Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

CELOMED s.r.o.

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Je tu jaro a s ním i nová sezóna plavek. Snažíte se každý rok držet dietu, ale výsledek není nikdy trvalý? Pak vyzkoušejte metodu centra Klub Energy. Akupunktura na hubnutí představuje zdravý a bezbolestný způsob jak shodit přebytečná kila. Navíc bez jo-jo efektu.

Akupunktura na hubnutí, CELOMED s.r.o., Zábřeh

Pro celkové zdraví je nutná detoxikace organismu

Společnost Klub Energy byla založena v polovině 90. let a stala se průkopníkem alternativní medicíny v České republice. Naše filozofie je založena na principech starého čínského léčitelství a dalších medicínských poznatků. Tělo a mysl člověka chápeme jako propojenou součást energetického systému. Z toho vyvozujeme jednoduché tvrzení, že aby byl člověk zdravý, musí být psychicky i fyzicky v pohodě. Zabýváme se prevencí zdravotních problémů nejen u nás, ale i v Maďarsku, Německu, Španělsku nebo na Slovensku.


Akupunktura na hubnutí nebolí

Jedna z našich služeb, kterou poskytujeme, je právě akupunktura. Tato metoda je přirozená, bezbolestná a má dlouhodobé účinky. Jak tedy vlastně vypadá? Na hubnutí využíváme metodu známé ušní akupunktury. Do ušních boltců se na dobu šesti týdnů aplikují čtyři malé jehly. Poté se zalepí náplastí a nechají, aby stimulovaly účinné body. Náš lékař potom s klientem probere další účinné metody, které přispívají ke správnému hubnutí. Jedná se o fytoterapii neboli bylinkářství – tedy užívání bylinných preparátů, které zaručí rovnováhu fyziologických funkcí. Dále je nutné upravit klientův denní energetický příjem a začít s pozvolným pohybem.

Akupunktura


Nejvhodnější doba na akupunkturu je jaro

Tato metoda je velmi účinná, jelikož se nejedná o žádnou moderní drastickou dietu, ale o přírodní léčbu. Díky akupunktuře se budete cítit v lepší tělesné i duševní kondici a dočkáte se i celkové detoxikace organismu. Navíc už nebudete nikdy muset sledovat, jak se vám vrací původní přebytečné kilogramy kvůli obávanému jo-jo efektu. A kdy je na akupunkturu nejvhodnější doba? Je to právě teď. Na jaře se lidské tělo nejlépe zbavuje nahromaděných škodlivých látek a snadno se tak detoxikuje. Naši klienti potvrzují nejlepší dosažené výsledky v období od března do konce května.


Jaké má akupunktura na hubnutí výhody?

- metoda je bezbolestná
- nejedná se o speciální dietu, ale o využití poznatků z
- tradiční medicíny
- kromě snížení kilogramů si zlepšíte zdraví a duševní pohodu
- v Klubu Energy máme s akupunkturou už 30 let zkušeností
- na dietu dohlíží zkušení lékaři


Akupunktura vám zlepší postavu i psychické zdraví

Netrapte se už dále přebytečnými kily a přihlaste se k nám. Pomocí akupunktury vám pomůžeme zlepšit nejen tělesnou kondici, ale i psychické zdraví. Objednávat se můžete telefonicky na čísle 583 415 220. Klub Energy se na vás těší – společně dokážeme nadváhu porazit!

Klub energy


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.klubenergy.cz

Vydáno 14.04.2015
1348 Zhlédnutí
Topováno 13.03.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky
Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago
Medicínský přístroj Sensitiv Imago je unikátní zařízení sloužící k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření, přímé léčbě organismu i k výběru preparátů vhodných k cílené léčbě.

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví
Spirulina, acai, maca. Že vám to nic neříká? Jde o zelené potraviny, tedy čistě přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů a dalších látek prospěšných pro lidský organismus. Díky tomu zelené potraviny blahodárně působí na zdraví člověka. Vyzkoušejte jejich účinky i vy a ...

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy
Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.

Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy
Každá žena touží po dokonalé pleti. Cesta k ní vede přes porozumění vlastnímu tělu. Tělo a mysl jsou totiž propojené součásti a jedině jejich harmonie vede ke zdraví celého organismu. Tento poznatek je základem filozofie firmy ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., která vyrábí přírodní produkty, potravinové ...
PODSTRÁNKY

Služby v oblasti zdraví

Služby v oblasti zdraví
Lékařská vyšetření, alternativní léčba, vyšetření chodidel, měření stáří cév

E-shop s přírodními produkty

E-shop s přírodními produkty
Bylinné čaje, léčivé tinktury, doplňky stravy, přírodní kosmetika v e-shopu

Alternativní léčebné metody

Alternativní léčebné metody
Vyšetření přístrojem Supertronic, Sensitiv Imago, magnetoterapie
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CELOMED s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CELOMED s.r.o.
klubenergy.cz
Adresa

Adresa

Masarykovo náměstí 19/18
Zábřeh 789 01

klubenergy@seznam.cz
+420 739 786 546


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha