domů používaný, je certifikovaný a tudíž splňuje veškeré normy. Vaše bydlení bude tedy odolné vůči požáru, mechanickému poškození, bude se vyznačovat stabilitou i teplenou ochranou. Dobré akustické a hygienické vlastnosti jsou samozřejmostí. Veškeré materiály jsou zdravotně naprosto nezávadné.

Nízkoenergetické domy - výstavba na Vysočině


S financemi vám poradí

Poté, co se rozhodnete pro tento druh moderního bydlení, sdělíte na první schůzce své představy a požadavky. Poté projektant vypracuje projekt domu a zdarma budete mít k dispozici cenovou kalkulaci. Pokud by se vyskytl problém s financováním, pak můžete požádat o konzultaci, při které se dozvíte, jaké máte možnosti.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.drevostavbyzvysociny.cz/

Vydáno 28.05.2018
161 Zhlédnutí
Topováno 06.12.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead
Dřevostavby jsou ekonomické rodinné domy, které dokáží naplnit všechna vaše osobní přání. Stavby jsou energeticky úsporné, protože se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Oproti klasické zděné stavbě za rok vytápění výrazně uspoříte. Ať už se tedy rozhodnete pro bungalov, ...
PODSTRÁNKY

Dřevostavby

Dřevostavby
Dřevostavby, výstavba nízkoenergetických rodinných domů na klíč

Energeticky úsporné domy

Energeticky úsporné domy
Ekologické dřevostavby pro komfortní a energeticky úsporné bydlení

Realizace dřevostaveb

Realizace dřevostaveb
Realizace dřevostaveb na klíč, dotace na výstavbu rodinných domů
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Homestead, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Homestead, s.r.o.
www.drevostavbyzvysociny.cz
Adresa

Adresa

č. 388
Hamry nad Sázavou 591 01

homestead@seznam.cz
+420 777 130 869


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha