Realizace staveb pod vedením stavební firmy OSP

Chcete jen provést zateplení vašeho domu, či opravu fasády? Nebo byste si rádi nechali postavit na klíč celý dům? Stavební firma OSP spol. s r.o. se sídlem v Moravském Krumlově se zabývá realizací staveb širokého spektra. Ať už potřebujete provést rekonstrukci nebo výstavbu domu, sportovní či průmyslové haly případně stavbu občanské vybavenosti, firma OSP splní všechna vaše očekávání.

Realizace staveb, OSP spol. s r.o.: půdní nástavba a rekonstrukce ZŠ Olbramovice

Mnohaleté zkušenosti a odborný personál

Firma OSP sídlí v Moravském Krumlově a během svého více jak 20 letého působení na stavebím trhu zrealizovala přes 2 500 staveb a to především na Jižní Moravě a Vysočině ale i v jiných koutech republiky. Na tyto stavby má výborné reference od spokojených zákazníků. Stavební firma nabízí komplexní služby v oblasti stavebnictví. Disponuje týmem více než 100 zkušených pracovníků, od projektantů, rozpočtářů přes kvalitní stavební přípravu až po velmi schopné stavbyvedoucí a v neposlední řadě samozřejmě vlastních kvalitních řemeslníků a to v širokém spektru profesí. Tito všichni tvoří sehraný a vysoce výkonný tým. Dále je firma OSP vybavena kompletním zázemím pro realizaci staveb od veškerého strojního vybavení, přes vlastní betonárnu, dopravu a velkoobchod stavebnin. Toto vše pak umožňuje nabídnout vysoce konkurenceschopnou cenu aniž by to bylo na úkor kvality. Kvalita realizovaných staveb firmou OSP je tak na velmi vysoké úrovni a to jak pro velmi vysokou odbornost personálu, tak pro využití moderních technologií a především následování filozofie „zákazník je u nás vždy na prvním místě“.

Realizace staveb od stavební firmy OSP – od rodinných domů až po továrnu


Realizace staveb různých velikostí

Činnost stavební firmy OSP je koncipována tak, aby vyhověla jak jednotlivcům, tak velkým firmám. Proto se zabývá kompletní realizací staveb od oprav střech, fasád a rodinných domů až po velké stavební celky. Dále firma OSP nabízí zákazníkům další služby souvisejících se stavbou od projektu (má vlastní projekční kancelář), přes vyřízení stavebního povolení až po kolaudaci. O tom vypovídají také kladné reference firmy, které jsou důkazem toho, že firma dělá velmi kvalitní práci, včetně souvisejících služeb.


Rekonstrukce interiérů i exteriérů

Chystáte se na rekonstrukci stavení, nebo domu? Pokud na práci přizvete firmu OSP, můžete si být jisti precizností, spolehlivostí a kvalitou odvedené práce. Řemeslníci mají mnohaleté zkušenosti v oboru a nezapomenou vyladit ani ty nejmenší detaily. Ať už potřebujete opravit či modernizovat interiér nebo exteriér, s moderními technologiemi a materiálem, které stavební firma používá, budou vaše požadavky a představy výrazně převýšeny.


Fasády a zateplení

Jednou z vyhledávaných činností stavební firmy z Moravského Krumlova jsou stavební práce na fasádách a zateplení domů. Chcete-li ušetřit za energie a zvýšit tepelný komfort vašeho domu, s OSP to půjde snadno a rychle. Firma využívá moderní zateplovací systémy, které vynikají vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi a současně i nízkou cenou. Firma nabízí zdarma zaměření domu před realizací vlastní termokamerou a po realizaci potom i kontrolní prohlídku u které se může sám zákazník přesvědčit o tom, že má zateplení provedeno ve vysoké kvalitě.
Dále firma nabízí zákazníkům kompletní servis s vyřízením dotace ZELENÁ ÚSPORÁM a to od projektu přes realizaci až po vyřízení administrace dotační žádosti.


Stavební práce a výstavba komunikací

Na firmu se obraťte také v případě, potřebujete-li provést náročné práce v oblasti výstavby komunikací a zajištění inženýrských sítí. Vzhledem k tomu, že společnost disponuje rozsáhlým vozovým parkem a těžkou technikou, je schopna v krátkém čase a ve vysoké kvalitě provést stavební úpravy a kompletně zajistit práci na pozemních komunikacích, ať už jde o pokládku sítí či úpravu terénu, nebo položení zámkových a kamenných dlažeb.


Zaplatíte až za dobře odvedenou práci

Chcete zaplatit, až uvidíte výsledek? Pak není lepší volby než OSP spol. s r.o., svoji filozofii staví na provádění velmi kvalitní práce, za kterou si stojí. Proto se nebojí, že byste nebyli s realizací střechy spokojeni a nechtěli za ni zaplatit. Zkrátka, až bude práce hotová a samozřejmě kvalitně odvedená, teprve potom platíte.

Za takto dobře odvedenou práci také díky moderním a cenově přívětivým technologiím zaplatíte jen to co musíte. Vlastní personál, autodoprava, stavební stroje, zkrátka vše, co je k realizaci vaší stavby potřebné, má firma v Moravském Krumlově k dispozici ve svém vlastnictví. I proto může nabízet velmi nízké ceny proti své konkurenci aniž by to bylo na úkor kvality – prostě platíte jen jedné firmě, které stačí vydělat pouze jednou.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://osp-mk.cz

Vydáno 06.12.2015
216 Zhlédnutí
Topováno 15.04.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavební firma, kde platíte až za odvedenou práci

Stavební firma, kde platíte až za odvedenou práci
Plánujete stavbu či opravy jakéhokoli objektu, ale žádná stavební firma vám nenabízí férové podmínky? Setkáváte se s tím, že po vás chtějí projekční kanceláře nebo stavební firmy dopředu zálohy za něco, co jste ještě ani neviděli? Na takové podmínky nemusíte přistupovat. Obraťte se na firmu OSP ...

Dodávka a realizace vazníků, stropní konstrukce - Znojmo, Mikulov, Brno-venkov

Dodávka a realizace vazníků, stropní konstrukce - Znojmo, Mikulov, Brno-venkov
Stavební firma OSP spol. s r.o. sídlí v Moravském Krumlově. Jako stavební společnost se zaměřují samozřejmě na stavební činnost. Působí na jižní Moravě, Vysočině a na mnohých dalších místech naší republiky. Mezi jejich další hlavní činnosti patří i výstavba střech. Zajistí vazníky, jejich dodávku i ...

Specialisté na realizace střech a výrobu střešních vazníků

Specialisté na realizace střech a výrobu střešních vazníků
Ať už se chystáte provést rekonstrukci staré střechy nebo postavit střechu novou, stojí před vámi důležitý úkol – vybrat firmu, která realizaci střechy zajistí. Pokud je pro vás při výběru důležitá historie a zkušenosti dané firmy, spokojenost klientů i nízká cena, firma OSP spol. s r.o., sídlící v ...

Výročí 25 let slaví Stavební firma OSP spol. s r.o. Moravský Krumlov

Výročí 25 let slaví Stavební firma OSP spol. s r.o. Moravský Krumlov
Stavební firma OSP spol. s r.o. má za sebou úspěšnou historii plnou převratů a zvratů. Do nynější podoby se vypracovala velkou snahou a vysokou pílí a díky tomu může v letošním roce oslavit výročí 25 let od svého vzniku.

Samonivelační cementové lité potěry: novinka na stavebním trhu

Samonivelační cementové lité potěry: novinka na stavebním trhu
Abychom mohli svým zákazníkům nabídnout nejmodernější technologie, stále sledujeme nejnovější trendy ve stavebnictví. Novinkou mezi našimi produkty jsou samonivelační cementové lité potěry. Tento nově vyvinutý materiál na bázi cementového pojiva, vyrábíme ve své vlastní plně automatizované ...

Koupelnové studio – od vizualizace po kompletní realizaci koupelny

Koupelnové studio – od vizualizace po kompletní realizaci koupelny
Návrh a realizace nové koupelny jsou opravdovou alchymií. Vyžadují na mnohdy malém prostoru jednotlivé prvky přizpůsobit tak, aby působily dobrým estetickým dojmem a současně byly funkční po stránce praktické. Firma OSP spol. s r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti stavebnictví a disponuje také ...

Stavební materiály i kvalitní beton z Moravského Krumlova

Stavební materiály i kvalitní beton z Moravského Krumlova
Chystáte se stavět? Bez stavebního materiálu se neobejdete. Při nákupu se přitom zaměřte na kvalitu stavebního materiálu a betonu a také na cenu. Firma OSP spol. s r.o. se sídlem v Moravském Krumlově je na trhu v oblasti stavebnictví již přes 20 let a garantuje dodání materiálů za nejnižší ceny. ...
PODSTRÁNKY

Stavební firma

Stavební firma
Stavební firma OSP, realizace bytových a průmyslových staveb, nová výstavba i rekonstrukce

Koupelnové studio

Koupelnové studio
Realizace koupelny na klíč, koupelnové studio, stavební a řemeslné práce ve vysoké kvalitě

Betonárna

Betonárna
Betonárna, certifikované betonové směsi, stavebniny a odborné poradenství
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stavební firma OSP spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Stavební firma OSP spol. s r.o.
osp-mk.cz
Adresa

Adresa

Okružní 394
Moravský Krumlov 672 01

info@osp-mk.cz
+420 605 248 935


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha