Diagnostika staveb: Odhalte problémy při stavbě včas

NV Engineering s.r.o. Stavebně geologický průzkum Praha

Diagnostika staveb: Odhalte problémy při stavbě včas

Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 15 let na trhu

Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své dvanácté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb nejlevnější služby.

Diagnostika stavebních konstrukcí

Komplexní podpora stavebních činností

Při náročných stavebních pracích je důležitá komplexní podpora, která zahrnuje mnoho různých činností. Od statického posouzení, po celkovou diagnostiku stavebních konstrukcí, až po monitoring a kontroling během stavby. Diagnostika stavebních konstrukcí zahrnuje pasportizaci a repasportizaci objektů, stavebně-historický i stavebně-technický průzkum stavebních konstrukcí, zaměření momentálního stavu objektu. Opomenuta není ani ochrana dřevěných konstrukcí. Na firmu NV Engineering s.r.o. se můžete obrátit v případě potřeby znaleckého posudku a oceňování nemovitostí.

15 let výročí od založení firmy


Posouzení statiky je mnohdy nezbytné

Při různých přírodních událostech nebo rekonstrukcích může dojít k porušení statiky budovy. S pomocí autorizovaného inženýra v oboru statika a dynamika staveb zjistíte, jestli je zapotřebí podobný problém řešit. Po statickém posouzení objektů vám bude nabídnuto v případě potřeby zesílení nebo podchycení nevyhovujících konstrukčních prvků. Při stavebních pracích je nezbytná nejen kontrola, koordinace a monitoring, ale i projektová dokumentace, technické poradenství a technický dozor investora. Tím stavební činnosti zdaleka nekončí. Firma zajistí i dokončovací stavební práce a interiéry a poradí v programu Zelená úsporám.

Statika a posudky


Zjištění zdravotního stavu nemovitosti

Stavebně geologické průzkumy zahrnují posouzení základové spáry objektů, hloubení průzkumných vrtů pro IG účely a zajištění vzorků zemin, hornin i vody. Pokud nemovitost obsahuje nebezpečný azbest, je možné odstranění těchto nežádoucích stavebních materiálů. Jedním z problémů dřevěných staveb je takzvané napadení houbou. Po podrobném mykologickém průzkumu a laboratorním rozboru bude možné navrhnout sanaci napadených konstrukcí.Vydáno 13.06.2018
156 Zhlédnutí
Topováno 30.04.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb
Stavíte a potřebujete někoho, kdo vám zajistí veškeré podpůrné služby? Technickou podporu v oblastech stavební činnosti a diagnostiky staveb vám poskytne firma NV Engineering s.r.o., která na českém stavebním trhu působí stabilně od roku 2008. Ať už jste investor, projekční či statická kancelář, ...

Stavební dozor i koordinace BOZP jsou naše starost, ne vaše!

Stavební dozor i koordinace BOZP jsou naše starost, ne vaše!
Stavební dozor i koordinaci BOZP pro vás zajistí společnost NV Engineering. Nabízíme komplexní podporu stavební činnosti pro všechny účastníky výstavby. Postaráme se o stavební dozor, koordinaci BOZP i další služby, které jsou k úspěšnému dokončení stavby nezbytné.

Diagnostika staveb: Odhalte problémy při stavbě včas

Diagnostika staveb: Odhalte problémy při stavbě včas
Stavíte nebo vás čeká rekonstrukce objektu? Pak se vám bude hodit technická podpora. Nejste si jisti složením geologického podloží? Rádi byste si nechali stávající objekt zaměřit? Nebo potřebujete provést stavebně–technický průzkum? Od toho je tu diagnostika staveb od společnosti NV Engineering.
PODSTRÁNKY

Statika a diagnostika stavebních konstrukcí

Statika a diagnostika stavebních konstrukcí
Statika a diagnostika stavebních konstrukcí od kvalifikovaných stavebních inženýrů

Řízení a koordinace stavebních prací

Řízení a koordinace stavebních prací
Kvalifikované řízení a koordinace stavebních prací, BOZP, stavební dozor

Stavebně geologický průzkum

Stavebně geologický průzkum
Stavebně geologický průzkum, měření nebezpečných látek, mykologický průzkum
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA NV Engineering s.r.o. Stavebně geologický průzkum Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
NV Engineering s.r.o.
www.nving.cz
Adresa

Adresa

Mezivrší 213/1
Praha 4 147 00

volf.martin@nving.cz
+420 773 999 191


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha