Prodej příze Praha - novinky - pro ruční i strojní pletení a háčkování

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. Velkoobchod s textilní galanterií Praha

Prodej příze Praha - novinky - pro ruční i strojní pletení a háčkování

Nakupujte výhodně výrobky textilní galanterie, bytový i kojenecký textil

Vlastníte maloobchod, který se zaměřuje na zboží textilní galanterie, kojenecký či bytový textil? Chcete prodávat produkty vysoké kvality, ale nakupovat je za přijatelné peníze? Jste majitelem hotelu, restaurace nebo jakékoli instituce, která potřebuje spolehlivě a jednoduše zajistit veškeré textilní vybavení? Vyzkoušejte nově spuštěný e-shop KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. a vybírejte z nepřeberného množství zboží.

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. Praha: Nakupujte výhodně výrobky textilní galanterie, bytový i kojenecký textil

Textil všeho druhu na jednom místě

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. je specialista na bytový textil, kojenecký textil, textilní galanterii, metrový i kusový textil a v tomto oboru se pohybuje již několik let. Díky bohatým zkušenostem a neustálému sledování trhu je společnost schopna nabízet svým klientům takové produkty, které jsou nejen funkční a kvalitní, ale také jdou s dobou. To však neznamená, že by zde zákazník nenalezl produkty, na které je zvyklý již mnoho let. Firma KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. zkrátka nezanevřela na tradiční a ověřené textilní zboží, ale dává prostor i novým trendům. Díky tomu zde každý najde to, co hledá. Můžete vybírat ze skutečně širokého sortimentu, který čítá přes 30 000 produktů textilní galanterie, bytového, kojeneckého, kusového i metrového textilu.

- textilní galanterie (jehlice, háčky, jehly, knoflíky, nitě, krejčovské potřeby, vyšívání, prádlové doplňky, příze, spony, stuhy, zipy, špendlíky, záplaty, vycpávky, nýty…)

- bytový textil (koupelnový textil, kuchyňský textil, ložní soupravy, prostěradla, přikrývky, polštáře…)

- kojenecký textil (pleny, osušky…)

- kusový textil (kapesníky, pláštěnky, šátky, šle…)

- metrový textil (látky, fixační mřížky a pavučinky, látky pro ruční práce, lehátkoviny, náplety, podšívky, oteplovací materiály, PVC folie, ubrusy, vlizelíny…)

Kojenecký textil


Sežeňte snadno i novinky ze světa textilu

Textilní galanterie, bytový textil, ale i kojenecký textil jsou oblasti, které často přináší novinky. Ty ale mnohdy není snadné sehnat. KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. se snaží vycházet zákazníkům vstříc i tím, že sleduje trendy a zařazuje do svého sortimentu novinky, které právě letí. Naleznete zde například moderní svítící příze, které jsou především u dětí velmi oblíbené. I v případě, že sháníte jakékoli pomůcky na patchwork, pochodíte. Dále jsou k mání například silné příze vhodné pro techniku pletení bez jehlic a spoustu dalších vychytávek.


Velký výběr textilní galanterie a dalšího textilu za dobré ceny

Vzhledem k tomu, že hlavní cílovou skupinou společnosti KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. jsou větší odběratelé jako maloobchody, výrobci, šicí dílny, restaurace, hotely, školy, sociální zařízení a státní instituce, jsou i ceny zboží výhodnější. Kvalita však zůstává. V nabídce naleznete také skutečně široký výběr barev, materiálů, střihů i stylů, ze kterých si vybere skutečně každý. Vyberte si i vy a budete spokojení. Vámi objednané zboží vám zašleme nebo pro vás bude připraveno k vyzvednutí v kamenné prodejně.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.waldes.cz

Vydáno 25.06.2015
1279 Zhlédnutí
Topováno 03.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě
Patříte mezi ty, kteří se snaží být kreativní, zachovávat schopnost tvořit rukama a přinášet lidem pěkné produkty? Pletete, háčkujete či děláte jiné řemeslo, při kterém jsou zapotřebí kvalitní pletací příze? Firma KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. vám je dodá.

Látkové pleny jsou lepší pro životní prostředí i vaše miminko

Látkové pleny jsou lepší pro životní prostředí i vaše miminko
Poslední dobou jsou látkové pleny u maminek čím dál oblíbenější. Není divu, jednorázové plenky sice ulehčují práci rodičům, ale pro životní prostředí jsou škodlivé. Kvůli používání jednorázových plen se totiž tvoří ohromné množství nerecyklovatelného odpadu. Kromě toho jsou látkové pleny lepší i ...

Pletací příze Bravo Baby

Pletací příze Bravo Baby
V dnešním světě není snadné najít produkty, které jsou pro nás dospělé, ale také například pro naše nejmenší, miminka a děti, nezávadné. Svět je přesycený různými výrobky, avšak narazit na něco poctivého, kvalitního a zároveň pro děti nezávadného, bývá často problém. Pokud navíc jako maminky rády ...

Bytový textil a textilní galanterie s téměř 8000 skladovými položkami

Bytový textil a textilní galanterie s téměř 8000 skladovými položkami
KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. nabízí velkoobchodní i maloobchodní prodej bytového textilu, textilní galanterie, dětského a kojeneckého textilu, i výrobu kompletního textilního sortimentu pro hotely, restaurace, školy, nemocnice a další zařízení. Provozuje také krejčovství, opravnu a čistírnu ...
PODSTRÁNKY

Bytový a kojenecký textil

Bytový a kojenecký textil
Bytový a kojenecký textil, textilní galanterie v e-shopu i prodejně

Textilní galanterie

Textilní galanterie
Textilní galanterie, pletací příze, punčochové zboží Elite, originální střihy Burda
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. Velkoobchod s textilní galanterií Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.
www.waldes.cz
Adresa

Adresa

Vršovická 478/51
Praha 10 - Vršovice 101 00

prodejna@waldes.cz
+420 296 525 341


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha