Komplexní úklidové služby pro nákupní centra i průmyslové areály

Administrativní budovy, nejrůznější skladové, výrobní, prodejní prostory i průmyslové areály si žádají specifickou péči. A to nejen třeba v oblasti úklidových služeb, ale také co se zabezpečení ostrahy objektů týče. Většinou se jedná o specifické prostory jak svým charakterem, tak rozlohou. Proto se zde rozhodně vyplatí vsadit na úklidové služby od kvalitní a osvědčené úklidové firmy. Jednou z takových firem je úklidová firma Geisler působící v Olomouci, Brně, Praze i širokém okolí, která se o vaše úklidové služby postará doslova od A do Z.

Komplexní úklidové služby pro nákupní centra i průmyslové areály

Mytí oken, prosklených ploch, mytí a čištění žaluzií, výloh a čištění podlah skladových, prodejních i výrobních prostor

K úklidovým službám neodmyslitelně patří mytí oken, žaluzií a čištění podlah. Například takové mytí prosklených ploch a výloh je zejména pro firmy, obchody a supermarkety velmi důležité, protože jejich nedostatečné provedení vidí zákazníci na první pohled. Určitě se v tomto směru nevyplácí pouštět se do mytí výloh či čištění podlah na vlastní pěst, ale mnohem pohodlnější a ve výsledku také účinnější, je spolehnout se v tomto směru na kvalitní úklidovou firmu. Mytí oken navíc velmi často znamená nebezpečné práce ve výškách. Při poskytování našich úklidových služeb mimo jiné dbáme také na ekologický přístup – proto využíváme vysoce účinné metody mytí oken, žaluzií a opláštění budov technologií zvanou reverzní osmóza, která nevyžaduje aplikaci agresivních čisticích prostředků.

V rámci čištění podlah využíváme také velmi účinného ošetření podlahových krytin speciálními polymery a krystalizací. Výsledky čištění podlah tak budou patrné mnohem intenzivněji a déle, než při klasickém čištění konvenčními čisticími prostředky.

Další úklidové služby

Pro lepší představu toho, co všechno vám a vaší provozovně úklidové služby od Geisler mohou přinést, jmenujme dále například:

·         mytí a čištění eskalátorů, strojní a ruční

·         čištění koberců a čalounění

·         parní čištění

·         bezprašné čištění výrobních a skladových hal

Nejen úklidové služby, ale i údržba zeleně v okolí areálu

Kromě veškerých úklidových služeb pro vaši provozovnu často zajišťujeme také údržbu zeleně a zpevněných ploch, například v okolí supermarketů a průmyslových areálů. Postaráme se o údržbu, úklid i čištění chodníků a dalších vnějších komunikací v okolí vašeho objektu. Další službou je pravidelné sečení zatravněných ploch a kultivace zeleně i dřevin – zastřihávání keřů i stromů, řez živých plotů a podobně. Na závěr každé údržby zeleně se postaráme také o likvidaci vzniklého bioodpadu. V případě, že se v okolí vašeho objektu příliš zeleně nenachází, protože se například jedná o čerstvou stavbu, rádi se postaráme také o návrh a realizaci zeleně úplně od začátku.

Úklidové služby pro velkoobchody, kanceláře i domácnosti

Kromě kompletních úklidových služeb pro nákupní centra, maloobchodníky i velké průmyslové podniky provádíme také jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a domácností. Postaráme se i o dodávku spotřebního zboží a úklidových prostředků, které můžete pohodlně nakupovat  prostřednictvím našeho e-shopu.

Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.geisler.cz

Vydáno 03.07.2015
178 Zhlédnutí
Topováno 18.01.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební i generální úklid svěřte do rukou odborníků. Vyplatí se to!

Stavební i generální úklid svěřte do rukou odborníků. Vyplatí se to!
Situace před kolaudací, před auditem nebo po stavbě mají jedno společné – nutnost velkého úklidu. Ať už jde o malé či velké objekty, samotný stavební či generální úklid je časově velmi náročnou záležitostí. Svěřte tuto starost do ruky odborníkům, kteří vše zvládnou rychle a na velmi vysoké úrovni. ...

Reverzní osmóza, to je mytí oken, žaluzií, prosklených ploch, opláštění, fasád budov a výloh nové generace

Reverzní osmóza, to je mytí oken, žaluzií, prosklených ploch, opláštění,  fasád budov a výloh nové generace
Celá řada zejména menších firem se snaží o úklid svého obchodu a mytí oken včetně výloh starat sama na vlastní pěst. S náročnými pracovními povinnostmi a zejména velkými plochami, které výlohy a okna ve firmách představují, se však pořádek a čistota neudržují vůbec snadno. Práce ve výškách jsou ...

Úklidová firma Geisler zajišťuje i čištění solárních panelů

Úklidová firma Geisler zajišťuje i čištění solárních panelů
Pravidelné čištění solárních panelů je velmi důležité, jelikož stav panelů má velký vliv na jejich účinnost a životnost. Společnost Geisler je úklidová firma, která kromě pravidelných či jednorázových úklidových prací nabízí i tuto službu. Svědomitá údržba solárních panelů je předpokladem k jejich ...

Život je krátký, tak proč ho strávit uklízením?

Život je krátký, tak proč ho strávit uklízením?
Znáte význam spojení „dvojitá směna“? Znamená to, že v práci máte spoustu úkolů a místo toho, abyste přišli domů a relaxovali, nastupujete na tzv. druhou směnu. Staráte se o běžný chod domácnosti, perete, vaříte a uklízíte. Nebylo by báječné, kdyby to vše udělal někdo za vás?

Úklid průmyslových prostor je potřeba provádět pravidelně

Úklid průmyslových prostor je potřeba provádět pravidelně
Úklidové služby pro firmy, to není jenom úklid kanceláří nebo mytí oken na výškových budovách či výloh obchodních center. Úklidová firma Geisler se specializuje mimo jiné také na úklid průmyslových prostor, jako jsou velké výrobní haly továren a nejrůznější sklady.
PODSTRÁNKY

Úklid firem a domácností

Úklid firem a domácností
Pravidelný a jednorázový úklid domácností i firem

Úklid nákupních center a průmyslových areálů

Úklid nákupních center a průmyslových areálů
Úklid nákupních center a průmyslových areálů, mytí a čištění eskalátorů

Mytí oken ve výškách

Mytí oken ve výškách
Mytí oken, výloh, parapetů i solárních panelů ve výškách
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Úklidová firma Geisler
WEBOVÁ STRÁNKA
Úklidová firma Geisler
www.geisler.cz
Adresa

Adresa

Peřinova 4
Olomouc - Černovír 779 00

rtrebal@geisler.cz
+420 585 313 938


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha