Energie2, a.s.


Křenova 438/7, Praha 6 - Veleslavín 162 00
Praha dodavatel elektřiny a zemního plynu:
- levný plyn
- levná elektřina
- nejlevnější plyn
- nejlevnější elektřina.

Dodávka elektrické energie po celé ČR.

Společnost Energie2, a.s. je dodavatelem elektřiny a zemního plynu koncovým zákazníkům do soukromého a veřejného sektoru.

S naší společností máte možnost mít jednoho dodavatele elektřiny i plynu.

Kromě České republiky, společnost Energie2, a.s. působí jako alternativní dodavatel na trhu i v Slovenské republice.


Akce Nebeská nabídka:
- 6 let garantovaná nižší cena
- při uzavření smlouvy přes internet získáte 2% slevu z naší standartní ceníkové ceny
- sleva 2% platí pro odběratele z kategorie domácnost a maloodběr.

Tarif Vaření
- je vhodný pro ty, kteří plyn využívají jen málo, převážně jen na vaření
- rozpětí odběru zemního plynu v tarifu za 12 po sobě jdoucích kalendářních měsíců je od 0 do 1890 kWh včetně, (přibližně od 01do 180 m3 včetně).

Tarif Ohřev vody:
- je vhodný pro ty, kteří plyn využívají převážně na vaření a na ohřev vody (menší rodinné domy i vytápění)
- rozpětí odběru zemního plynu v tarifu za 12 po sobě následujících kalendářních měsíců je nad 1 890 do7 560 kWh včetně, (přibližně od 180 do 720 m3 včetně).

Tarif Topení:
- je vhodný pro ty, kteří plyn využívají převážně na vaření, ohřev vody a vytápění
- rozpětí odběru zemního plynu v tarifu za 12 po sobě jdoucích kalendářních měsíců je nad 7 560 do 63 000 kWh včetně, (přibližně od 720 do 5970 m3 včetně.

Tarif Topení:
- je vhodný pro zákazníky s velkým odběrem zemního plynu. Rozpětí odběru zemního plynu v tarifu za 12 po sobě následujících kalendářních měsíců je nad 63 000 kWh do 630 000 kWh, (přibližně nad 5970 m3).

Produkty
  • energetické služby, energie do domácnosti, energie pro průmysl, fotovoltaická energie, rozvod elektrické energie
  • dodávky zemního plynu, výstavba plynové přepravní soustavy, montáž plynové přípojky, servis plynových zařízení

Netradiční dovolená - ubytování v apartmánech se zajímavou architekturou.
Dárkový poukaz na pobyt v Opilých sklepech – apartmány s vlastním vinným sklípkem.

Dodávky, opravy, montáže a rekonstrukce distribučních sítí pro vysoké i nízké napětí. Smluvní partner ČEZ

Elektromontážní a projektové služby

Související články
Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů

GLUMBÍK s.r.o.

Výstavba a rekonstrukce plynovodů a dalších produktovodů

Různé typy produktovodů vyžadují odbornou výstavbu a následnou revizi, opravy i další péči. Kvalita se odráží nejen v použitých materiálech, ale také v odbornosti a profesionalitě firem, které tyto akce provádějí. Na koho se můžete spolehnout v okolí Moravskoslezského, Zlínského a Olomouckého kraje je stavební společnost GLUMBÍK s.r.o., Ostrava.


LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

LAMA energy a.s.

LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

Elektřina, plyn, televize, internet a mobilní tarif, všechny tyto služby poskytuje holding LAMA ENERGY GROUP. Navíc, pokud jich využíváte víc najednou nebo dokonce všechny, máte značně zvýhodněné ceny.


Kontaktní místo ČEZ Lety u Dobřichovic zajistí služby zákazníkům

ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o.

Kontaktní místo ČEZ Lety u Dobřichovic zajistí služby zákazníkům

Dodávky, opravy, montáže a rekonstrukce distribučních sítí pro vysoké i nízké napětí. Tím vším se zabývá firma ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. Služby poskytujeme energetickým společnostem, obcím, developerům i drobným stavebníkům. Kromě toho jsme od roku 2005 smluvním partnerem Skupiny ČEZ pro zajišťování služeb zákazníkům.


Prodej tepla a všechny související služby zajišťuje společnost Prometheus

Prometheus, energetické služby, a.s.

Prodej tepla a všechny související služby zajišťuje společnost Prometheus

Odborné služby v oblasti energetiky poskytuje už více než 20 let společnost Prometheus, energetické služby, a.s. sídlící v Praze. Jsme členem koncernu Pražská plynárenská, a.s. a naší hlavní činností je prodej tepla. V současné době provozujeme více než 75 plynových kotelen a jsme držitelem všech oprávnění potřebných pro výrobu, distribuci a prodej tepla.


Firemní články
Nepodlehněte falešným slevám za elektřinu a zemní plyn

Nepodlehněte falešným slevám za elektřinu a zemní plyn

Neetické získávání klientů dodavatelů energií pomocí klamavé reklamy či krátkodobých slev, které se z dlouhodobějšího hlediska nevyplatí, se v posledních letech stalo jakýmsi smutným trendem. Tyto praktiky mnohdy hází špatné světlo i na poctivé společnosti, které jsou pak nuceny horko těžko obhajovat svůj morální kredit.


Dodávka elektřiny od alternativních dodavatelů se vyplatí domácnostem i firmám

Dodávka elektřiny od alternativních dodavatelů se vyplatí domácnostem i firmám

Ušetřit na elektřině je cílem každé domácnosti i firmy. Způsobů, jak ušetřit, je vcelku dost. Je samozřejmě důležité snažit se co nejméně elektřinu spotřebovávat a proto si pořizovat spotřebiče s nízkou spotřebou, nenechávat zbytečně rozsvíceno a při odchodu z domu vypínat televizi, podstata však tkví v samotné ceně za elektřinu.


Plyn a elektřina od jednoho poskytovatele přináší mnoho výhod

Plyn a elektřina od jednoho poskytovatele přináší mnoho výhod

Plyn od jedné firmy a elektřinu od jiné? To nemusí být nejlepší nabídka a navíc to přináší příliš starostí o obě agendy. Usnadněte si situaci a spojte své dodavatele energie do jednoho. Není to nemožné. Přesně od toho je tu společnost Energie2.


Víte, jak ušetřit za elektřinu a plyn? Stačí si vybrat správného dodavatele energií

Víte, jak ušetřit za elektřinu a plyn? Stačí si vybrat správného dodavatele energií

Alternativní dodavatelé elektřiny obsluhují už tisíce domácností. Jejich oblíbenost roste zejména díky tomu, že dokážou nabídnout ceny nižší o 5 až 10 % než u tradičních dodavatelů energií. Společnost Energie2 je alternativním dodavatelem elektrické energie, který vám dokáže snížit vaše náklady na elektřinu až o desítky stovek korun ročně.


Ušetřit za plyn je možné! Jak na to?

Ušetřit za plyn je možné! Jak na to?

Plyn potřebujeme k životu všichni a dodavatelé si to moc dobře uvědomují. Někteří však nastavují ceny, které neodpovídají tomu, co skutečně využijete. Naštěstí je tu výhodný dodavatel (nejenom) plynu - Energie2.


Jak ušetřit na dodávce plynu bez kompromisů

Jak ušetřit na dodávce plynu bez kompromisů

Možná se také řadíte mezi ty, kteří velmi neradi dělají kompromisy. Proč si vybírat mezi nízkou cenou a kvalitou, proč nechtít obojí? Nejznámější a největší dodavatelé plynu často přesvědčují své klienty, že jsou možná dražší než konkurence, že však nabízí mnohem kvalitnější produkty. To však dávno neplatí. Na trhu existuje několik alternativních dodavatelů plynu, kteří nabízí produkty za mnohem nižší ceny a kvalitu služeb si drží vysoko. Takovou je také společnost Energie2.


Dodávka levného plynu po celé republice

Dodávka levného plynu po celé republice

Nejste spokojeni se svým dodavatelem zemního plynu díky vysokým cenám? Spolehlivá společnost Energie2 se stane vašim oblíbeným a férovým dodavatelem levného zemního plynu. Proč si vybrat právě Energie2? - O mnoho nižší náklady - Nadstandartní zákaznický servis - Pravidelné přehledné informace o tom, za co přesně platíte Zemní plyn je dodáván do domácností, komunálního sektoru i do podnikatelského sektoru. Zemní plyn dodáváme ve čtyřech různých tarifech podle toho, k čemu nejvíce plyn používáte: - Vaření - Ohřev vody - Topení - Topení+ Plyn dodáváme po celé České republice, možnost dodání i na Slovensko. Nyní jsme vstoupili i na polský trh. Využijte akce, kdy při objednání služeb pomocí internetu získáte slevu na vybrané produkty 3 až 5 %. Zajímá vás více? Neváhejte volat na číslo 844 000 010 každý všední den od 8 do 16 hodin.


Garance nižší ceny elektřiny od Energie2, a.s.

Garance nižší ceny elektřiny od Energie2, a.s.

Chtěli byste ušetřit na energiích, které jsou čím dál tím dražší? Neváhejte zvolit alternativního dodavatele pro celou Českou republiku, a to společnost Energie2. Dodáváme elektrickou energii do všech sektorů, a to jak pro domácnosti, tak pro komunální či podnikatelský sektor. Proč je byste si měli vybrat právě nás? - Výrazná úspora oproti vašemu stávajícímu dodavateli - Za změnu dodavatele nebudete platit žádní poplatky - Nic se kromě nižších cen energií nezmění - Získáte přehledné informace o úsporách a jak platit méně - Máte možnost čerpat více energie, než za běžné situace Neváhejte a změňte svého dodavatele energií, a to konkrétně elektrické energie. Začít šetřit můžete hned zítra a to bez jediného problému. U nás najdete samé výhody, tak proč nezkusit něco, co bude výhodnější?


KLASIK mini -  levná elektřina pro domácnosti

KLASIK mini - levná elektřina pro domácnosti

Balíček KLASIK mini pro odběr elektrického proudu pro Vás připravila akciová společnost Energie2. Tento produkt s jedním tarifem pro domácnost je vhodný na odběrná místa bez elektrického vytápění anebo ohřevu vody. Sazba D01d se hodí pro místa s nízkou spotřebou energie, jako jsou víkendové chaty nebo garáže. Pokud si chcete náš produkt objednat rychle a online, navštivte naše internetové stránky a vyplňte krátký formulář.


Dvoutarifní produkt elektřiny - DUO

Dvoutarifní produkt elektřiny - DUO

Balík DUO pro elektřinu do domácnosti prodává akciová společnost Energie2. DUO dvoutarifní produkty se dělí na dva druhy: D25d - hodí se do míst s elektrickými akumulačními spotřebiči a nízkou spotřebou elektřiny. Pásmo nízkého tarifu je alespoň osm hodin denně. Délku vysokého a nízkého tarifu si řídí provozovatel distribuční soustavy. D26d – je vhodný pro místa s hybridními spotřebiči na vytápění a přípravu teplé vody, nebo s elektrickými akumulačními přístroji. Elektřina se zde užívá také k vaření. Nízký tarif je osm hodin za den a při vysokém se blokují akumulační elektrické spotřebiče.


Úspora elektřiny – rady a tipy

Úspora elektřiny – rady a tipy

Úspora elektřiny nebo plynu je velké téma snad každé domácnosti, která se jenom trochu zajímá o své finance (a životní prostředí). Proto vám přinášíme několik tipů a triků, jak je možné úspory elektřiny dosáhnout. - dobrá tepelná izolace domu / bytu, a to z hlediska obvodových zdí, střechy i podlahy je základ úspory elektřiny v případě, že ji používáte pro vytápění - vaše úspora elektřiny v tomto případě rovněž bude podpořena, necháte-li si provést výměnu jednoduchých oken s dřevěným rámem za vakuová okna – ta totiž podstatně sníží únik tepelné energie - k ochlazované stěně domu můžete rovněž přistavit prosklenou zimní zahradu - pro úsporu elektřiny v případě vytápění se rovněž doporučuje utěsnění spár dveří či použití závěsu (tedy omezení průvanu) - pomoci může v případě závěsů na oknech jejich ukončení nad úrovní parapetu - větrání v elektřinou vytápěných místnostech by mělo být krátké, ale intenzivní - pamatujte, že také venkovní rolety zamezují úniku tepla - co se týče elektrospotřebičů, zde je modernizace na místě – některé nové elektrospotřebiče totiž umožňují až 45% úsporu elektřiny oproti svým o deset let starším předchůdcům (chladničky a mrazničky). V případě nových praček se jedná přibližně o 22% - televize a další spotřebiče vypínejte úplně – nenechávejte je v takzvaném „pohotovostním provozu“ - tedy v takovém, kdy na nich svítí malé světýlko. I takovýto provoz, přestože spotřebič právě nepoužíváme, spotřebovává elektřinu - vyberte si správného dodavatele elektřiny – s úsporou elektřiny vám poradí Energie2


