ERILENS s.r.o. Zdravotnické pomůcky a materiál Praha

Berle Praha – ergonomické, funkční, pohodlné

ERILENS s.r.o.
Zdravotnické pomůcky a materiál Praha
Když už zdraví není, co bývalo, hodí se zdravotnické a lokomoční pomůcky od Erilens

Zdravotnické pomůcky, lokomoční pomůcky a fixační materiál od společnosti Erilens usnadňuje život lidem, jejichž zdraví není bez chybičky. Díky našim výrobkům se mohou znovu pohodlně a bezpečně pohybovat a znovu mohou být soběstační. Pro lékařská pracoviště, ale i rodiny, které se starají o seniora či částečně imobilního člověka, nabízíme berle, hole, syntetické fixace i antidekubitní podložky. Přispíváme k lepšímu životu pacientů už více než dvacet let.

Dlaha

Když pohyb nejde sám, sáhnete po lokomočních pomůckách

Kvalitní a spolehlivé lokomoční pomůcky usnadňují a zpohodlňují pacientům pohyb, ať už je bolí klouby či kolena, anebo mají nohu v sádře. Lokomoční pomůcky Erilens poskytují optimální podporu a bezpečí. Naše výrobky jsou vhodné pro děti, mladistvé, dospělé i seniory. Nabízíme francouzské berle, podpažní berle, speciální berle pro dětské i vysoké pacienty a také vycházkové hole, které jsou nenápadným každodenním pomocníkem při chůzi. Veškeré lokomoční pomůcky splňují evropské normy a většina z nich je testována v akreditované laboratoři. Naše široká nabídka lokomočních pomůcek, které vyrábíme jako jediní v České republice, zahrnuje výrobky, které uspokojí i ty nejnáročnější pacienty.

Lokomoční pomůcky usnadňují a zpohodlňují pacientům pohyb


Pro léčbu zlomenin, naraženin i zpevnění nabízíme řadu fixačních materiálů

Když sádra nejde použít nebo není nutná, a přesto je třeba zranění fixovat, jsou prstové dlahy či syntetické fixace od společnosti Erilens tou správnou volbou. Fixační materiály Erilens se aplikují velmi rychle a snadno, přesto jsou však velmi odolné a spolehlivé. Nabízíme kompletní sortiment potřebný k používání syntetických obvazů, podkladový materiál, vysoce kvalitní oscilační pily k odstranění syntetických i sádrových fixací a také prstové dlahy v několika variantách a velikostech. Aplikaci a odstranění syntetických fixací vám předvede náš kvalifikovaný pracovník přímo na vašem pracovišti.

Prstové dlahy či syntetické fixace


Kromě lokomočních a fixačních pomůcek dodáváme i jiný zdravotnický materiál

Někdy je třeba zdraví a správnému fungování těla trochu pomoci. K provádění výplachů ze zdravotních či hygienických důvodů nabízíme celé výplachové soupravy, jejichž použití je velmi snadné i v případě domácí péče. Irigátory jsou velmi lehké a skladné, pro maximálně pohodlné použití jsou navíc opatřeny i ventilem pro přerušení toku tekutiny. Součástí naší nabídky jsou také antidekutibitní podložky sloužící k odlehčení určité části končetiny a tedy k prevenci i léčbě proleženin.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.erilens.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Lokomoční pomůcky

Lokomoční pomůcky

Společnost ERILENS s.r.o. je v současné době jediným českým výrobcem lokomočních pomůcek. Lokomoční pomůcky nám pomáhají při chůzi a to zejména po úrazech, nebo v případě jiných zdravotních problémů pohybového aparátu. Firma se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci francouzských berlí, podpažních berlí, vycházkových holí, ale také své služby zaměřují i na děti a proto jsou k dispozici i francouzské a podpažní berle pro děti.

Vydáno 09.03.2018
Francouzské berle i vycházkové hole pro vaši bezpečnou chůzi

Francouzské berle i vycházkové hole pro vaši bezpečnou chůzi

Starší lidé, kteří už si nejsou v chůzi tak jistí, nebo i lidé po úrazu, potřebují vhodnou oporu. Pomoc při návratu do normálního života zajistí podpažní berle a další lokomoční pomůcky. Na jejich prodej se specializuje firma ERILENS, která působí na trhu už od roku 1992 a dodává i veškerý zdravotnický materiál. Spoléhejte na služby odborníka a zpříjemněte si vaši chůzi.

Vydáno 31.10.2014
Odpružený násadec Flexyfoot a úchopová ortéza Active Hands – pomůcky, které usnadňují pohyb postiženým

Odpružený násadec Flexyfoot a úchopová ortéza Active Hands – pomůcky, které usnadňují pohyb postiženým

Usnadnit pohyb osobám s různými pohybovými omezeními a zajistit kvalitní, plnohodnotný život. To jsou hlavní cíle společnosti ERILENS s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí lokomočních pomůcek a zdravotnického materiálu. Moderními pomůckami pro osoby s omezením jsou například odpružený násadec Flexyfoot a úchopová ortéza Active Hands.

Vydáno 07.04.2016
Ochranná bota MAXIARMOR zaručí pohodlí i bezpečí fixované noze

Ochranná bota MAXIARMOR zaručí pohodlí i bezpečí fixované noze

Pohyb některých lidí je kvůli různým zdravotním problémům a postižením velmi problematický a omezený. Pomoci jim může společnost ERILENS s.r.o., která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí zdravotnických lokomočních pomůcek, které usnadňují pohyb. Jednou z nich je také ochranná bota k fixaci nohy MAXIARMOR, kterou společnost dodává v několika rozměrech.

Vydáno 11.11.2016
Snadný a bezpečný pohyb je základem kvalitního života

Snadný a bezpečný pohyb je základem kvalitního života

Omezená možnost pohybu není problémem jen starších lidí a trvale imobilních osob, ale dočasně se může týkat každého, kdo prodělal vážnější úraz končetin. Kromě nezbytné rehabilitace je třeba se také vybavit zdravotnickými pomůckami, které nám mohou v mnoha ohledech rekonvalescenci usnadnit. K takovým pomocníkům patří např. francouzské berle, dlahy na prsty a další fixační materiál.

Vydáno 14.04.2013
Vyberte si takové vycházkové hole či berle, které se k vám přesně hodí

Vyberte si takové vycházkové hole či berle, které se k vám přesně hodí

Společnost ERILENS je léty prověřený výrobce nejen vycházkových holí, francouzských berlí a podpažních berlí. Berle a hole jsou díky své kvalitě oblíbené a vyhledávané nejen na českém trhu, ale i tom zahraničním. Všechny berle a hole jsou vyrobeny s důrazem na kvalitu a především také pohodlí uživatele.

Vydáno 13.06.2014Vydáno 21.04.2014
351 Zhlédnutí
Topováno 18.04.2016

Francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Lokomoční pomůcky, francouzské berle, podpažní berle, vycházkové hole

Fixační materiál, prstové dlahy, oscilační pily

Fixační materiál, prstové dlahy, oscilační pily

Fixační materiál, syntetická fixace, prstové dlahy, oscilační pily

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky

Výplachové soupravy, irigátory, antidekubitní podložky loketní i patní