Plyn a elektřina od jednoho poskytovatele přináší mnoho výhod

Plyn od jedné firmy a elektřinu od jiné? To nemusí být nejlepší nabídka a navíc to přináší příliš starostí o obě agendy. Usnadněte si situaci a spojte své dodavatele energie do jednoho. Není to nemožné. Přesně od toho je tu společnost Energie2.


Úspora energie v domácnosti

Společnost Energie2 je dodavatelem elektřiny i zemního plynu. Naše služby ocení nejenom domácnosti, ale také zákazníci z řad veřejného sektoru. Právě spojení dvou dodavatelů energie do jednoho s sebou přináší úsporu nákladů za energie. Cenovou nabídku vám totiž vypracujeme individuálně s ohledem na vaše potřeby a přání. Našim zákazníkům poskytuje náš odborný personál bezplatné energetické poradenství a kompletní profesionální zákaznickou péči.

Zní to lákavě, tak kde je to známé "ale"? Žádné není, protože jediný zádrhel, který by mohl nastat, a to sice starosti a zařizování při změně dodavatele, vyřídíme kompletně za vás! Elektroměr a vedení obsluhuje nadále distribuční společnost, která odstraňuje i případné poruchy. Navíc při přechodu od stávajícího dodavatele energie k nám neplatíte žádné aktivační poplatky.

A další výhody sdružení energií od jednoho dodavatele? S ním spojená sdružená fakturace. Tím vám vyvstane více odběrných míst do jednoho daňového dokladu. Navíc platíte jen za energii, kterou jste skutečně využili.

Nabídka, která je přímo nebeská!

Pro naše nové i stávající zákazníky navíc pravidelně přinášíme akční nabídky, které se nedají odmítnout. Například naše "Nebeská" nabídka garantuje 6 let nižší cenu oproti vašemu současnému dodavateli elektřiny a plynu! S touto nabídkou můžete ušetřit až 23 Kč za každou odebranou 1MWh. Z plynu můžete ušetřit až 16 Kč za každou odebranou 1 MWh. Fandíme také moderním technologiím, proto při uzavření smlouvy přes internet nabízíme jako bonus 2% slevu z naší standardní ceny.

S námi ušetří každý

Nezvýhodňujeme jen jednu skupinu, naše nabídka je vhodná pro všechny! Proto poskytujeme plyn i elektřinu jak pro domácnosti, tak i pro zákazníky z řad komunálního či podnikatelského sektoru. Naše nabídka je tak výhodná, že její úspěch překročil hranice českého státu. Energie2 je totiž poskytovatelem výhodných energií i ve Slovenské republice a v Polsku. Navštivte naše webové stránky, na kterých najdete další užitečné rady, jak ještě více ušetřit za energie v domácnosti.

Společnost Energie2 je držitelem mnoha certifikátů, které zaručují důvěryhodnost a spolehlivost. Navíc jsme se zavázali k dodržování pravidel Etického kodexu obchodníka a jsme členy Seznamu obchodníků - členů Etického kodexu obchodníka, na který dohlíží Energetický regulační úřad.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.energie2.cz

Vydáno 25.10.2014
264 Zhlédnutí
Topováno 13.07.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nepodlehněte falešným slevám za elektřinu a zemní plyn

Nepodlehněte falešným slevám za elektřinu a zemní plyn
Neetické získávání klientů dodavatelů energií pomocí klamavé reklamy či krátkodobých slev, které se z dlouhodobějšího hlediska nevyplatí, se v posledních letech stalo jakýmsi smutným trendem. Tyto praktiky mnohdy hází špatné světlo i na poctivé společnosti, které jsou pak nuceny horko těžko ...

Dodávka elektřiny od alternativních dodavatelů se vyplatí domácnostem i firmám

Dodávka elektřiny od alternativních dodavatelů se vyplatí domácnostem i firmám
Ušetřit na elektřině je cílem každé domácnosti i firmy. Způsobů, jak ušetřit, je vcelku dost. Je samozřejmě důležité snažit se co nejméně elektřinu spotřebovávat a proto si pořizovat spotřebiče s nízkou spotřebou, nenechávat zbytečně rozsvíceno a při odchodu z domu vypínat televizi, podstata však ...

Víte, jak ušetřit za elektřinu a plyn? Stačí si vybrat správného dodavatele energií

Víte, jak ušetřit za elektřinu a plyn? Stačí si vybrat správného dodavatele energií
Alternativní dodavatelé elektřiny obsluhují už tisíce domácností. Jejich oblíbenost roste zejména díky tomu, že dokážou nabídnout ceny nižší o 5 až 10 % než u tradičních dodavatelů energií. Společnost Energie2 je alternativním dodavatelem elektrické energie, který vám dokáže snížit vaše náklady na ...

Ušetřit za plyn je možné! Jak na to?

Ušetřit za plyn je možné! Jak na to?
Plyn potřebujeme k životu všichni a dodavatelé si to moc dobře uvědomují. Někteří však nastavují ceny, které neodpovídají tomu, co skutečně využijete. Naštěstí je tu výhodný dodavatel (nejenom) plynu - Energie2.

Jak ušetřit na dodávce plynu bez kompromisů

Jak ušetřit na dodávce plynu bez kompromisů
Možná se také řadíte mezi ty, kteří velmi neradi dělají kompromisy. Proč si vybírat mezi nízkou cenou a kvalitou, proč nechtít obojí? Nejznámější a největší dodavatelé plynu často přesvědčují své klienty, že jsou možná dražší než konkurence, že však nabízí mnohem kvalitnější produkty. To však dávno ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Energie2, a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Energie2, a.s.
www.energie2.cz
Adresa

Adresa

Křenova 438/7
Praha 6 - Veleslavín 162 00

info@energie2.cz
+420 844 000 010


Najdete nás také zde:

ARES
captcha