Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.

Navštivte Klub Energy a vyzkoušejte zelené potraviny s vysokým obsahem živin.

Co jsou zelené potraviny?

Zelené potraviny nebo také superpotraviny. Tak se označují produkty pocházející z čistě přírodních zdrojů s minimální mírou úpravy. Obsahují rozmanité nutriční prvky, jsou zdrojem nezbytných vitaminů, minerálů, enzymů, antioxidantů, aminokyselin a dalších látek důležitých pro náš organismus.

Zatímco v umělých přípravcích jsou látky izolované, zelené potraviny fungují jinak. Jejich jednotlivé účinné složky pracují ve složitých a přesně definovaných vazbách. Látky působí vzájemně a jejich účinky se tak násobí. Všechny účinné složky jsou navíc v zelených potravinách obsažené v ideálních poměrech, které zajišťují jejich správné vstřebávání a optimální využití.


Zelené potraviny z panenské přírody

Najdete u nás nejrůznější zelené potraviny z panenské přírody a těch nejkvalitnějších zdrojů. Nabízíme zelené potraviny z Tibetu, Havaje, Peru, Tchaj-wanu, Ekvádoru, Kalifornie a Brazílie. Věděli jste, že v unikátním prostředí tichomořského ostrova Tchaj-wan roste ta nejkvalitnější chlorela? Vyniká svou čistotou a účinností, je zdrojem důležitých vitamínů a minerálů. Vyzkoušejte ji a nebudete litovat.


Energy: Chlorela, Spirulina, mladý ječmen, acai berry a další

Z Havajských ostrovů zase pochází spirulina, která svou energií a jedinečným složením pomáhá dodat tělu zdraví a vitalitu. Obsahuje pozoruhodnou škálu vitamínů, minerálů a živin. Pořídíte u nás také mladý ječmen z Jižní Kalifornie, který je zdrojem celého spektra přírodních vitamínů, enzymů a minerálů. Mezi zelené potraviny patří také plody acai, podobné borůvkám, které pochází z Brazílie a obsahují pro tělo nezbytné biologické látky. To vše a mnohé další nabízí Klub Energy.

Navštivte Klub Energy a zkuste zelené potraviny


Více informací naleznete na našich stránkách  https://klubenergy.cz/

Vydáno 18.05.2016
484 Zhlédnutí
Topováno 13.05.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví
Spirulina, acai, maca. Že vám to nic neříká? Jde o zelené potraviny, tedy čistě přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů a dalších látek prospěšných pro lidský organismus. Díky tomu zelené potraviny blahodárně působí na zdraví člověka. Vyzkoušejte jejich účinky i vy a ...

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago
Medicínský přístroj Sensitiv Imago je unikátní zařízení sloužící k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření, přímé léčbě organismu i k výběru preparátů vhodných k cílené léčbě.

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky
Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura
Je tu jaro a s ním i nová sezóna plavek. Snažíte se každý rok držet dietu, ale výsledek není nikdy trvalý? Pak vyzkoušejte metodu centra Klub Energy. Akupunktura na hubnutí představuje zdravý a bezbolestný způsob jak shodit přebytečná kila. Navíc bez jo-jo efektu.

Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy
Každá žena touží po dokonalé pleti. Cesta k ní vede přes porozumění vlastnímu tělu. Tělo a mysl jsou totiž propojené součásti a jedině jejich harmonie vede ke zdraví celého organismu. Tento poznatek je základem filozofie firmy ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., která vyrábí přírodní produkty, potravinové ...
PODSTRÁNKY

Služby v oblasti zdraví

Služby v oblasti zdraví
Lékařská vyšetření, alternativní léčba, vyšetření chodidel, měření stáří cév

E-shop s přírodními produkty

E-shop s přírodními produkty
Bylinné čaje, léčivé tinktury, doplňky stravy, přírodní kosmetika v e-shopu

Alternativní léčebné metody

Alternativní léčebné metody
Vyšetření přístrojem Supertronic, Sensitiv Imago, magnetoterapie
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA CELOMED s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CELOMED s.r.o.
klubenergy.cz
Adresa

Adresa

Masarykovo náměstí 19/18
Zábřeh 789 01

klubenergy@seznam.cz
+420 739 786 546


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha