Tisk přesně podle přání? V K+L potiskneme vše od papíru po automobil

Logo firmy na letáku, autě nebo velkém billboardu? Pro společnost K+L z Brna to není žádný problém. V oblasti tisku vám nabízíme kompletní služby a potiskneme téměř cokoli podle vašich požadavků. Ať už máte zájem o velkoformátový tisk, sítotisk nebo potisk aut a autobusů, u nás si přijdete na své.


Chcete být všem na očích? Využijte velkoformátový tisk nebo tisk letáků

Billboardy a letáky jsou i v dnešní době plné technologií jedním z nejúčinnějších druhů reklamy. Za relativně malé náklady můžete oslovit tisíce potenciálních zákazníků a efektivně upozornit na svoji firmu. Chcete něco netradičního, co opravdu zaujme? My jsme vám plně k dispozici. Věříme, že nic není nesplnitelné a velkoformátový tisk i tisk letáků plně přizpůsobíme vašim individuálním požadavkům.

 

Nestandardní formát, barva či prostorové umístění? My vám poradíme s návrhem i výběrem technologie a vytvoříme jedinečnou velkoformátovou reklamu i originální letáky v libovolném množství.

Potiskneme plasty, folie i kartony.

Společnost K+L z Brna se nebojí žádného úkolu. Díky modernímu vybavení a bohatým zkušenostem jsme vám schopni nabídnout nejen spolehlivý digitální a ofsetový tisk, ale také sítotisk, který nabízí potisk široké škály plošných materiálů. Chcete vytisknout oblíbený motiv na karton, papír, nebo snad plastový banner? Sítotisk vám to umožní. Stačí si vybrat ze široké nabídky barev a odstínů a nové vizitky, potisky CD, obaly či samolepky mohou být vaše.

Polepy aut a autobusů – účinná pojízdná reklama

Hledáte opravdu účinnou reklamu? Stačí nasednout do auta, jednou projet Brno a stovky lidí o vás budou vědět. Jak je to možné? Jednoduše, stačí využít polepy aut, které vám ve společnosti K+L nabízíme. Pomocí vyspělé technologie signmakingu jsme schopni polepit vám kapotu auta, okénka, ale i celou plochu vozu. Víceleté fólie vám navíc zajistí, že vám reklama na vašem voze bude skvěle sloužit i několik let. Nebojíme se ale ani polepu autobusů, nákladních aut či dokonce letadel. Stačí vyslovit přání a společně vymyslíme ideální řešení přesně pro vás.

 

Tisk všeho druhu je zkrátka to, čemu ve společnosti K+L skutečně rozumíme. Kvalitní sítotisk, tisk letáků, vizitek, či velkoformátový tisk reklam nabízíme soukromníkům i velkým firmám, které chtějí být skutečně vidět. Máte netypické přání, se kterým si jinde nevěděli rady? Navštivte společnost K+L z Brna nebo se podívejte na naše webové stránky. My se výzev nebojíme a rádi zrealizujeme vaše nápady.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kplusl.cz

Vydáno 30.01.2015
399 Zhlédnutí
Topováno 08.12.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Dokonalá grafická práce na veletrhu i na tričku

Dokonalá grafická práce na veletrhu i na tričku
S grafikou se setkáváme téměř na každém kroku. Díky moderním technologiím a zejména digitalizaci, jsou výsledky této práce stále dokonalejší. Přesvědčit se o tom mohou i návštěvníci různých veletrhů a výstavišť, která jsou graficky realizována skutečnými mistry v tomto oboru.
PODSTRÁNKY

Potisk, výroba a polepy

Potisk, výroba a polepy
Potisk reklamních předmětů a textilu, výroba plakátů a samolepek, polepy aut

Veletržní grafika a propagační materiály

Veletržní grafika a propagační materiály
Veletržní grafika, realizace výstavních expozic, výroba propagačních materiálů v Brně

3D samolepky a loga

3D samolepky a  loga
Výroba 3D samolepek, loga a nápisů pro prezentaci firmy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA K + L, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
K + L, spol. s r.o.
www.kplusl.cz
Adresa

Adresa

Výstaviště 1
Brno 602 00

info@kplusl.cz
+420 734 446 895


Najdete nás také zde:

ARES
captcha