Megawood terasové kompozitové profily - materiál vhodný na terasu, balkon i k bazénu

WOODCMTE s.r.o. Velkoobchod dřevařských výrobků

Megawood terasové kompozitové profily - materiál vhodný na terasu, balkon i k bazénu

Chcete být originální? U nás najdete palubky, fasádní profily i dřevěné terasy v netradičním provedení.

Dřevo je stále velmi oblíbeným přírodním materiálem, který dobře vypadá a vydrží. Už dávno však neplatí, že dřevěné výrobky jsou pouze v několika stále se opakujících hnědých odstínech. Naopak. I dřevěné palubky, fasádní a terasové profily mohou hýřit barvami a nejrůznějšími dezény. Nevěříte? Pak navštivte firmu WOODCMTE s.r.o. a přesvědčte se sami.

Dřevěné fasádní palubky, obložení domu

Palubky podlahové, obkladové nebo fasádní? Stačí si vybrat z naší široké nabídky

Jak udělat i ze staré místnosti zcela nový prostor? No přece díky nové podlaze. V naší nabídce najdete hned několik druhů podlahových palubek, se kterými bude skládání nové podlahy hračka. Stačí si vybrat správné rozměry a počet kusů.

Také obkladové palubky jsou velmi oblíbené a skvěle oživí váš interiér, ale i venkovní prostory. Veškeré palubky vám navíc nabízíme hned ve čtyřech třídách kvality. Nemusíte tak platit nesmyslné částky tam, kde to není třeba. Sami si totiž zvolíte, jestli se vám hodí spíše levnější materiál s drobnými suky, nebo si připlatíte za bezchybný vzhled vašich nových palubek.

Palubky podlahové, obkladové nebo fasádní


Povrchová úprava udělá i z obyčejného dřeva originální kousek

Ve společnosti WOODCMTE s.r.o. víme, že každý zákazník má o zařízení svého interiéru odlišné představy. Také proto neomezujeme naši nabídku podlahových a obkladových palubek pouze na několik základních barev. My vám nabízíme přes dvacet různých povrchových úprav, ze kterých si vybere úplně každý. Najdete u nás vše od klasických dřevěných dezénů, přes luxusně působící mahagonové a oříškové barvy až po nejrůznější barevná provedení jako je modrá, zelená nebo červená. K povrchové úpravě používáme osvědčené rakouské barvy ADLER, které jsou zárukou kvality a dlouho trvajícího vzhledu.

To ale stále není vše. Při odběru jakýchkoli palubek nad 50 m2 vám navíc zdarma zapůjčíme vybavení pro rychlou a kvalitní montáž. U nás tak nejen nakoupíte skvělé palubky, ale také si zajistíte jejich snadnou montáž


Dřevěné terasy z exotických materiálů vám budou sloužit léta

Není nic lepšího, než si za hezkého počasí dopřát grilování a odpočinek na venkovní terase. O to aby vaše terasa byla nejen krásná, ale také funkční se již řadu let staráme ve společnosti WOODCMTE. Máme pro vás několik druhů dřevěných i kompozitních teras, které vyrábíme pouze z těch nejlepších dřevin z celého světa. Najdete u nás například velmi oblíbené dřevěné terasy z garapy ve stále více oblíbeném žlutohnědém odstínu, luxusně vypadající dřeviny Cumaru, Merbau a Kempas, nebo velmi odolnou a tvrdou terasu z jihoamerické dřeviny IPE. Příznivce evropských dřevin uspokojíme nabídkou modřínových terasových profilů a nově také jasanu speciálně upraveného na variantu thermowood.

U nás to se dřevem zkrátka opravdu umíme a nabízíme to pravé řešení pro každého. Stačí navštívit naše webové stránky nebo naši novou prodejnu v Pašovicích u Uherského Brodu. S výběrem těch nejvhodnějších dřevěných palubek či teras vám rádi pomůžeme.

Dřevěné terasy


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.woodcmte.cz/

Vydáno 20.11.2015
331 Zhlédnutí
Topováno 12.07.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Sestavte si variabilní dřevěné květináče podle potřeb

Sestavte si variabilní dřevěné květináče podle potřeb
Stavebnicové dřevěné květináče jsou v našich končinách novinkou, o které ještě mnoho lidí neslyšelo, a proto ocení jejich originalitu a široké využití. Jsou velice variabilní. Dřevěné květináče a nekonečné záhony z akátového a tropického dřeva si můžete sestavit sami dle libosti, včetně nádoby a ...

Okrasné kmeny Carapanauba pro výrobu rustikálního nábytku

Okrasné kmeny Carapanauba pro výrobu rustikálního nábytku
Přemýšlíte nad výrobou moderního originálního nábytku z netradičního materiálu? Exotické dřeviny se k tomuto účelu hodí nejlépe. Okrasný kmen Carapanauba, nový produkt společnosti Woodcité, je toho jasným důkazem. Díky netradičnímu tvarování, tvrdosti a dobré zpracovatelnosti je zajímavou ...

Prodej dřevařských výrobků, řeziva i dřevěných briket

Prodej dřevařských výrobků, řeziva i dřevěných briket
Pokud se to se dřevem opravdu umí, vznikají krásné dřevařské výrobky, bytové doplňky i samotné stavební prvky. Příkladem odborníka na slovo vzatého je společnost WOODCMTE s.r.o., která se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem dřevařských výrobků od dřevěných palubek přes akátové kůly až po ...
PODSTRÁNKY

Palivové dřevo, dřevěné brikety

Palivové dřevo, dřevěné brikety
Úsporné vytápění ekologickým palivem, palivovým dřevem, dřevěnými briketami

Dřevěné fasády

Dřevěné fasády
Dřevěné fasády upravené technologií Thermowood, dlouhá životnost a tepelná izolace

Dřevěné palubky a plotovky

Dřevěné palubky a plotovky
Dřevěné plotovky, obkladové a podlahové dřevěné palubky, skvělý design a jedinečné vlastnosti dřeva
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA WOODCMTE s.r.o. Velkoobchod dřevařských výrobků
WEBOVÁ STRÁNKA
WOODCMTE s.r.o.
www.woodcmte.cz
Adresa

Adresa

239
Pašovice 687 56

woodcmte@woodcmte.cz
+420 725 748 856


Najdete nás také zde:

Facebookwww.drevena-mozaika.czARES
captcha