Homestead, s.r.o.
Realizace dřevostaveb na klíč, dotace na výstavbu rodinných domů

Stavební firma z Vysočiny, společnost HOMESTEAD se specializuje na výstavbu ekonomických domů, ekologických dřevostaveb na klíč. Poskytujeme odborné poradenství, zajistíme vypracování projektové dokumentace, zdarma připravíme cenovou kalkulaci, nabídneme optimální možnosti financování, v krátkém termínu postavíme kvalitní energeticky úsporný rodinný dům podle individuálních požadavků zákazníka.

Výstavba rodinných domů v nízkoenergetickém a pasivním standardu, HOMESTEAD s.r.o., Žďársko

Realizace nízkoenergetických rodinných domů na klíč, rekonstrukce bytů

Že jsme profesionálové ve výstavbě nízkoenergetických rodinných domů na klíč vypovídají naše doposud zrealizované dřevostavby. Zhlédněte ukázky námi postavených dřevostaveb rodinných domů na klíč na našich webových stránkách drevostavbyzvysociny.cz. Postavili jsme energeticky úsporné rodinné domy na mnoha místech Vysočiny, například v Hamrech nad Sázavou, Novém Veselí, Žďáru nad Sázavou, Škrdlovicích, Nížkově a mnoha dalších. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů, výstavbou firemních budov, přestavbou a zařízením interiérů.

Realizace nízkoenergetických rodinných domů na klíč, Vysočina


Finanční podpora na výstavbu rodinných domů v nízkoenergetickém a pasivním standardu

Oslovila Vás naše nabídka nízkoenergetických rodinných domů na klíč a nemáte dostatek finančních prostředků? Potom zkuste zažádat o státní dotaci v programu Nová zelená úsporám a můžete získat finanční podporu na výstavbu rodinných domů v nízkoenergetickém a pasivním standardu. Součástí je také energetický audit rodinného domu a vystavení průkazu energetické náročnosti, jehož pořízení je možné též hradit dotací.

Dotace na výstavbu rodinných domů v nízkoenergetickém a pasivním standarduDřevostavby

Dřevostavby

Dřevostavby, výstavba nízkoenergetických rodinných domů na klíč

Energeticky úsporné domy

Energeticky úsporné domy

Ekologické dřevostavby pro komfortní a energeticky úsporné bydlení

Realizace dřevostaveb

Realizace dřevostaveb

Realizace dřevostaveb na klíč, dotace na výstavbu rodinných domů