Bentonitový těsnící pás – MQ 114 150 x 1,5 mm

MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit

Bentonitový těsnící pás – MQ 114 150 x 1,5 mm

Bentonitové systémy jako hydroizolace nové generace

Ve stavebnictví je velké množství technologií, ze kterých můžeme vybírat. Samozřejmě by vždy mělo být naším cílem materiál co nejvíce zužitkovat a zajistit jeho trvanlivost. Jednou z oblastí stavebnictví, o kterou bychom se měli zajímat, je efektivní hydroizolace. Mezi těsnící systémy nové generace se řadí výrobky společnosti MEDIUM International. V nabídce firmy, je řada těchto těsnících systémů založených na bázi bentonitu. Bentonitové těsnící pásky řady MQ a MQF mají široké uplatnění při utěsňování pracovních i dělících spár v pozemních, inženýrských nebo vodních stavbách.

Bentonitové pásky, betonitové systémy jako hydroizolace nové generace

Těsnění využitelné pro různé druhy materiálu jistě oceníte

Pokud vám nějaký materiál může usnadnit manipulaci ve stavebnictví, proč ho nevyužít. Bentonitové těsnící pásky řady MQ vám pomohou utěsnit spáry na mnoha místech například i u monolitických staveb. Pokud potřebujete efektivní těsnění mezi betonovou deskou a svislými stěnami, v místě styku dvou materiálů jako je beton s kamenem či ocelí. Bentonit dokonale zamezí průniku vody, včetně vody takové. Další variantou je bentonitový těsnící pásek MQF. Tento bentonitový pásek je vložen do speciální ochranné folie, která dovoluje instalaci MQF pásku na stavbách i za nepříznivého počasí (déšť i sníh). Po zabetonování pásku MQF ochranná folie degraduje a bentonitový pásek může plnit svojí hydroizolační funkci. Společnost Medium International si díky těmto novým systémům vybudovala jméno na českém i zahraničním trhu, například v Německu, Švýcarsku, Francii, Belgii.

Bentonitové těsnící pásky řady MQ


Modifikovaný bentonit dokáže expandovat až o tři sta procent

Bentonitové pásky nejsou jediným produktem, který lze z bentonitu vyrobit. Samozřejmě má mnoho další podob. Jedním z dalších výrobků firmy MEDIUM International jsou těsnící a lepicí tmely na bázi bentonitu, které se vyznačují vysokou elastickou přilnavostí a také lepící schopností. Ty také díky svému složení při kontaktu s vodou expandují, proto jsou většinou využívány jako těsnící materiály. Dejte si však při aplikaci pozor, musí být dodržen technologický postup. Podklad musí být zbaven všech nečistot, prachu a musí být suchý. Pokud tyto podmínky dodržíte, můžete bentonitový tmel nanést přímo na styčnou plochu materiálu.


Odborné poradenství pro vaše zaměstnance

Pokud jsou pro vás bentonitové těsnící pásky jednou velkou neznámou, oslovte přímo společnost MEDIUM International. Jestliže chcete začít pásky používat u vás ve firmě, společnost vaše zaměstnance proškolí, aby bentonitové těsnící systémy užívali správně a ty tak měli patřičný efekt. Kromě toho společnost nabízí odborné poradenství ohledně všech izolačních a těsnících materiálů při realizaci ekologických staveb, spodních staveb, ale i například při utěsnění zahradních jezírek, rybníků a studničních staveb. Jestliže máte ohledně bentonitové technologie jakékoliv otázky, neváhejte společnost kontaktovat.

Rádi všechny vaše dotazy zodpovíme.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.bentonit.cz

Vydáno 14.05.2015
636 Zhlédnutí
Topováno 12.02.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Granulovaný bentonit - ekologická izolace staveb, utěsnění zahradních jezírek či hrází

Granulovaný bentonit - ekologická izolace staveb, utěsnění zahradních jezírek či hrází
Granulovaný bentonit je materiál vhodný pro hydroizolace ekologických staveb či spodních staveb, utěsnění zahradních jezírek, rybníků, ale také studen i dalších vodních děl.

Bentonitový těsnící pás – MQ 114 150 x 1,5 mm

Bentonitový těsnící pás – MQ 114 150 x 1,5 mm
Hydroizolace staveb vyžaduje optimální řešení, které dokážou zajistit těsnící systémy z bentonitu. Jejich účinky spočívají ve špičkové ochraně před průniky vody včetně tlakové. O jejich výrobu a následný prodej se již léta stará společnost MEDIUM International I. s.r.o. se sídlem v Mostě.

Bentonitové těsnicí rohože EUROBENT

Bentonitové těsnicí rohože EUROBENT
Společnost MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. disponuje širokým sortimentem bentonitových těsnicích produktů. Tyto produkty se dají běžně použít na pozemní, inženýrské i vodní stavby. Bentonitové produkty najdou uplatnění tam, kde je potřeba hydroizolace, zadržení vlhkosti nebo také zúrodnění půdy.
PODSTRÁNKY

Bentonitové tmely

Bentonitové tmely
Bentonitové těsnicí tmely MQ 100 MASTER s parametry pro ekologické stavby

Bentonitové pásky

Bentonitové pásky
Bentonitové pásky MQ se skvělými chemickými vlastnostmi pro hydroizolaci

Kabelovod Flexis

Kabelovod Flexis
Kabelovod Flexis® pro ochranu a praktické umístění inženýrských sítí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit
WEBOVÁ STRÁNKA
MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o.
www.bentonit.cz
Adresa

Adresa

Gorkého 1249/5
Most 434 01

medium@centrum.cz
+420 775 968 489


Najdete nás také zde:

ARES
captcha