Homestead, s.r.o.

CZKDřevostavby

Dřevostavby

Dřevostavby, výstavba nízkoenergetických rodinných domů na klíč

Energeticky úsporné domy

Energeticky úsporné domy

Ekologické dřevostavby pro komfortní a energeticky úsporné bydlení

Realizace dřevostaveb

Realizace dřevostaveb

Realizace dřevostaveb na klíč, dotace na výstavbu rodinných domů


Dřevostavby na klíč

Specialistou na výstavbu rodinných domů na klíč je společnost Homestead, s.r.o., která poskytuje kompletní nabídku služeb v oblasti výstavby nízkoenergetických domů, RD na klíč, dřevostavby, nízkoenergetické domy a moderní dřevostavby. Zajistí vše od poradenství přes financování, projektování až po finální výstavbu. Výstavba rodinných domů. Působí v regionu Vysočina.

Realizujeme jak hrubé stavby, tak i domy na klíč. Stavíme ekonomické stavby rodinných domů dle individuálních přání zákazníka. Montované dřevostavby jsou velice oblíbené. Jsou moderní a také energeticky úsporné.

Realizace:
- dřevostavby
- nízkoenergetické domy
- RD na klíč
- výstavba rodinných domů Vysočina
- moderní bungalovy i tradiční domy

Na výstavbu používáme osvědčené a certifikované systémy. Konstrukční systém, kterým realizujeme naše domy, splňuje veškeré přísné normy.

Cenovou kalkulaci Vám po dodání veškeré potřebné dokumentace připravíme zdarma. Pokud tuto dokumentaci nemáte, ve spolupráci s autorizovanými inženýry Vám zprostředkujeme vyhotovení projektové dokumentace dle vašich konkrétních požadavků pro výstavbu rodinného domu nebo firmy.

Vlastní bydlení můžete mít již do 5 měsíců! Délka výstavby se obvykle pohybuje okolo 5 měsíců od podpisu smlouvy po nastěhování. Délka výstavby je určena v závislosti na velikosti domu.

Před podpisem smlouvy je konečná cena podložena řádně rozepsaným položkovým rozpočtem. Ve smlouvě je tedy vždy cena pevná a konečná. Nemusíte mít tedy obavy, že se Vaše stavba nečekaně prodraží.

Na rodinné domy realizované naší stavební technologii se vztahuje záruka, která je uvedená ve smlouvě o dílo. Ta činí 36 měsíců.


Slogan:

Specialista na realizaci nízkoenergetických rodinných domů


Obchodní značky:

Homestead


Katalog firem:    

Ekologické domy

,  

Nová bytová výstavba

,  
Štítky:

dřevostavby, nízkoenergetické domy, RD na klíč, výstavba rodinných domů Vysočina