Výhodná elektřina pro obce a města uleví rozpočtu - Praha

Výhodná elektřina pro obce a města uleví rozpočtu - Praha

Obce a města řeší každý rok ten samý problém. Jak vyjít s omezeným rozpočtem a kde ještě ušetřit? My ve společnosti Energie2 máme řešení. Díky nám už totiž nemusíte utrácet horentní sumy za elektřinu, nabízíme totiž levnou elektřinu pro obce i města všech velikostí. Úspory za osvětlení, provoz budov, úřadů i obecních sportovišť tak nikdy nebyly snazší, stačí si zvolit toho správného dodavatele. Nastavení odběru elektřiny pro obec či město není vůbec jednoduché. Často se tak stává, že obce platí za něco, co vůbec nevyužijí, nebo naopak musí řešit obrovské doplatky. Se společností Energie2 vás podobné nepříjemnosti nečekají. Elektřina pro obce a města, kterou vám nabízíme, se totiž plně přizpůsobím vašim požadavkům. Pomůžeme vám tak nastavit odběr přesně tak, jak se vám to hodí, a zajistíme, aby elektřina, za kterou platíte, byla maximálně využívána. Ve společnosti Energie2 víme, že jednotlivá města či obce mají odlišené požadavky. Elektřina pro obce a města je u nás proto k dostání hned v několika variantách. Zvolit si tak můžete z těchto produktů pro dodávku elektrické energie: - KLASIK – jednotarifní produkt, určený pro odběrná místa se spotřebou elektřiny hlavně v pracovních dnech a o víkendu. - Panorama - určený speciálně pro osvětlování veřejných prostor. - DUO- dvojtarifní produkt pro odběrná místa, která odebírají elektřinu i v době NT - MAX, PŘÍMOTOP – určené pro místa kde je akumulační nebo přímotopné vytápění, v kombinaci s výhřevem TUV. - MAX PLUS – výhodný pro zákazníky, kteří využívají tepelné čerpadlo na vytápění a přípravu teplé užitkové vody Jak vidíte, elektřina pro města a obce má u nás mnoho podob. Chcete i vy šetřit obecní rozpočet a při tom mít dostatek elektřiny na provoz obce? Obraťte se na naší společnost a my vám prozradíme jak na to.


Klasik max - levná elektřina pro domácnosti

Klasik max - levná elektřina pro domácnosti

Balík služeb KLASIK max pro odběr elektřiny nabízí Energie2, a. s. Skupina služeb D02d s jedním tarifem se hodí do míst bez elektrického vytápění a ohřevu vody především tam, kde je spotřeba elektřiny vyšší, jako jsou rodinné domy či déle obývané chaty. Vhodný je také na odběrná místa s elektrickými spotřebiči z běžného provozu (domácnost). Pro objednání tohoto či jiných balíčků ze skupin domácnost a podnikatelský či komunální sektor navštivte naše internetové stránky a vypište rychlý online formulář. Pokud nemáte zájem vyplňovat formulář, nabízíme Vám možnost zaslání pouze základních údajů a faktury na elektřinu či plyn. V případě jakýchkoliv dotazů, žádostí či reklamací nás prosím kontaktujte na telefonním čísle: 844 000 010. Jsme Vám k dispozici každý den od do 16:00.


Elektřina pro firmy pomáhá šetřit náklady - Praha

Elektřina pro firmy pomáhá šetřit náklady - Praha

Je elektřina pravidelně nejnákladnější položkou vašeho firemního rozpočtu? Ve společnosti Energie2 známe možnost, jak můžete za elektřinu výrazně ušetřit. Stačí nám svěřit své požadavky a my vám nastavíme odběr elektřiny přesně tak, jak potřebujete. I elektřina pro firmy tak díky nám může být výhodná. Elektřina pro firmy výhodně a bez nečekaných doplatků. Tak přesně tím se v naší společnosti řídíme. Víme totiž, že úspora nákladů je pro každou firmu zásadní a snažíme se vám nabídnout ty nejvýhodnější podmínky. Chcete i vy zjistit, na kolik by vás elektřina od naší společnosti přišla a kolik byste mohli ušetřit? Navštivte naše webové stránky a jednoduše si vše spočítejte nebo nás kontaktujte a my vám rádi sdělíme, jaké výhody vám elektřina pro firmy z naší nabídky poskytuje. Potřebujete ještě další důvody, proč změnit dodavatele elektřiny? Zde jich pár je: - za změnu dodavatele nic neplatíte - při změně dodavatele kromě snížení ceny nepocítíte žádnou jinou změnu - změnou dodavatele získáte i jeho individuální přístup k vašim potřebám - získáte přehledné informace o tom, za co platíte a rady jak se dá za to platit méně Stačí se na nás tak obrátit a výhodná elektřina pro firmy může být vaše. Pomůžeme vám vybrat přesně ten způsob čerpání elektřiny, který je pro vaše podnikání výhodný, obratem vám také zašleme návrh ceny za dané období. S námi tak budete mít dokonalý přehled o svých nákladech a zjistíte, kde je možné ušetřit. Neplýtvejte firemní peníze na placení předražené elektřiny. Obraťte se na společnost Energie2 a využijte výhodné elektřiny pro firmy ještě dnes.


Dvoutarifní produkt elektřiny - Max

Dvoutarifní produkt elektřiny - Max

Kvalitní elektřinu Vám v balíčku služby MAX dodá akciová společnost Energie2. Tento produkt s dvěma tarify se hodí na místa s elektrickými akumulačními spotřebiči nebo hybridy pevně nainstalovanými do budovy. Elektřina se zde užívá na vytápění, ohřev užitkové vody a na vaření. Pásmo Nízkého tarifu je kolem šestnácti hodin denně a během tarifu Vysokého se blokují akumulační elektrické spotřebiče. Pro hlubší prohlédnutí či samotné objednání balíčku služby dodávky elektřiny navštivte naše internetové stránky.


Elektřina pod jednou střechou

Elektřina pod jednou střechou

Elektřinu pod jednou střechou Vám přináší firma Energie2, a. s. na Praze 6. Nabízíme dodávky elektřiny do sektorů: - domácností - obcí a měst - podniků. Pro každý sektor máme speciální balíčky služeb: - DUO - MAX - tepelná čerpadla - KLASIK - Víkend - Panora - a přímotopy. Všechny skupiny přizpůsobujeme dané oblasti a místu na míru. Na našich internetových stránkách energie2.cz si můžete nejen vyhledat službu přesně pro Vás, ale i sami si vypočítat, kolik s námi ušetříte díky ceníku a online kalkulačce. Také se zde dozvíte, jak efektivně uspořit energii pomocí správných spotřebičů, izolace a pracování s elektřinou v budovách.


Elektrický proud pro rekreační budovy Praha - služba Víkend do chat a chalup.

Elektrický proud pro rekreační budovy Praha - služba Víkend do chat a chalup.

Dodáváme elektrický proud pro rekreační budovy, jako jsou chaty a chalupy. Balíček služby Víkend nabízí společnost Energie2 na Praze 6. Tento domácí produkt s dvěma tarify se hodí do víkendových rekreačních budov, jako jsou chaty a chalupy. Nízký tarif platí každý víkend od páteční dvanácté hodiny do dvaadvacáté hodiny v neděli. Pokud máte zájem objednat si balíček Víkend, navštivte naše internetové stránky a vyplňte krátký přihlašovací formulář. Všechny dokumenty jsou na webu přiloženy ke stažení a tisku. Také si u nás můžete sami spočítat, o kolik levnější pro Vás bude cena za spotřebu energie v domácnosti i podnikovém sektoru. Nabízíme i kvalitní rady, co udělat, abyste s elektrickým proudem co nejšetrněji hospodařili.


Dodávka plynu pro obce a města

Dodávka plynu pro obce a města

Levný plyn Vám dodává firma Energie2,a.s. Našim zákazníkům nabízíme balíčky služeb podle sektorů domácnost, obce a města,- podniky. Tarify se rozdělují podle toho, na co zájemci plyn převážně používají. Dělí se na vaření, ohřev vody a topení. Na našich stránkách si můžete vypočítat, o kolik levnější plyn budete odebírat s námi, než s jinou firmou. Také se zde dozvíte, jak správně šetřit pomocí redukce teplot v místnostech a péče o spotřebiče.


Elektřina pro tepelné čerpadlo, Praha - dvoutarifní produkt pro domácnost

Elektřina pro tepelné čerpadlo, Praha - dvoutarifní produkt pro domácnost

Dodáváme elektřinu pro tepelná čerpadla v domácnostech. Pracujeme nejen v Praze, ale i po celé České Republice. Nabízíme Vám dva druhy dodávky elektrického proudu: D55d dvoutarifní produkt se nejlépe hodí pro místa s vytápěním tepelným čerpadlem, která je funkční od konce března roku 2005 s nízkým tarifem alespoň po 22 hodin. Balíček D56d je vhodný do domácností vytápěných čerpadlem od prvního dubna 2005 s operativním řízením NT alespoň 22 hodin. Pokud máte zájem objednat si některou z našich služeb, můžete tak učinit online na našich webových stránkách.


Dvoutarifní produkt elektřiny - Max plus

Dvoutarifní produkt elektřiny - Max plus

Balík služby dodávky elektřiny MAX plus pro Vás vytvořila společnost Energie2 a. s. Tento dvoutarifní produkt se hodí především do míst s elektrickým vytápěním přímotopem. Pokud máte zájem o tuto službu, je nutné mít přiřazenou sazbu D45d. Platnost Nízkého tarifu je minimálně dvacet hodin za den. Přímotopné elektrické spotřebiče jsou v době VT blokovány. Dobu platnosti obou tarifů určuje provozovatel. Pro online objednání balíčku služeb navštivte naše internetové stránky.


