Antigenní testy na COVID 19 ze slin, rychlotesty, ochranné respirátory FFP2

Biogen Praha, s.r.o.

Antigenní testy na COVID 19 ze slin, rychlotesty, ochranné respirátory FFP2

V e-shopu na webových stránkách biogen.cz, kromě pomůcek a služeb pro klinické a vědecké laboratoře, seženete v současnosti tolik poptávané antigenní testy na COVID 19 ze slin, diagnostické rychlotesty protilátek proti koronaviru, HIV, hepatitidě i ochranné respirátory FFP2.

CELOMED s.r.o.


Masarykovo náměstí 19/18, Zábřeh 789 01
Firma CELOMED s.r.o. provozuje gynekologickou a interní ambulanci, zelenou lékárnu a klub Energy. V našem širokém okruhu se zabýváme například masážemi a prodejem bylinných koncentrátů a čajů, které si vyberete na našem e-shopu přírodních produktů. Pečuje o vaše zdraví nejen v Šumperku, ale také v Zábřehu.

Klub energy poskytuje v oblasti zdraví a prevence odborné poradenství v oblasti alternativní i klasické medicíny. Můžete si k nám zajít také na masáž, a to na Energy nebo Dornova metoda, Breussova masáž i sportovní masáž. Pomáháme také pacientům pomocí akupresury, akupunktury, magnetoterapie i laserterapie. Provádíme i Shia-tsu – diagnostika a ošetření energetických drah a měření akupunkturních drah ( EAV ) přístrojem SUPERTRONIC.
Vyšetříme Váš zdravotní stav metodou počítačové nelineární analýzy přístrojem SENSITIV IMAGO. Poskytujeme i počítačové vyšetření chodidel a vyhotovení individuálních vložek – PEDIKOM, vyšetření stavu cév japonským přístrojem VASERA nebo vyšetření kondice nervově – hormonálních regulací přístrojem KARDIVAR. Pomáháme odvykání kouření a provádíme i světelnou terapii BIOSTIMUL. Vyzkoušet můžete i naši on-line lékařskou poradnu celostní medicíny, gynekologie a porodnictví, kde Vám poradí MUDr. Bohdan Haltmar a MUDr. Jana Haltmarová.

Více informací a provozní doba na www.klubenergy.cz nebo tel. 731737545, případně e-mailu klubenergy@seznam.cz. Najdete nás na adrese Hlavní třída 13, Šumperk (Slovanský dům 1.patro).

Na našem e-shopu s přírodními produkty si vyberete vysoce kvalitní a medicínskou praxí prověřené výrobky ať už pro sportovce, zdraví, relaxaci nebo jednoduše pro krásu. Vyrábíme a prodáváme přírodní přípravky, které byly vyvinuty podle principů staré čínské medicíny v kombinaci s poznatky z fototerapie, homeopatie, krystal-terapie a také bio-rezonance.

Prodej, e-shop:
- čaje (porcované, sypané)
- produkty Energy na chřipku a nachlazení
- potravinové a stravní doplňky
- potravní doplňky a vitamíny z přírodních zdrojů
- zelené potraviny
- přírodní bylinné koncentráty a produkty
- dětská kosmetika
- přírodní kosmetika (antialergenní, z konopí, konopná kosmetika)
- léčivé kameny, humátové a solné koupele
- opalovací krémy
- zdravotní pomůcky
- péče o tělo a duši
- regenerační krémy
- přípravky a koncentráty energy
- regenerační bioinformační přípravky Energy
- gynex, vironal, renol, regalen, korolen, drags imun, fytomineral, cytosan, cytovital, artrin, ruticelit, protektin, droserin, biomultivitamin, skeletin, supertronic, sensitive imago, EAV
- regenerace v pentagramu, pentagram
- veterinární preparáty
- veterinární preparáty Energy

Produkty si také můžete zakoupit v naší kamenné prodejně Zelená lékárna Pampeliška, která se nachází v Zábřehu na Masarykově náměstí 18.

Produkty
  • dietní potraviny, potraviny pro diabetiky, potraviny bez cukru, nízkotučné potraviny, bezlepkové potraviny, potravinové doplňky
  • sortiment léků na předpis, volně prodejné léky, prodej potravinových doplňků, lékové poradenství
  • farmaceutické přípravky, směs léčivých látek, léčebné vlastnosti, kontrola léčiv, zdraví lidí a zvířat
  • masážní služby, rehabilitační služby, fyzioterapeutické služby, péče o pohybový aparát, rehabilitace po úrazech, masážní pomůcky
  • vlasové přípravky, prostředky pro osobní hygienu, drogistické zboží, pleťové krémy, vlasová kosmetika, parfémy
  • mamografické vyšetření, posouzení zdravotní způsobilosti, odborné zdravotnické služby, ultrazvukové vyšetření, gynekologie a porodnictví

Výrobce nástaveb nákladních vozidel. Nabízíme nosiče kontejnerů nejrůznějších druhů a velikostí.

Terapie fokusovanou rázovou vlnou v nové Ambulanci Ortopedie Zlín - neinvazivní řešení bolesti loktů, kolen, kotníků.
Volné místo ve zdravotnickém zařízení na pozici lékař internista v ambulanci osteologie.


Související články
Čaj a káva ve Velké Bíteši: Místo, kde se chuť setkává s kvalitou

Miluše Jochová

Čaj a káva ve Velké Bíteši: Místo, kde se chuť setkává s kvalitou

Obchůdek Čaj a káva Miluše Jochové ve Velké Bíteši je synonymem pro kvalitu a čerstvost. Tento rodinný podnik je známý svou nabídkou prvotřídní čerstvě pražené kávy, širokou škálou sypaných a porcovaných čajů, biokosmetikou, zdravou výživou a také svým přístupem k zákazníkům, který je stejně teplý jako šálek jejich oblíbeného nápoje.


Čistota a hygiena na dosah ruky

ZVG CZ s.r.o.

Čistota a hygiena na dosah ruky

Čistota a hygiena jsou důležité nejen pro zdraví, ale i pro pohodu a komfort. Ať už se jedná o domácnost, kancelář, dílnu, zdravotnické zařízení nebo jiné pracovní prostředí, je potřeba mít k dispozici kvalitní a spolehlivé produkty, které zajistí efektivní a bezpečné čištění. A právě takové produkty nabízí firma ZVG CZ s.r.o. ze Znojma, která je součástí mezinárodního koncernu ZVG.


Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

MEDICAL POINT s.r.o.

Zbavte se bolesti pod rukama odborného fyzioterapeuta

Trpíte vleklými bolestmi zad, svalů nebo bolestmi po úrazu? Svěřte se do rukou odborníků z nestátního zdravotnického zařízení Medical Point, kteří vaše problémy vyřeší komplexní péčí o vaše zdraví a pomohou vám i s omlazením!


Cvičební lekce plné pohybu, rovnováhy a energie pro ženy, muže, seniory i děti

PROSTOR PRO BALANC s.r.o.

Cvičební lekce plné pohybu, rovnováhy a energie pro ženy, muže, seniory i děti

Ponořte se do světa pohybu a rovnováhy v úžasném centru PROSTOR PRO BALANC v srdci Velkých Bílovic. Užijte si cvičební lekce navržené pro ženy, muže, seniory i děti, které vám přinesou radost, energii a posílení jak těla, tak mysli. Přijďte a objevte pohyb jako nikdy předtím!


Firemní články
CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

CELOMED: Zelené potraviny a přírodní produkty pro vaše zdraví

Spirulina, acai, maca. Že vám to nic neříká? Jde o zelené potraviny, tedy čistě přírodní produkty s vysokým obsahem živin, vitaminů, minerálů a dalších látek prospěšných pro lidský organismus. Díky tomu zelené potraviny blahodárně působí na zdraví člověka. Vyzkoušejte jejich účinky i vy a objednejte si tyto přírodní produkty u společnosti CELOMED s.r.o..


Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Řekněte sbohem nemocem a neduhům – je tu Sensitiv Imago

Medicínský přístroj Sensitiv Imago je unikátní zařízení sloužící k neinvazivnímu komplexnímu biorezonančnímu vyšetření, přímé léčbě organismu i k výběru preparátů vhodných k cílené léčbě.


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.


Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Nedaří se vám zhubnout? Pomůže vám akupunktura

Je tu jaro a s ním i nová sezóna plavek. Snažíte se každý rok držet dietu, ale výsledek není nikdy trvalý? Pak vyzkoušejte metodu centra Klub Energy. Akupunktura na hubnutí představuje zdravý a bezbolestný způsob jak shodit přebytečná kila. Navíc bez jo-jo efektu.


Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Jak na dokonalou pleť? S přírodními produkty Beauty Energy

Každá žena touží po dokonalé pleti. Cesta k ní vede přes porozumění vlastnímu tělu. Tělo a mysl jsou totiž propojené součásti a jedině jejich harmonie vede ke zdraví celého organismu. Tento poznatek je základem filozofie firmy ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., která vyrábí přírodní produkty, potravinové doplňky, zelené potraviny i bylinné koncentráty pro péči o pleť i tělo.


Přírodní veterinární prostředky Energy pro zdraví a vitalitu zvířat – při léčbě i prevenci

Přírodní veterinární prostředky Energy pro zdraví a vitalitu zvířat – při léčbě i prevenci

Veterinární produkty Energy dlouhodobě a příznivě ovlivňují zdraví zvířete. Působí především jako prevence a udržují tělo zvířete v harmonii. Pestrý výběr produktů má firma CELOMED s.r.o.


Energetické, uvolňující masáže pro ženy i muže, které rozvinou vaše smysly

Energetické, uvolňující masáže pro ženy i muže, které rozvinou vaše smysly

Nechte se hýčkat a rozviňte vaše smysly při energetických a uvolňujících masážích, které jsou vhodné pro ženy i muže - Navštivte Klub energy v Šumperku a Zábřehu.


Prevence chřipky, zmírnění projevů nemoci s produkty Energy

Prevence chřipky, zmírnění projevů nemoci s produkty Energy

Podzim a sychravé dny jsou za dveřmi, ale na prevenci chřipky není nikdy pozdě! Díky eshopu prirodniprodukty.cz bude zmírnění projevů nemoci a rekonvalescence s produkty Energy snadnější.


Přírodní zelené potraviny s blahodárnými účinky - tablety Chlorella, Spirulina e-shop

Přírodní zelené potraviny s blahodárnými účinky - tablety Chlorella, Spirulina e-shop

Přírodní zelené potraviny mají blahodárné účinky na vaše zdraví - v e-shopu firmy CELOMED si pořídíte tablety Chlorella a Spirulina za vynikající ceny. Udělejte něco pro své zdraví již dnes.


Přírodní doplňky stravy - nezapomínejte svému tělu dodávat potřebné vitamíny po celý rok, e-shop

Přírodní doplňky stravy - nezapomínejte svému tělu dodávat potřebné vitamíny po celý rok, e-shop

Dodejte svému tělu dostatek vitamínů, které jsou pro nás nepostradatelné. V e-shopu prirodniprodukty.cz si vyberete přírodní doplňky stravy pro zdraví.


Přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje pro vaše zdraví - eshop

Přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje pro vaše zdraví - eshop

Pečujte o vaše zdraví a dopřejte svému tělu přírodní produkty, bylinné koncentráty a čaje, které pomáhají. V eshopu s přírodními produkty Energy od firmy Celomed si vybere každý !


Zelené potraviny, přírodní kosmetika Energy - prodej, eshop

Zelené potraviny, přírodní kosmetika Energy - prodej, eshop

Pokud hledáte eshop, kde si vyberete kvalitní zelené potraviny nebo přírodní kosmetiku, tak jste zde správně! Eshop prirodniprodukty.cz má bohatý sortiment s produkty Energy, kde si vyberete každý.


Přírodní produkty pro detoxikaci organismu dávají stop jarní únavě - eshop

Přírodní produkty pro detoxikaci organismu dávají stop jarní únavě - eshop

Dejte stop jarní únavě a pořiďte si přírodní produkty nebo-li zelené potraviny pro detoxikaci organismu a zvýšení jeho obranyschopnosti. Velký výběr a speciální ceny naleznete na eshopu firmy Celomed.


Přírodní čaje na nachlazení, pročištění jater, energii - eshop

Přírodní čaje na nachlazení, pročištění jater, energii - eshop

V zimních měsících se nejlépe zahřejeme čajem, který má blahodárné účinky na vaše zdraví. V eshopu prirodniprodukty.cz od firmy Celomed si vyberete z čajů na nachlazení, pročištění jater i na energii.


Přírodní mýdla, bylinné šampony, krémy se slevou, e-shop Energy

Přírodní mýdla, bylinné šampony, krémy se slevou, e-shop Energy

Navštivte e-shop Energy a nakupte v období od 1.7. do 31.8.2014 přírodní bylinné výrobky se slevou 10% a 20%. V akci najdete přírodní mýdla, šampony a krémy, které harmonizují tělo i mysl. Zažijete i Vy Léto plné pokušení s Energy – akce – sleva 10% a 20% Přírodní glycerinové mýdla obsahující bylinné extrakty, čisté přírodní silice a termální vodu z vřídla Podhájska. Bioinformační regenerační krémy s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem termální vody z vřídla Podhájska. Sleva se vztahuje na 2 mýdla v libovolné kombinaci, 2 libovolné produkty z vlasové kosmetiky, 2 krémy 50ml v libovolné kombinaci, 2 krémy 250 ml v libovolné kombinaci. V akci naleznete např.: - mýdlo Droserin + Protektin - mýdlo Protektin + Artrin - mýdlo Cytovital + Protektin - mýdlo Ruticelit + Droserin - mýdlo Artrin + Ruticelit - mýdlo Cytosan + Drags Imun - šampon Droserin + Protektin - šampon Cytovital + Protektin - šampon Artrin + Droserin - šampon Droserin + Cytovital - šampon Artrin + balsam - šampon Cytovital + balsam - šampon Cytosan + Cytovital - krém Ruticelit + Droserin - krém Protektin + Artrin - krém Ruticelit + Droserin - krém Ruticelit + Cytovital - krém XXL Droserin + Protektin - krém XXL Artrin + Ruticelit - krém XXL Cytovital + Protektin - a spoustu dalších přírodních produktů. Podrobnější informace k letní akci naleznete na našem e-shopu.


Dopřejte si radost z pohybu!

Dopřejte si radost z pohybu!

Pečujeme o vaše zdraví. V našich lékárnách najdete přírodní produkty, které pomáhají. Kupte si Renol a Skeletin – uděláte něco dobrého pro své klouby, kosti a chrupavky. Navíc k tomuto nákupu získáte jako dárek přípravek King Kong. Tento komplex produktů působí proti bolestem pohybového aparátu, zlepšuje stav kostí a chrupavek a také zpomaluje řídnutí kostí. Akce platí do konce ledna. Tak neváhejte! Zásoby se nám tenčí. U nás si každý najde „to svoje“.


Klub Energy, Energy masáže, poradna MUDr. B. Haltmara Šumperk

Klub Energy, Energy masáže, poradna MUDr. B. Haltmara Šumperk

Klub Energy - nově možnost měření na přístroji Kardivar - zhodnocení celkového funkčního stavu organismu (MUDr.Haltmarová) Poradna MUDr. B. Haltmara po objednání na tel. 731/737545 Dále nabízíme: - Energy masáže, klasické masáže, sportovní, rekondiční a regenerační masáže - baňkování, reflexní masáže, Breussova masáž a Dornova metoda - p. Pleyerová - objednat se lze prostřednictvím telefonického kontaktu na čísle 723/913283 - sportovní a rekondiční masáže - sl. Ondruchová - objednat se lze prostřednictvím telefonického kontaktu na čísle 731/441887 - SHIATSU - p. Dohnal - objednat se lze prostřednictvím telefonického kontaktu na čísle 605/225877. Navštivte náš e-shop, kde nabízíme velké množství přírodních produktů Nabízíme: - vysoce kvalitní a medicínskou praxí prověřené výrobky z oblasti fytoterapie, léčebné přírodní kosmetiky, přístroje pro léčebnou fyzikální terapii, měřiče krevního tlaku, teploměry a mnoho dalších přípravků z čistě přírodních zdrojů.


Přírodní veterinární přípravky, preparáty Energy

Přírodní veterinární přípravky, preparáty Energy

Nabízíme přírodní veterinární přípravky: - přírodní prostředky pro upevnění zdraví zvířat - přírodní preparáty s efektivním účinkem jak na akutní, tak chronické problémy zdravotního stavu - jednoduchost používání, ekonomické aspekty, a hlavně absence nežádoucích vedlejších účinků - přípravky jsou vyvinuty s využitím nejnovějších technologií bioinformační medicíny a poznatků fytoterapie, homeopatie, krystalterapie a biorezonance. ENERGY - AUDIVET ENERGY - BIOMULTIVET ENERGY - CYTOVET ENERGY - ETOVET ENERGY - FYTOVET ENERGY - GYNEVET ENERGY - IMUNOVET ENERGY - KINGVET ENERGY - KOROVET ENERGY - OMEGAVET ENERGY - PROBIOVET ENERGY - REGAVET ENERGY - RENOVET ENERGY - SKELEVET ENERGY - VIROVET Zajišťujeme prvotní zaškolení i systém následných školení charakteru celoživotního vzdělávání.