Výroba PVC bannerů a plachet z PVC materiálů Praha – velkoplošný tisk a finální úprava

Světelná reklama Praha

Výroba PVC bannerů a plachet z PVC materiálů Praha – velkoplošný tisk a finální úprava

Polepy automobilů jsou levnou a efektivní reklamou. Už máte logo firmy na vozidle?

Společnost AAA REKLAMA se zabývá poskytováním komplexních služeb z oblasti viditelné propagace firem. Zajistíme pro vás například světelnou reklamu, namontujeme firemní štíty, vyrobíme a nainstalujeme bannery, plachty, vlajky, reklamní tabule, orientační tabule, folie do oken a spoustu dalších propagačních prvků, které vám přivedou nové zákazníky. Jednou z mnoha nabízených služeb jsou i reklamní polepy automobilů digitálním potiskem s ochrannou laminací.


Kvalitní autofolie vám udělají skvělou reklamu

Označení vozidla logem, firemní grafikou či sloganem společnosti patří v dnešní době ke standardnímu druhu propagace značky. Autofolie jsou navíc jedním z nejsnadnějších a nejlevnějších reklamních formátů pro zviditelnění firmy, proto se tato investice jistě vyplatí a může si ji dovolit opravdu každý. Barevné folie na vozidle jsou nepřehlédnutelné. Na každé cestě tak budete reprezentovat svou firmu a šířit tak povědomí o značce mezi širokou veřejnost.

Jak probíhají polepy automobilů od AAA REKLAMA?

  • V prvé řadě s klientem probereme jeho představu, na základě které zpracujeme grafický návrh na elektronické maketě automobilu. V naší elektronické databázi máme k dispozici většinu typů běžně používaných osobních i nákladních automobilů.
  • Naši klienti si mohou vybrat ze tří druhů folií dle předpokládané životnosti – krátkodobé, střednědobé či dlouhodobé.
  • Současně s grafickým návrhem zákazníkovi pošleme e-mailem i cenovou nabídku a navrhneme termín polepu automobilu. V případě souhlasu klienta nic nebrání realizaci polepu.
  • Před polepem automobilu je nezbytná příprava autolaku před montáží samolepicí folie. Důkladná příprava prodlužuje životnost folie a zvyšuje kvalitu samotné montáže. Součástí dodávky služby je samozřejmě také záruka na instalaci polepu. 
  • V případě, že z jakéhokoli důvodu potřebujete fólii odstranit, renovovat či obměnit, zajistíme veškeré služby včetně rozleštění laku na karosérii.

 

Chcete-li i vy využívat svého automobilu pro každodenní propagaci firmy, kontaktujte pracovníky společnosti AAA REKLAMA, kteří rádi poradí s výběrem folie a zpracují grafický návrh na míru vašim přáním a potřebám. Navštivte webové stránky www.aaareklama.cz pro více informací.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.aaareklama.cz

Vydáno 28.03.2014
281 Zhlédnutí
Topováno 22.02.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Reklama, která jde s dobou

Reklama, která jde s dobou
Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.

AAA Reklama – výrobce světelné reklamy v Praze

AAA Reklama – výrobce světelné reklamy v Praze
Reklama, která je vidět a přitáhne pozornost, je základem úspěšné propagace každé firmy či společnosti. Chcete, aby o vás stávající i potenciální zákazníci věděli a všímali si vás? Pomůže vám k tomu světelná reklama, kterou v Praze vyrábí společnost AAA Reklama. Naše světelné boxy se zářivkovým či ...

AAA REKLAMA: specialista na světelnou reklamu a orientační systémy

AAA REKLAMA: specialista na světelnou reklamu a orientační systémy
Chcete úspěšně propagovat svou firmu? Obraťte se na kvalifikované odborníky, kteří nejen vyrobí a nainstalují nepřehlédnutelné reklamní a orientační prvky, ale také ochotně poradí s nejlepším a nejefektivnějším řešením vaší prezentace.

Orientační systémy a směrové tabule ukáží všem tu správnou cestu

Orientační systémy a směrové tabule ukáží všem tu správnou cestu
Zorientovat se v prostorách velkých budov bez příslušného orientačního systému či směrových tabulí bývá pro nové zákazníky problém. Není divu, najít ty správné dveře v několikapatrovém domě je bez pomoci téměř nemožné. Chcete i vy spokojené návštěvníky, kteří se k vám rádi vracejí? Pak je nenechte ...

Kovovýroba, povrchová úprava i profesionální potisk – vše pro perfektní firemní štíty

Kovovýroba, povrchová úprava i profesionální potisk – vše pro perfektní firemní štíty
Firemní štíty jsou často to první, čeho si klient na vaší firmě všimne. Chcete i vy, aby byla vaše firma nepřehlédnutelná a reklama na štítu překonala všechny konkurenty? Obraťte se na společnost AAA REKLAMA. Naším oborem je kovovýroba i kompletní výroba 2D i 3D reklamních štítu, firemní štíty vám ...
PODSTRÁNKY

Světelná reklama

Světelná reklama
Světelná reklama, light boxy, 3D písmo, reklamní totemy

Reklamní polepy

Reklamní polepy
Reklamní polepy aut, dodávek, výloh, pískovaná skla, řezaná reklama, digitální tisk

Směrové tabule, směrovky, orientační systémy

Směrové tabule, směrovky, orientační systémy
Orientační systémy a tabule, směrové tabule, směrovky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Světelná reklama Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Světelná reklama Praha
www.aaareklama.cz
Adresa

Adresa

Matjuchinova 1218
Praha 5 150 00

info@aaareklama.cz
+420 607 204 666


Najdete nás také zde:

ARES
captcha