Nebeská nabídka na levné energie, která se neodmítá

Nebeská nabídka na levné energie, která se neodmítá

Garantovaná nižší cena elektřiny a plynu po dobu 6 let? To je nebeská nabídky společnosti Energie2. S námi se nemusíte bát nečekaného zdražování a změn smluvních podmínek. My své sliby totiž skutečně plníme. Společnost Energie2 nabízí alternativu pro všechny odběratele energie a plynu, kteří si už nechtějí poplatky ruinovat rozpočet. Na rozdíl od velkých dodavatelů vám nabízíme příznivé ceny plynu i elektrické energie a reálnou úsporu několik stovek ročně. Zaujala vás naše nabídka? Pak není nic jednoduššího než změnit dodavatele energie ještě dnes. Pro nové zákazníky navíc máme neodolatelnou nebeskou nabídku, kde vám garantujeme nižší ceny elektřiny i plynu po dobu 6 let. Už při podpisu smlouvy tak víte, že dalších několik let vám dáme slevu ceny elektřiny ve výši 23 Kč za každou odebranou MWh, cenu plynu vám pak snížíme o celých 16 Kč. Nechcete se vázat, a přesto chcete ušetřit? I pro vás máme řešení. Nabízíme vám i další produkty, kde můžete využít slev na elektřinu i plyn. Vybrat si můžete například: - Produkt Věrnost 4 roky - sleva elektřiny 18 Kč a plynu 13 Kč - Produkt Věrnost 3 roky - sleva elektřiny 13 Kč a plynu 8 Kč - Produkt Benefit 2 roky - sleva elektřiny 8 Kč a plynu 4 Kč Všechny potřebné dokumenty, které jsou pro změnu dodavatele potřeba, vyřídíme bezplatně za vás. Stačí tak podepsat smlouvu a můžete si začít užívat šestiletou garanci nižších cen elektřiny a plynu ještě dnes. Obraťte se na společnost Energie2 a vaše peněženka vám poděkuje.


Energie2 - Levný plyn do vaší domácnosti

Energie2 - Levný plyn do vaší domácnosti

Zatímco ceny energií neustále stoupají, platy jsou stále stejné. Přestal vám vyhovovat váš dodavatel plynu a chtěli byste ho vyměnit? Chcete ušetřit a neplatit zbytečně moc? Pak vyzkoušejte plyn od společnosti Energie2, spolehlivého dodavatele plynu. Plyn dodáváme do běžných domácností, komunálního i podnikatelského sektoru. Zákazníkům nabízíme celkem čtyři tarify. První je vhodný pro ty, co plyn využívají jen minimálně, a to převážně na vaření. Druhý tarif se využívá kromě vaření i na ohřev vody. Další dva tarify jsou zaměřené na vytápění. Jak lze doma jednoduše ušetřit? Je spousta způsobů, kterými ročně ušetříte až několik tisíců. Úspory dosáhnete, například pokud trvale snížíte teplotu v domě o jeden stupeň. Dále pomáhá přestavět nábytek a uvolnit průchodnost radiátorů. V neposlední řadě je dobré pravidelně pečovat o plynové spotřebiče. Všechny tyto drobnosti vám pomůžou ušetřit peníze. Myslíte si, že změnu tarifu nepotřebujete? Nabízíme vám několik hlavních argumentů, proč je dobré odebírat plyn od společnosti Energie2: - změna dodavatele je zdarma - získáte přehledné informace kolik, a co platíte - můžete mít jednoho dodavatele plynu a energie - nabízíme vám individuální přístup Neplaťte za plyn zbytečně moc a změňte vašeho dodavatele tarifu. Šetřete s námi a vyrazte díky uspořeným penězům za poznáním. Společnost Energie2, to je úspora pro vaši peněženku.


Levná elektřina - Změňte dodavatele a ušetřete!

Levná elektřina - Změňte dodavatele a ušetřete!

Trh s elektřinou, to už dávno nejsou pouze velcí dodavatelé, kteří si libovolně diktují ceny. Do popředí se dostávají také alternativní dodavatelé levné energie, mezi které patří i společnost Energie2. Jednoduše vám pomůžeme snížit náklady za elektrickou energii až o desítky stovek ročně. Chcete šetřit? Pak změňte dodavatele elektřiny ještě dnes. Jedině Energie2 vám nabízí dodávku elektřiny, která bude o 5 – 10 % levnější než u velkých dodavatelů. Zcela se přizpůsobíme vašim požadavkům a budete platit pouze za energii, kterou skutečně spotřebujete. Energie2 nabízí dodávku levné energie pro: - Domácnosti - Komunální sektor - Podnikatelský sektor Přechod k novému dodavateli je velice snadný a nic vás nestojí. Nemusíte se bát nesmyslných vstupních poplatků a veškeré formality navíc vyřídíme za vás. Začít šetřit tak můžete bez jakýchkoli průtahů a přerušení dodávky energie. Chcete zjistit víc? Pak navštivte naše webové stránky. Najdete zde nejen vše potřebné pro změnu dodavatele, ale také užitečné rady, jak jednoduše zamezit nechtěnému plýtvání energie.


Akce Nebeská nabídka, až 6 let levnější plyn i elektřina

Akce Nebeská nabídka, až 6 let levnější plyn i elektřina

Levná elektřina, levný plyn. Kdo by je nechtěl? Nyní máte jedinečnou možnost ušetřit za elektřinu i plyn díky jedinečné akci "Nebeská" nabídka od Energie2. Stačí pouze stát se novým zákazníkem a uzavřít smlouvu na dodávku plynu či elektřiny na 2, 3, 4 nebo 6 let. Že se vám to zdá dlouho? Vtip je v tom, že vám po celou tuto dobu budeme garantovat nižší cenu, než kterou za plyn či elektřinu platíte svému současnému dodavateli nyní! A čím delší období si vyberete, tím bude váš plyn či elektřina levnější! Posuďte sami: Smlouva na levnější plyn / elektřinu na 6 let: - pokud v rámci naší Nebeské nabídky uzavřete smlouvu na levnější plyn či elektřinu, získáváte z ceny elektřiny slevu 23,- za jednu odebranou 1MWh. U plynu pak získáte slevu 16,- za každou MWh, a to na celých 6 let. Smlouva na levnější plyn / elektřinu na 4 roky: - pokud si vyberete produkt "Věrnost 4 roky" a uzavřete smlouvu na 4 roky, obdržíte slevu na elektřinu ve výši 18 korun opět za každou odebranou MWh. U plynu je tato sleva 13,-. Smlouva na levnější plyn / elektřinu na 3 roky: - u tříleté spolupráce se sleva na elektřinu pohybuje na 13 korunách a u plynu na 8 korunách za odebranou MWh. Smlouva na levnější plyn / elektřinu na 2 roky: - vaši věrnost oceníme také v případě, že se rozhodnete náš plyn či elektřinu odebírat pouze na 2 roky - v takovém případě obdržíte slevu na 8,-/1MWh u odběru elektřiny a 4,-/1MWh u odběru zemního plynu. Z uvedené nabídky tak jasně vyplývá, že čím delší období pro odběr levnější elektřiny nebo levnějšího plynu si zvolíte, tím víc můžete ušetřit. Pokud navíc uzavřete smlouvu na levnější elektřinu či plyn online přes internet, a spadáte do kategorie domácnst a maloodběr, získáte slevu další 2% oproti standardním ceníkovým cenám.


Levná elektřina i plyn od jednoho dodavatele

Levná elektřina i plyn od jednoho dodavatele

Žádné krátkodobé slevy, které se ve skutečnosti nevyplatí. Společnost Energie2 nabízí spolehlivou dodávku plynu i elektřiny za výjimečné ceny bez jakýchkoli skrytých nebezpečí. Energie2 je dodavatelem levného zemního plynu i elektřiny pro: - soukromé osoby - veřejný sektor Věříme, že o kvalitách služeb společnosti Energie2 svědčí také fakt, že za dobu svého působení rozšířila jak maloprodej, tak velkoprodej elektřiny a plynu také na území Slovenska nebo Polska. Vstřícný přístup k zákazníkům a výhodná nabídka služeb - to je levný plyn a elektřina od společnosti Energie2. Při prodeji elektřiny a plynu se striktně řídíme dokumentem nazvaným Etický kodex obchodníka vedeného Energetickým regulačním úřadem. S žádnými nekalými praktikami podomních prodejců se tedy u Energie2 rozhodně nedočkáte. Levná elektřina a plyn od Energie 2, to je: - individuální přístup ke každému jednotlivému zákazníkovi - vysoce odborně proškolený personál připravený pomoci vám s jakoukoli otázkou ohledně levného plynu či elektřiny - špičková bezplatná zákaznická podpora - stále narůstající počet uživatelů levného plynu a elektřiny Pro více informací o dlouhodobě cenově výhodných nabídkách elektřiny a plynu neváhejte navštívit přímo webové stránky společnosti, kde se také dozvíte veškeré podrobnosti o speciální akci s názvem "Nebeská" nabídka. V rámci této ještě výhodnější nabídky cen elektřiny a plynu můžete velmi výrazně ušetřit v závislosti na tom, pro jak dlouhé období odběru energií se rozhodnete. Výhodnější cenu oproti současnému stavu přitom garantujeme po celou dobu.


Nejlevnější elektřina, Praha

Nejlevnější elektřina, Praha

Platit účty v dnešní době není snadné. Téměř vše v domácnosti je na elektrický proud, a za ten po nás chtějí dodavatelé čím dál více peněz. Jak ale ušetřit a neplatit zbytečné peníze? Chce to vybrat si nejlevnější elektřinu – a od toho je tu společnost Energie2. Naše společnost dodává elektřinu a zemní plyn do domácností i větších firem v České republice, na Slovensku a v Polsku. Oproti již zavedeným velkým dodavatelům představujeme snadný způsob, jak každoročně ušetřit několik tisíc korun. Proč si vybrat nejlevnější elektřinu právě od nás? - máme ceny o 5 až 10 % levnější než zavedení dodavatelé - možnost dodávání elektřiny i plynu zároveň – méně papírování - za změnu dodavatele nic neplatíte - nabízíme individuální přístup Pro získání nejlevnější elektřiny vybírejte z těchto tarifů: - KLASIK mini (D01): odběr je určený pro stavby, které nemají elektrické vytápění ani ohřev vody - je vhodný pro garáže a chalupy. - KLASIK max (D02): je vhodný pro odběrná místa, jejichž spotřeba elektřiny je vyšší, např. pro rodinné domy nebo chaty. - DUO (D25 a D26): je cílený na stavby s elektrickými akumulačními spotřebiči s nižší spotřebou - MAX (D35d): je určený pro odběrná místa s elektrickými spotřebiči, určenými na vytápění, ohřev vody a vaření. - MAX plus (D45d): odběr je vhodný pro stavby s elektrickým přímotopným vytápěním. - Tepelné čerpadlo (D55d a D56d) - Víkend (D61d): je vhodný pro rekreační objekty používané od pátku do neděle Nečekejte, až budou vaše měsíční výdaje převyšovat vaše příjmy a změňte dodavatele elektřiny a plynu. Díky naší nejlevnější elektřině ušetříte ročně značnou sumu, kterou můžete investovat dále. Prohlédněte si web firmy Energie2, případně nám zavolejte a poraďte se s námi o vaší konkrétní představě, máme sídlo v Praze.


Nejlevnější plyn, Praha

Nejlevnější plyn, Praha

Neplaťte víc, než musíte. Vyberte si z dodavatelů plynu toho nejlevnějšího, nejspolehlivějšího a nejférovějšího. Už žádné podivně vysoké účty za plyn. S dodavatelem elektřiny a zemního plynu Energie2 se vám budou zdát spíše podivně nízké. Dopřejte si i vy, jako mnoho jiných, tuto příjemnou změnu. Přestaňte platit více, než musíte, odebírejte nejlevnější plyn od dodavatele plynu a elektřiny Energie2. Společnost Energie2 dodává zemní plyn do: - domácností - komunálního sektoru - i podnikatelského sektoru Změňte i vy dodavatele zemního plynu, přejděte k dodavateli plynu a elektřiny Energie2. Tam na vás čekají nižší náklady, nadstandardní zákaznický servis a také sleva 3 až 5 % na vybrané produkty při objednání služeb přes internet. Výše uvedené důvody vám stále nestačí a ptáte se, proč byste měli změnit dodavatele plynu a vybrat si společnost Energie2? Tady jich ještě pár je: - Energie2 nabízí nejlevnější plyn - za změnu dodavatele plynu nic neplatíte - přechodem k dodavateli nejlevnějšího plynu Energie2 získáte možnost mít jednoho dodavatele plynu i elektřiny - s dodavatelem plynu Energie2 ušetříte každý měsíc - při změně dodavatele plynu nepocítíte žádnou změnu - pouze snížení ceny - dodavatel plynu Energie2 dbá na vaše individuální potřeby - s Energií2 máte jasný přehled o tom, za co platíte - Energie2 vám neustále radí, jak ušetřit za plyn ještě více, proto u ní máte plyn vždy nejlevnější Už chcete změnit dodavatele plynu nebo i elektřiny? Podívejte se na webové stránky společnosti Energie2. Najdete tam kalkulačku, která vám pomůže spočítat, kolik ušetříte. Jedno je ale jisté - že ušetříte. Odebírejte i vy ten nejlevnější plyn od dodavatele Energie2.


Dodávka levné elektřiny a plynu

Dodávka levné elektřiny a plynu

Společnost Energie2, a.s. pro Vás připravila Nebeskou' nabídku: - 6 let garantovaná nižší cena proti Vašemu současnému dodavateli elektřiny a plynu - pro nové zákazníky při uzavření smlouvy na dobu 6 let, jsme připravili nabídku, která bude garantovat nižší cenu oproti současnému dodavateli elektřiny a plynu po celou dobu trvání smluvního vztahu! Při uzavření smlouvy přes internet získáte 2% slevu z naší standartní ceníkové ceny! Sleva 2% platí pro odběratele z kategorie domácnost a maloodběr. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Dodávka elektřiny pro domácnosti

Dodávka elektřiny pro domácnosti

Dodávka elektřiny pro domácnosti. Alternativní dodavatelé elektřiny dnes obsluhují tisíce domácností, umí nabídnout ceny o 5% - 10% levnější než tradiční dodavatelé. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.


Dodávka zemního plynu

Dodávka zemního plynu

Kromě elektrické energie nabízíme také dodávky zemního plynu. Změnou dodavatele zemního plynu si zabezpečíte nižší náklady, nadstandartní zákaznický servis a v případě objednání služby přes internet slevu 3 až 5% na vybrané produkty. Pro bližší informace klikněte na odkaz viz níže.