Stavební firma OSP spol. s r.o.




Specialisté na realizace střech a výrobu střešních vazníků

Ať už se chystáte provést rekonstrukci staré střechy nebo postavit střechu novou, stojí před vámi důležitý úkol – vybrat firmu, která realizaci střechy zajistí. Pokud je pro vás při výběru důležitá historie a zkušenosti dané firmy, spokojenost klientů i nízká cena, firma OSP spol. s r.o., sídlící v Moravském Krumlově, je jasnou volbou. Působí na trhu více než 20 let, má za sebou několik stovek staveb a současně i spokojených klientů.

Realizace střech, OSP spol. s r.o.

Realizace střechy pod taktovkou firmy OSP

Pokud se rozhodnete svěřit realizaci střechy firmě OSP, budete mít jistotu, že bude v dobrých rukou. Firma se pyšní zkušeným týmem tesařů, klempířů i pokrývačů, kteří společně tvoří dobře sehraný tým. Navíc disponuje nejmodernější technologií výroby vazníků, která je na trhu k dispozici. Střecha od OSP tak bude kvalitní, pevná a vydrží spoustu let.

Při realizaci střechy firmou z Moravského Krumlova odpadají problémy s papírováním a s úřady. Personál vám se všemi potřebnými dokumenty pomůže a poradí, také vypracuje zdarma projekt a veškeré dokumenty zajistí a vyřídí.

Realizace střechy – od projektování po finální klempířské práce


Zaplatíte za dobře odvedenou práci

Chcete zaplatit, až uvidíte výsledek? Pak není lepší volby než OSP spol. s r.o. Filozofii staví na provádění velmi kvalitní práce, za kterou si stojí. Proto se nebojí, že byste nebyli s realizací střechy spokojeni a nezaplatíte. Zkrátka, až bude střecha hotová, teprve potom za práci zaplaťte.

Za dobře odvedenou práci díky moderním, cenově přívětivým technologiím zaplatíte nízkou částku. Vlastní personál, autodoprava, stavební stroje, zkrátka vše, co je k realizaci střechy potřebné, má firma v Moravském Krumlově k dispozici ve svém vlastnictví. I proto jsou ceny tak nízké – neplatíte žádné sumy za služby třetích stran.

Potřebujete novou střechu? Firma OSP je důkazem, že nízká cena a kvalita nejsou protichůdné pojmy


Výroba střešních vazníků

Součástí realizace střechy je také výroba střešních vazníků. Jak již bylo uvedeno, firma disponuje vlastní technologií výroby střešních vazníků, která zajišťuje pevnost a současně nízkou pořizovací cenu. Jde o mnoho let zaručený a osvědčený systém, který si zákazníci chválí. Výroba střešních vazníků je provedena na míru a bude přesně odpovídat vašim potřebám.


Různé druhy střech a staveb

Na společnost OSP se obraťte, ať už potřebujete opravit nebo postavit střechu jakéhokoliv typu. Šikmé i ploché střechy dle zadaných parametrů, ale také výroba pergol na klíč patří mezi vyhledávané služby. Využijte dlouholetých zkušeností firmy a nechte si postavit střechu, která bude skvěle vypadat, bude mít vynikající izolační vlastnosti a odolá i těm nejnáročnějším vlivům počasí.



Více informací naleznete na našich stránkách  https://osp-mk.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Stavební firma, kde platíte až za odvedenou práci

Stavební firma, kde platíte až za odvedenou práci

Plánujete stavbu či opravy jakéhokoli objektu, ale žádná stavební firma vám nenabízí férové podmínky? Setkáváte se s tím, že po vás chtějí projekční kanceláře nebo stavební firmy dopředu zálohy za něco, co jste ještě ani neviděli? Na takové podmínky nemusíte přistupovat. Obraťte se na firmu OSP spol. s r.o. a plaťte pouze za to, co reálně dostanete.

Vydáno 23.11.2015
Dodávka a realizace vazníků, stropní konstrukce - Znojmo, Mikulov, Brno-venkov

Dodávka a realizace vazníků, stropní konstrukce - Znojmo, Mikulov, Brno-venkov

Stavební firma OSP spol. s r.o. sídlí v Moravském Krumlově. Jako stavební společnost se zaměřují samozřejmě na stavební činnost. Působí na jižní Moravě, Vysočině a na mnohých dalších místech naší republiky. Mezi jejich další hlavní činnosti patří i výstavba střech. Zajistí vazníky, jejich dodávku i realizaci nebo další stropní konstrukce. Působí zejména v oblasti Znojma, Mikulova nebo také v Brně-venkově.

Vydáno 03.04.2018
Výročí 25 let slaví Stavební firma OSP spol. s r.o. Moravský Krumlov

Výročí 25 let slaví Stavební firma OSP spol. s r.o. Moravský Krumlov

Stavební firma OSP spol. s r.o. má za sebou úspěšnou historii plnou převratů a zvratů. Do nynější podoby se vypracovala velkou snahou a vysokou pílí a díky tomu může v letošním roce oslavit výročí 25 let od svého vzniku.

Vydáno 09.03.2018
Samonivelační cementové lité potěry: novinka na stavebním trhu

Samonivelační cementové lité potěry: novinka na stavebním trhu

Abychom mohli svým zákazníkům nabídnout nejmodernější technologie, stále sledujeme nejnovější trendy ve stavebnictví. Novinkou mezi našimi produkty jsou samonivelační cementové lité potěry. Tento nově vyvinutý materiál na bázi cementového pojiva, vyrábíme ve své vlastní plně automatizované betonárně. Naše firma, Stavební firma OSP spol. s.r.o., sídlí v Moravském Krumlově. Samonivelační cementové lité potěry samozřejmě nejsou jediným námi nabízeným produktem. Velmi žádané jsou také dřevěné příhradové vazníky. Vyznačují se velkou variabilitou, takže jistě budou vyhovovat i půdorysu vaší střechy.

Vydáno 04.05.2017
Koupelnové studio – od vizualizace po kompletní realizaci koupelny

Koupelnové studio – od vizualizace po kompletní realizaci koupelny

Návrh a realizace nové koupelny jsou opravdovou alchymií. Vyžadují na mnohdy malém prostoru jednotlivé prvky přizpůsobit tak, aby působily dobrým estetickým dojmem a současně byly funkční po stránce praktické. Firma OSP spol. s r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti stavebnictví a disponuje také koupelnovým studiem. Pod vedením profesionálních designerů i řemeslníků bude koupelna skvostem vašeho stavení.

Vydáno 01.12.2015
Realizace staveb pod vedením stavební firmy OSP

Realizace staveb pod vedením stavební firmy OSP

Chcete jen provést zateplení vašeho domu, či opravu fasády? Nebo byste si rádi nechali postavit na klíč celý dům? Stavební firma OSP spol. s r.o. se sídlem v Moravském Krumlově se zabývá realizací staveb širokého spektra. Ať už potřebujete provést rekonstrukci nebo výstavbu domu, sportovní či průmyslové haly případně stavbu občanské vybavenosti, firma OSP splní všechna vaše očekávání.

Vydáno 06.12.2015
Stavební materiály i kvalitní beton z Moravského Krumlova

Stavební materiály i kvalitní beton z Moravského Krumlova

Chystáte se stavět? Bez stavebního materiálu se neobejdete. Při nákupu se přitom zaměřte na kvalitu stavebního materiálu a betonu a také na cenu. Firma OSP spol. s r.o. se sídlem v Moravském Krumlově je na trhu v oblasti stavebnictví již přes 20 let a garantuje dodání materiálů za nejnižší ceny. Současně patří mezi nejerudovanější. Disponuje vlastní betonárnou a vlastním velkoobchodem stavebnin a díky nadstandardním poskytovaným službám vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům.

Vydáno 20.11.2015



Vydáno 25.11.2015
213 Zhlédnutí
Topováno 27.08.2018

Stavební firma

Stavební firma

Stavební firma OSP, realizace bytových a průmyslových staveb, nová výstavba i rekonstrukce

Koupelnové studio

Koupelnové studio

Realizace koupelny na klíč, koupelnové studio, stavební a řemeslné práce ve vysoké kvalitě

Betonárna

Betonárna

Betonárna, certifikované betonové směsi, stavebniny a odborné poradenství