Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

CELOMED s.r.o.

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.

Navštivte Klub Energy a vyzkoušejte zelené potraviny s vysokým obsahem živin.

Co jsou zelené potraviny?

Zelené potraviny nebo také superpotraviny. Tak se označují produkty pocházející z čistě přírodních zdrojů s minimální mírou úpravy. Obsahují rozmanité nutriční prvky, jsou zdrojem nezbytných vitaminů, minerálů, enzymů, antioxidantů, aminokyselin a dalších látek důležitých pro náš organismus.

Zatímco v umělých přípravcích jsou látky izolované, zelené potraviny fungují jinak. Jejich jednotlivé účinné složky pracují ve složitých a přesně definovaných vazbách. Látky působí vzájemně a jejich účinky se tak násobí. Všechny účinné složky jsou navíc v zelených potravinách obsažené v ideálních poměrech, které zajišťují jejich správné vstřebávání a optimální využití.


Zelené potraviny z panenské přírody

Najdete u nás nejrůznější zelené potraviny z panenské přírody a těch nejkvalitnějších zdrojů. Nabízíme zelené potraviny z Tibetu, Havaje, Peru, Tchaj-wanu, Ekvádoru, Kalifornie a Brazílie. Věděli jste, že v unikátním prostředí tichomořského ostrova Tchaj-wan roste ta nejkvalitnější chlorela? Vyniká svou čistotou a účinností, je zdrojem důležitých vitamínů a minerálů. Vyzkoušejte ji a nebudete litovat.


Energy: Chlorela, Spirulina, mladý ječmen, acai berry a další

Z Havajských ostrovů zase pochází spirulina, která svou energií a jedinečným složením pomáhá dodat tělu zdraví a vitalitu. Obsahuje pozoruhodnou škálu vitamínů, minerálů a živin. Pořídíte u nás také mladý ječmen z Jižní Kalifornie, který je zdrojem celého spektra přírodních vitamínů, enzymů a minerálů. Mezi zelené potraviny patří také plody acai, podobné borůvkám, které pochází z Brazílie a obsahují pro tělo nezbytné biologické látky. To vše a mnohé další nabízí Klub Energy.

Navštivte Klub Energy a zkuste zelené potraviny


Více informací naleznete na našich stránkách  https://klubenergy.cz/

Vydáno 18.05.2016
476 Zhlédnutí
Topováno 13.05.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura
Je tu jaro a s ním i nová sezóna plavek. Snažíte se každý rok držet dietu, ale výsledek není nikdy trvalý? Pak vyzkoušejte metodu centra Klub Energy. Akupunktura na hubnutí představuje zdravý a bezbolestný způsob jak shodit přebytečná kila. Navíc bez jo-jo efektu.

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky
Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago
Medicínský přístroj Sensitiv Imago je unikátní zařízení sloužící k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření, přímé léčbě organismu i k výběru preparátů vhodných k cílené léčbě.

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví
Spirulina, acai, maca. Že vám to nic neříká? Jde o zelené potraviny, tedy čistě přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů a dalších látek prospěšných pro lidský organismus. Díky tomu zelené potraviny blahodárně působí na zdraví člověka. Vyzkoušejte jejich účinky i vy a ...

Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy
Každá žena touží po dokonalé pleti. Cesta k ní vede přes porozumění vlastnímu tělu. Tělo a mysl jsou totiž propojené součásti a jedině jejich harmonie vede ke zdraví celého organismu. Tento poznatek je základem filozofie firmy ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., která vyrábí přírodní produkty, potravinové ...
PODSTRÁNKY

Služby v oblasti zdraví

Služby v oblasti zdraví
Lékařská vyšetření, alternativní léčba, vyšetření chodidel, měření stáří cév

E-shop s přírodními produkty

E-shop s přírodními produkty
Bylinné čaje, léčivé tinktury, doplňky stravy, přírodní kosmetika v e-shopu

Alternativní léčebné metody

Alternativní léčebné metody
Vyšetření přístrojem Supertronic, Sensitiv Imago, magnetoterapie
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CELOMED s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CELOMED s.r.o.
klubenergy.cz
Adresa

Adresa

Masarykovo náměstí 19/18
Zábřeh 789 01

klubenergy@seznam.cz
+420 739 786 546


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha