Metrový textil Praha – široký výběr bavlněných látek, podšívkoviny nebo nápletů

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. Velkoobchod s textilní galanterií Praha

Metrový textil Praha – široký výběr bavlněných látek, podšívkoviny nebo nápletů

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.
Velkoobchod s textilní galanterií Praha
Bytový textil a textilní galanterie s téměř 8000 skladovými položkami

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. nabízí velkoobchodní i maloobchodní prodej bytového textilu, textilní galanterie, dětského a kojeneckého textilu, i výrobu kompletního textilního sortimentu pro hotely, restaurace, školy, nemocnice a další zařízení. Provozuje také krejčovství, opravnu a čistírnu oděvů, kde kvalifikovaní pracovníci vyřídí zakázky i na počkání.

KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o.

Od špendlíku po kompletní vybavení hotelů

Společnost KOH-I-NOOR WALDES, sídlící v Praze – Vršovicích v areálu KOH-I-NOOR, využívá pro velkoobchodní prodej skladovou plochu o více než 400 m2, kde je k dispozici komplexní sortiment bytového textilu a textilní galanterie. Nabízí vše, na co si vzpomenete, když se řekne bytový textil, a také veškeré potřeby nejen pro švadleny z oblasti textilní galanterie. Pestrý výběr zahrnuje také textil pro děti a kojence.

 

Téměř 8000 skladových položek bytového textilu a textilní galanterie pochází od prověřených českých i zahraničních výrobců, kteří dbají na kvalitu materiálů i zpracování. Veškerý kusový textil je samozřejmě opatřen předepsanými certifikáty a atesty dle platných předpisů. 

 

Vchod do nové maloobchodní prodejny KOH-I-NOOR WALDES najdete z ulice Moskevská. I zde si můžete vybrat z nepřeberného množství přízí, vyšívání, záplat či zipů, ale především z celého sortimentu kovových výrobků firmy KOH-I-NOOR. Potřebujete-li však opravit zip, zkrátit kalhoty, namontovat druky, vyměnit jezdce či jiný krejčovský „zákrok“, obraťte se na služby krejčovství, které má vchod z ulice Kavkazské. Jednoduché opravy provádí zkušení odborníci a odbornice i na počkání a samozřejmě se lze domluvit i na ušití jakéhokoli kusu oblečení přímo na míru. 

Komplexní dodávka textilu na klíč

Ať už zařizujete vlastní hotel, penzion, restauraci nebo sháníte textilie pro vybavení školy, státní instituce nebo například sociálního zařízení, obraťte se na ty nejlepší. KOH-I-NOOR WALDES a.s. má bohaté zkušenosti s realizacemi kompletních dodávek textilu na klíč dle individuálních požadavků klienta. Vybaví vaše kuchyně, ložnice, jídelny, salonky a další místnosti libovolného rozsahu a specifik kvalitním textilem šitým na míru.

 

Sháníte-li kvalitní bytový textil, textilní galanterii s veškerým sortimentem nebo potřebujete vybavit domácnost či provozovnu, obraťte se na odborníky, kteří již přes 10 let nabízí komplexní služby. Pracovníci KOH-I-NOOR WALDES a.s. se těší na vaši návštěvu.

 

Pozor, po prázdninách rozjíždí společnost nový e-shop www.waldes.cz, ve kterém budete moci nakoupit i z pohodlí domova a za příznivé ceny!


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.waldes.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

Pestrobarevné pletací příze české výroby ve vysoké kvalitě

Patříte mezi ty, kteří se snaží být kreativní, zachovávat schopnost tvořit rukama a přinášet lidem pěkné produkty? Pletete, háčkujete či děláte jiné řemeslo, při kterém jsou zapotřebí kvalitní pletací příze? Firma KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. vám je dodá.

Vydáno 23.06.2016
Pletací příze Bravo Baby

Pletací příze Bravo Baby

V dnešním světě není snadné najít produkty, které jsou pro nás dospělé, ale také například pro naše nejmenší, miminka a děti, nezávadné. Svět je přesycený různými výrobky, avšak narazit na něco poctivého, kvalitního a zároveň pro děti nezávadného, bývá často problém. Pokud navíc jako maminky rády pletete, pak je zde kvalitní pletací příze od německého výrobce, která vám to všechno vynahradí.

Vydáno 09.03.2018
Látkové pleny jsou lepší pro životní prostředí i vaše miminko

Látkové pleny jsou lepší pro životní prostředí i vaše miminko

Poslední dobou jsou látkové pleny u maminek čím dál oblíbenější. Není divu, jednorázové plenky sice ulehčují práci rodičům, ale pro životní prostředí jsou škodlivé. Kvůli používání jednorázových plen se totiž tvoří ohromné množství nerecyklovatelného odpadu. Kromě toho jsou látkové pleny lepší i pro zdravý vývoj vašeho miminka.

Vydáno 16.02.2017
Nakupujte výhodně výrobky textilní galanterie, bytový i kojenecký textil

Nakupujte výhodně výrobky textilní galanterie, bytový i kojenecký textil

Vlastníte maloobchod, který se zaměřuje na zboží textilní galanterie, kojenecký či bytový textil? Chcete prodávat produkty vysoké kvality, ale nakupovat je za přijatelné peníze? Jste majitelem hotelu, restaurace nebo jakékoli instituce, která potřebuje spolehlivě a jednoduše zajistit veškeré textilní vybavení? Vyzkoušejte nově spuštěný e-shop KOH-I-NOOR WALDES galanterie, s.r.o. a vybírejte z nepřeberného množství zboží.

Vydáno 25.06.2015Vydáno 23.05.2014
2621 Zhlédnutí
Topováno 26.09.2016

Nová textilní galanterie v Praze 8

Nová textilní galanterie v Praze 8

Nová prodejna textilní galanterie Praha 8, šicí a pletací potřeby

Bytový a kojenecký textil

Bytový a kojenecký textil

Bytový a kojenecký textil, textilní galanterie v e-shopu i prodejně

Metrový a kusový textil

Metrový a kusový textil

Metrový a kusový textil v nabídce textilní galanterie