Automatizace budov a místností včetně řízení provozu | Praha

SAUTER Automation, spol.s r.o. Regulační technika Praha

Automatizace budov a místností včetně řízení provozu | Praha

Přinášíme přirozenost a úsporu do každé budovy

Člověk žil v souladu s přírodou, ale postupně se z ní začal vyčleňovat. Vytvořil si vlastní prostředí, které je více či méně na přírodě závislé. Ale i uměle vytvořené betonové džungle potřebují přírodní rytmus, na který je člověk zvyklý. A právě proto je tu SAUTER.

Elektronické regulátory pro tepelná čerpadla

Regulační technika, díky které se budete cítit příjemně

SAUTER je švýcarská společnost, která se specializuje na systémy pro řízení budov. Znamená to, že vyvíjí řešení pro energeticky efektivní řízení a monitorování aktuálních podmínek uvnitř budov. Nabízíme rozmanité systémy a komponenty, které zvyšují funkčnost a energetickou úspornost každé budovy. V našem portfoliu proto najdete například:

Elektronické regulátory pro tepelná čerpadla, jednotky fan coil a dálkové vytápění
- Regulátory s řídícím výstupem typu 2 P
- Kontrolní a omezovací regulátory pro teplotu, vlhkost a tlak
- Snímače pro měření teploty, vlhkosti, CO2, směsného plynu, entalpie a diferenčního tlaku
- Inteligentní klapkové a ventilové pohony
- Pneumatické přístroje
- Řídící systémy pro automatizaci budov a jednotlivých místností
A samozřejmě mnoho dalších přístrojů, které oceníte. Díky našim spínačům, snímačům a čidlům využijete přesně tolik elektrické energie, kolik skutečně potřebujete. Šetříte tím nejenom svou peněženku, ale také životní prostředí.

Naše výrobky splývají s okolím, takže si jejich přítomnosti stěží všimnete. Díky nim však zapomenete, že jste zavřeni mezi čtyřmi stěnami a užíváte si příjemné klima, které dokáže zajistit jedině společnost SAUTER.

Řešení pro energeticky efektivní řízení


Naše zákazníky si hýčkáme

Jsme vždy o krok napřed. Proto svým zákazníkům poskytujeme nejenom kvalitní a přesné přístroje, ale také komplexní služby. Znamená to, že nabízíme celistvé řešení přesně na míru vaší budově. Myslíme na vaše pohodlí i energetickou úsporu. Proto vyhodnocujeme a snižujeme spotřebu energie. Našim zákazníkům pomáháme při realizaci energetických průkazů budovy. Aby bylo měření přesné, přístroje musí být bez jediné vady. Proto provádíme prohlídky zařízení či zdravotní techniky a zvyšujeme hospodárnost provozu. Technická údržba našich výrobků je samozřejmostí, provádíme také opravy a rekonstrukce, odstraňujeme poruchy a používáme originální náhradní díly.

Pro komplexní a účinné řešení provozu a regulace musíme znát vaši budovu do posledního detailu. Proto zpracováváme podrobné dokumentace a provádíme školení pro vaše zaměstnance nejenom v oblasti provozních předpisů. Poskytujeme zkrátka kompletní servis, který je šitý na míru každému našemu zákazníkovi.

Komplexní a účinné řešení provozu


Společnost, na kterou se můžete spolehnout

Firma SAUTER byla založena před více než sto lety, v roce 1910. Vše začalo výrobou časových spínačů a spínacích hodin. Později zakladatel společnosti Fritz Sauter rozšířil výrobu o zásobníky teplé vody s elektrickým ohřevem. Způsobem provedení a precizním zpracováním výrobky brzy upoutaly pozornost odborníků. Úspěch zásobníků teplé vody aktivoval další rozšiřování sortimentu v oblasti kvalitních a přesných regulačních přístrojů. Společnost SAUTER si vybudovala za dobu svého působení stabilní pozici jedné z předních celosvětově působících společností v oblasti měřící a regulační techniky.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.sauter.cz

Vydáno 14.05.2014
229 Zhlédnutí
Topováno 28.04.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Technologie pro zdraví i pohodu - SAUTER Automation, spol.s r.o.

Technologie pro zdraví i pohodu - SAUTER Automation, spol.s r.o.
Nejnovějšími technologiemi v oblasti klimatizačních zařízení lze dosáhnout skutečně nejideálnějších podmínek v interiérech. Díky regulaci zastínění a osvětlení se mohou ušetřit i náklady na provoz. Pro hotelové hosty se dá připravit vhodné prostředí přímo na míru každého z nich.

Profesionální a bezpečné řízení provozu budov od Sauter

Profesionální a bezpečné řízení provozu budov od Sauter
Řízení provozu budov. Co si pod tím představit? Jednoduše komplexní systém, který zajistí funkčnost, energetickou úsporu a také příjemné prostředí ve všech budovách. Společnými prvky kvalitního řízení provozu budov jsou přitom dostupnost, ochrana investic a energetická účinnost.

OEM řešení na míru - kvalitní a spolehlivé produkty ze Švýcarska přesně podle vašich představ

OEM řešení na míru - kvalitní a spolehlivé produkty ze Švýcarska přesně podle vašich představ
Hledáte firmu, která vám dodá OEM produkty přesně podle vašich požadavků? Máte-li jasné představy o designu i funkčnosti, které by měly OEM produkty pro vaši společnost splňovat a záleží vám na kvalitě i každém detailu, neváhejte se obrátit na společnost SAUTER Automation.

Spojení těch nejmodernějších a nejvytříbenějších technologií, které mohou být i součástí vašich budov

Spojení těch nejmodernějších a nejvytříbenějších technologií, které mohou být i součástí vašich budov
Správa budov a automatizace místností jsou pojmy, které zná moderní svět na všech kontinentech a to díky firmě Sauter. Navrhují špičková řešení pro větší úsporu budov, pohybují se v oblasti automatizace budov a místností a doplňují to energetickým managementem.

Life Sciences: Provozní řešení pro farmaceutické laboratoře, nemocnice a výzkumné ústavy

Life Sciences: Provozní řešení pro farmaceutické laboratoře, nemocnice a výzkumné ústavy
Co má společného farmaceutická laboratoř, nemocnice a výzkumný ústav? Všechny tyto budovy mají specifické požadavky na provoz. V místnosti je třeba udržovat určitou teplotu, poradit si s ventilací a splnit mnoho dalších podmínek. Na to je odborník společnost SAUTER Automation. Náš program Life ...
PODSTRÁNKY

Produkty Sauter pro OEM řešení

Produkty Sauter pro OEM řešení
Měřicí a regulační technika Sauter pro OEM řešení

Automatizace budov a místností, inteligentní budovy

Automatizace budov a místností, inteligentní budovy
Automatizace budov a místností, inteligentní budovy

Úsporné budovy, energetický management

Úsporné budovy, energetický management
Řešení pro úsporné budovy, jejich udržitelnost, energetický managment
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SAUTER Automation, spol.s r.o. Regulační technika Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
SAUTER Automation, spol.s r.o.
www.sauter.cz
Adresa

Adresa

Bohnická 28/5
Praha 8 181 00

sauter@cz.sauter-bc.com
+420 266 012 111


Najdete nás také zde:

ARES
captcha