Pomůcky pro pletení, šití, háčkování Praha - jehlice pletací, jehly a háčky

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. Velkoobchod s textilní galanterií Praha

Pomůcky pro pletení, šití, háčkování Praha - jehlice pletací, jehly a háčky

Bytový textil a textilní galanterie s téměř 8000 skladovými položkami

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. nabízí velkoobchodní i maloobchodní prodej bytového textilu, textilní galanterie, dětského a kojeneckého textilu, i výrobu kompletního textilního sortimentu pro hotely, restaurace, školy, nemocnice a další zařízení. Provozuje také krejčovství, opravnu a čistírnu oděvů, kde kvalifikovaní pracovníci vyřídí zakázky i na počkání.

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.

Od špendlíku po kompletní vybavení hotelů

Společnost KOH-I-NOOR WALDES, sídlící v Praze – Vršovicích v areálu KOH-I-NOOR, využívá pro velkoobchodní prodej skladovou plochu o více než 400 m2, kde je k dispozici komplexní sortiment bytového textilu a textilní galanterie. Nabízí vše, na co si vzpomenete, když se řekne bytový textil, a také veškeré potřeby nejen pro švadleny z oblasti textilní galanterie. Pestrý výběr zahrnuje také textil pro děti a kojence.

 

Téměř 8000 skladových položek bytového textilu a textilní galanterie pochází od prověřených českých i zahraničních výrobců, kteří dbají na kvalitu materiálů i zpracování. Veškerý kusový textil je samozřejmě opatřen předepsanými certifikáty a atesty dle platných předpisů. 

 

Vchod do nové maloobchodní prodejny KOH-I-NOOR WALDES najdete z ulice Moskevská. I zde si můžete vybrat z nepřeberného množství přízí, vyšívání, záplat či zipů, ale především z celého sortimentu kovových výrobků firmy KOH-I-NOOR. Potřebujete-li však opravit zip, zkrátit kalhoty, namontovat druky, vyměnit jezdce či jiný krejčovský „zákrok“, obraťte se na služby krejčovství, které má vchod z ulice Kavkazské. Jednoduché opravy provádí zkušení odborníci a odbornice i na počkání a samozřejmě se lze domluvit i na ušití jakéhokoli kusu oblečení přímo na míru. 

Komplexní dodávka textilu na klíč

Ať už zařizujete vlastní hotel, penzion, restauraci nebo sháníte textilie pro vybavení školy, státní instituce nebo například sociálního zařízení, obraťte se na ty nejlepší. KOH-I-NOOR WALDES a.s. má bohaté zkušenosti s realizacemi kompletních dodávek textilu na klíč dle individuálních požadavků klienta. Vybaví vaše kuchyně, ložnice, jídelny, salonky a další místnosti libovolného rozsahu a specifik kvalitním textilem šitým na míru.

 

Sháníte-li kvalitní bytový textil, textilní galanterii s veškerým sortimentem nebo potřebujete vybavit domácnost či provozovnu, obraťte se na odborníky, kteří již přes 10 let nabízí komplexní služby. Pracovníci KOH-I-NOOR WALDES a.s. se těší na vaši návštěvu.

 

Pozor, po prázdninách rozjíždí společnost nový e-shop www.waldes.cz, ve kterém budete moci nakoupit i z pohodlí domova a za příznivé ceny!

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.waldes.cz

Vydáno 23.05.2014
2872 Zhlédnutí
Topováno 26.09.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě
Patříte mezi ty, kteří se snaží být kreativní, zachovávat schopnost tvořit rukama a přinášet lidem pěkné produkty? Pletete, háčkujete či děláte jiné řemeslo, při kterém jsou zapotřebí kvalitní pletací příze? Firma KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. vám je dodá.

Látkové pleny jsou lepší pro životní prostředí i vaše miminko

Látkové pleny jsou lepší pro životní prostředí i vaše miminko
Poslední dobou jsou látkové pleny u maminek čím dál oblíbenější. Není divu, jednorázové plenky sice ulehčují práci rodičům, ale pro životní prostředí jsou škodlivé. Kvůli používání jednorázových plen se totiž tvoří ohromné množství nerecyklovatelného odpadu. Kromě toho jsou látkové pleny lepší i ...

Pletací příze Bravo Baby

Pletací příze Bravo Baby
V dnešním světě není snadné najít produkty, které jsou pro nás dospělé, ale také například pro naše nejmenší, miminka a děti, nezávadné. Svět je přesycený různými výrobky, avšak narazit na něco poctivého, kvalitního a zároveň pro děti nezávadného, bývá často problém. Pokud navíc jako maminky rády ...

Nakupujte výhodně výrobky textilní galanterie, bytový i kojenecký textil

Nakupujte výhodně výrobky textilní galanterie, bytový i kojenecký textil
Vlastníte maloobchod, který se zaměřuje na zboží textilní galanterie, kojenecký či bytový textil? Chcete prodávat produkty vysoké kvality, ale nakupovat je za přijatelné peníze? Jste majitelem hotelu, restaurace nebo jakékoli instituce, která potřebuje spolehlivě a jednoduše zajistit veškeré ...
PODSTRÁNKY

Bytový a kojenecký textil

Bytový a kojenecký textil
Bytový a kojenecký textil, textilní galanterie v e-shopu i prodejně

Textilní galanterie

Textilní galanterie
Textilní galanterie, pletací příze, punčochové zboží Elite, originální střihy Burda
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. Velkoobchod s textilní galanterií Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.
www.waldes.cz
Adresa

Adresa

Vršovická 478/51
Praha 10 - Vršovice 101 00

prodejna@waldes.cz
+420 296 525 341


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha