Stavebně geologické průzkumy Praha – laboratorní analýzy vzorků a poradenství

NV Engineering s.r.o. Stavebně technický průzkum Praha

Stavebně geologické průzkumy Praha – laboratorní analýzy vzorků a poradenství

NV Engineering s.r.o.
Stavebně technický průzkum PrahaFirma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své dvanácté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb nejlevnější služby.

Diagnostika stavebních konstrukcí

Komplexní podpora stavebních činností

Při náročných stavebních pracích je důležitá komplexní podpora, která zahrnuje mnoho různých činností. Od statického posouzení, po celkovou diagnostiku stavebních konstrukcí, až po monitoring a kontroling během stavby. Diagnostika stavebních konstrukcí zahrnuje pasportizaci a repasportizaci objektů, stavebně-historický i stavebně-technický průzkum stavebních konstrukcí, zaměření momentálního stavu objektu. Opomenuta není ani ochrana dřevěných konstrukcí. Na firmu NV Engineering s.r.o. se můžete obrátit v případě potřeby znaleckého posudku a oceňování nemovitostí.

12 let výročí od založení firmy


Posouzení statiky je mnohdy nezbytné

Při různých přírodních událostech nebo rekonstrukcích může dojít k porušení statiky budovy. S pomocí autorizovaného inženýra v oboru statika a dynamika staveb zjistíte, jestli je zapotřebí podobný problém řešit. Po statickém posouzení objektů vám bude nabídnuto v případě potřeby zesílení nebo podchycení nevyhovujících konstrukčních prvků. Při stavebních pracích je nezbytná nejen kontrola, koordinace a monitoring, ale i projektová dokumentace, technické poradenství a technický dozor investora. Tím stavební činnosti zdaleka nekončí. Firma zajistí i dokončovací stavební práce a interiéry a poradí v programu Zelená úsporám.

Statika a posudky


Zjištění zdravotního stavu nemovitosti

Stavebně geologické průzkumy zahrnují posouzení základové spáry objektů, hloubení průzkumných vrtů pro IG účely a zajištění vzorků zemin, hornin i vody. Pokud nemovitost obsahuje nebezpečný azbest, je možné odstranění těchto nežádoucích stavebních materiálů. Jedním z problémů dřevěných staveb je takzvané napadení houbou. Po podrobném mykologickém průzkumu a laboratorním rozboru bude možné navrhnout sanaci napadených konstrukcí.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Stavební dozor i koordinace BOZP jsou naše starost, ne vaše!

Stavební dozor i koordinace BOZP jsou naše starost, ne vaše!

Stavební dozor i koordinaci BOZP pro vás zajistí společnost NV Engineering. Nabízíme komplexní podporu stavební činnosti pro všechny účastníky výstavby. Postaráme se o stavební dozor, koordinaci BOZP i další služby, které jsou k úspěšnému dokončení stavby nezbytné.

Vydáno 04.12.2015
NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

NV Engineering Praha: Stavebně technický průzkum i diagnostika staveb

Stavíte a potřebujete někoho, kdo vám zajistí veškeré podpůrné služby? Technickou podporu v oblastech stavební činnosti a diagnostiky staveb vám poskytne firma NV Engineering s.r.o., která na českém stavebním trhu působí stabilně od roku 2008. Ať už jste investor, projekční či statická kancelář, realizační společnost nebo uživatel objektu, obraťte se na nás.

Vydáno 19.12.2016
Diagnostika staveb: Odhalte problémy při stavbě včas

Diagnostika staveb: Odhalte problémy při stavbě včas

Stavíte nebo vás čeká rekonstrukce objektu? Pak se vám bude hodit technická podpora. Nejste si jisti složením geologického podloží? Rádi byste si nechali stávající objekt zaměřit? Nebo potřebujete provést stavebně–technický průzkum? Od toho je tu diagnostika staveb od společnosti NV Engineering.

Vydáno 10.12.2014Vydáno 13.06.2018
116 Zhlédnutí
Topováno 30.04.2020