Homestead, s.r.o.
Ekologické dřevostavby pro komfortní a energeticky úsporné bydlení

Pořiďte si kvalitní, moderní a energeticky úsporné bydlení se společností HOMESTEAD s.r.o., sídlící v Hamrech nad Sázavou na Vysočině. Specializujeme se na výstavbu nízkoenergetických rodinných domů na klíč podle individuálních přání zákazníka. Realizujeme vysoce kvalitní montované dřevostavby pomocí certifikovaných systémů, v krátkém termínu, s garancí pevné ceny již při podpisu smlouvy.

Výstavba nízkoenergetických rodinných domů na klíč, Vysočina

Montované dřevostavby s výraznou úsporou energií na vytápění

Stavíme montované ekologické dřevostavby, které jsou vysoce tepelně izolované. Naše dřevostavby vám zajistí vysoký komfort bydlení s podstatně nižší spotřebou energií na vytápění. Krátká doba realizace, garance pevné ceny při podpisu smlouvy o dílo, záruční doba 36 měsíců a v neposlední řadě individuální vstřícný přístup ke každému zákazníkovi jsou přednosti, proč si pořídit ekonomicky výhodný rodinný dům na klíč právě se společností HOMESTEAD .

Montované ekologické dřevostavby na klíč


Nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč, bungalovy, hrubé stavby

Osvědčeným certifikovaným stavebním systémem realizujeme hrubé stavby, bungalovy, tradiční či moderní domy na klíč. Obvodovou konstrukci zhotovujeme z vysušených nosných dřevěných KVH hranolů, minerální izolace, sádrovláknitých desek, reflexní fólie a zateplovacího systému. Výstavba probíhá suchou cestou, prostřednictvím moderních technologických postupů, v krátkém časovém úseku.

Nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč, VysočinaDřevostavby

Dřevostavby

Dřevostavby, výstavba nízkoenergetických rodinných domů na klíč

Energeticky úsporné domy

Energeticky úsporné domy

Ekologické dřevostavby pro komfortní a energeticky úsporné bydlení

Realizace dřevostaveb

Realizace dřevostaveb

Realizace dřevostaveb na klíč, dotace na výstavbu rodinných domů