Přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje pro vaše zdraví - eshop

CELOMED s.r.o.

Přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje pro vaše zdraví - eshop

CELOMED s.r.o.Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Je tu jaro a s ním i nová sezóna plavek. Snažíte se každý rok držet dietu, ale výsledek není nikdy trvalý? Pak vyzkoušejte metodu centra Klub Energy. Akupunktura na hubnutí představuje zdravý a bezbolestný způsob jak shodit přebytečná kila. Navíc bez jo-jo efektu.

Akupunktura na hubnutí, CELOMED s.r.o., Zábřeh

Pro celkové zdraví je nutná detoxikace organismu

Společnost Klub Energy byla založena v polovině 90. let a stala se průkopníkem alternativní medicíny v České republice. Naše filozofie je založena na principech starého čínského léčitelství a dalších medicínských poznatků. Tělo a mysl člověka chápeme jako propojenou součást energetického systému. Z toho vyvozujeme jednoduché tvrzení, že aby byl člověk zdravý, musí být psychicky i fyzicky v pohodě. Zabýváme se prevencí zdravotních problémů nejen u nás, ale i v Maďarsku, Německu, Španělsku nebo na Slovensku.


Akupunktura na hubnutí nebolí

Jedna z našich služeb, kterou poskytujeme, je právě akupunktura. Tato metoda je přirozená, bezbolestná a má dlouhodobé účinky. Jak tedy vlastně vypadá? Na hubnutí využíváme metodu známé ušní akupunktury. Do ušních boltců se na dobu šesti týdnů aplikují čtyři malé jehly. Poté se zalepí náplastí a nechají, aby stimulovaly účinné body. Náš lékař potom s klientem probere další účinné metody, které přispívají ke správnému hubnutí. Jedná se o fytoterapii neboli bylinkářství – tedy užívání bylinných preparátů, které zaručí rovnováhu fyziologických funkcí. Dále je nutné upravit klientův denní energetický příjem a začít s pozvolným pohybem.

Akupunktura


Nejvhodnější doba na akupunkturu je jaro

Tato metoda je velmi účinná, jelikož se nejedná o žádnou moderní drastickou dietu, ale o přírodní léčbu. Díky akupunktuře se budete cítit v lepší tělesné i duševní kondici a dočkáte se i celkové detoxikace organismu. Navíc už nebudete nikdy muset sledovat, jak se vám vrací původní přebytečné kilogramy kvůli obávanému jo-jo efektu. A kdy je na akupunkturu nejvhodnější doba? Je to právě teď. Na jaře se lidské tělo nejlépe zbavuje nahromaděných škodlivých látek a snadno se tak detoxikuje. Naši klienti potvrzují nejlepší dosažené výsledky v období od března do konce května.


Jaké má akupunktura na hubnutí výhody?

- metoda je bezbolestná
- nejedná se o speciální dietu, ale o využití poznatků z
- tradiční medicíny
- kromě snížení kilogramů si zlepšíte zdraví a duševní pohodu
- v Klubu Energy máme s akupunkturou už 30 let zkušeností
- na dietu dohlíží zkušení lékaři


Akupunktura vám zlepší postavu i psychické zdraví

Netrapte se už dále přebytečnými kily a přihlaste se k nám. Pomocí akupunktury vám pomůžeme zlepšit nejen tělesnou kondici, ale i psychické zdraví. Objednávat se můžete telefonicky na čísle 583 415 220. Klub Energy se na vás těší – společně dokážeme nadváhu porazit!

Klub energyVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.klubenergy.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

Spirulina, acai, maca. Že vám to nic neříká? Jde o zelené potraviny, tedy čistě přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů a dalších látek prospěšných pro lidský organismus. Díky tomu zelené potraviny blahodárně působí na zdraví člověka. Vyzkoušejte jejich účinky i vy a objednejte si tyto přírodní produkty u společnosti CELOMED s.r.o..

Vydáno 20.01.2017
Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.

Vydáno 18.05.2016
Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Každá žena touží po dokonalé pleti. Cesta k ní vede přes porozumění vlastnímu tělu. Tělo a mysl jsou totiž propojené součásti a jedině jejich harmonie vede ke zdraví celého organismu. Tento poznatek je základem filozofie firmy ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., která vyrábí přírodní produkty, potravinové doplňky, zelené potraviny i bylinné koncentráty pro péči o pleť i tělo.

Vydáno 10.01.2017
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.

Vydáno 04.02.2018
Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Medicínský přístroj Sensitiv Imago je unikátní zařízení sloužící k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření, přímé léčbě organismu i k výběru preparátů vhodných k cílené léčbě.

Vydáno 04.02.2014Vydáno 14.04.2015
1022 Zhlédnutí
Topováno 19.06.2019