Homestead, s.r.o.
Dřevostavby, výstavba nízkoenergetických rodinných domů na klíč

Výstavbou energeticky úsporných rodinných domů na klíč od poskytnutí poradenství, zajištění financování, přes přípravu projektu, až po kompletní realizaci kvalitních montovaných dřevostaveb rodinných domů se zabývá profesionální firma HOMESTEAD s.r.o. se sídlem v obci Hamry nad Sázavou v kraji Vysočina. Vsaďte na moderní nízkoenergetické bydlení s garancí ceny a s výstavbou v krátkém časovém termínu.

Ekologická dřevostavba typu bungalov, Vysočina

Konstrukce dřevostaveb rodinných domů prostřednictvím certifikovaných systémů

Konstrukce dřevostaveb rodinných domů probíhá prostřednictvím osvědčených a certifikovaných systémů, splňujících veškeré přísné normy, poskytujících záruku kvality na mechanickou odolnost a stabilitu, akustické vlastnosti, tepelnou ochranu, požární bezpečnost, materiálovou nezávadnost a dodržení hygienických předpisů.

Výstavba rodinných domů na klíč


Energetická úspornost, garance ceny, záruční doba, rychlost kompletní realizace dřevostavby

Námi postavené nízkoenergetické rodinné domy i jiné stavby se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Mezi nezanedbatelné výhody dřevostaveb vedle energetických úspor patří rychlost výstavby v trvání zhruba 5 měsíců od podpisu smlouvy, dále garance předem stanovené konečné ceny za kompletní výstavbu rodinného domu, na kterou poskytujeme záruku v délce 36 měsíců.

Nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč, VysočinaDřevostavby

Dřevostavby

Dřevostavby, výstavba nízkoenergetických rodinných domů na klíč

Energeticky úsporné domy

Energeticky úsporné domy

Ekologické dřevostavby pro komfortní a energeticky úsporné bydlení

Realizace dřevostaveb

Realizace dřevostaveb

Realizace dřevostaveb na klíč, dotace na výstavbu rodinných domů