Wood Cité, s.r.o.Palivové dřevo, dřevěné brikety

Palivové dřevo, dřevěné brikety

Úsporné vytápění díky ekologickému palivu, palivové dřevo, dřevěné brikety, odřezky a odkory

Dřevěné fasády

Dřevěné fasády

Dřevěné fasády, dřevo upravené technologií Thermowood, dlouhá životnost a skvělé tepelně izolační vlastnosti

Dřevěné palubky a plotovky

Dřevěné palubky a plotovky

Dřevěné plotovky, obkladové a podlahové dřevěné palubky, skvělý design a jedinečné vlastnosti dřeva


Chcete být originální? U nás najdete palubky, fasádní profily i dřevěné terasy v netradičním provedení.

Dřevo je stále velmi oblíbeným přírodním materiálem, který dobře vypadá a vydrží. Už dávno však neplatí, že dřevěné výrobky jsou pouze v několika stále se opakujících hnědých odstínech. Naopak. I dřevěné palubky, fasádní a terasové profily mohou hýřit barvami a nejrůznějšími dezény. Nevěříte? Pak navštivte firmu Woodcité a přesvědčte se sami.

Fasádní profily, Wood Cité, s.r.o.

Palubky podlahové, obkladové nebo fasádní? Stačí si vybrat z naší široké nabídky

Jak udělat i ze staré místnosti zcela nový prostor? No přece díky nové podlaze. V naší nabídce najdete hned několik druhů podlahových palubek, se kterými bude skládání nové podlahy hračka. Stačí si vybrat správné rozměry a počet kusů.

Také obkladové palubky jsou velmi oblíbené a skvěle oživí váš interiér, ale i venkovní prostory. Veškeré palubky vám navíc nabízíme hned ve čtyřech třídách kvality. Nemusíte tak platit nesmyslné částky tam, kde to není třeba. Sami si totiž zvolíte, jestli se vám hodí spíše levnější materiál s drobnými suky, nebo si připlatíte za bezchybný vzhled vašich nových palubek.

Palubky podlahové, obkladové nebo fasádní


Povrchová úprava udělá i z obyčejného dřeva originální kousek

Ve společnosti Woodcité víme, že každý zákazník má o zařízení svého interiéru odlišné představy. Také proto neomezujeme naši nabídku podlahových a obkladových palubek pouze na několik základních barev. My vám nabízíme přes dvacet různých povrchových úprav, ze kterých si vybere úplně každý. Najdete u nás vše od klasických dřevěných dezénů, přes luxusně působící mahagonové a oříškové barvy až po nejrůznější barevná provedení jako je modrá, zelená nebo červená. K povrchové úpravě používáme osvědčené rakouské barvy ADLER, které jsou zárukou kvality a dlouho trvajícího vzhledu.

To ale stále není vše. Při odběru jakýchkoli palubek nad 50 m2 vám navíc zdarma zapůjčíme vybavení pro rychlou a kvalitní montáž. U nás tak nejen nakoupíte skvělé palubky, ale také si zajistíte jejich snadnou montáž


Dřevěné terasy z exotických materiálů vám budou sloužit léta

Není nic lepšího, než si za hezkého počasí dopřát grilování a odpočinek na venkovní terase. O to aby vaše terasa byla nejen krásná, ale také funkční se již řadu let staráme ve společnosti Woodcité. Máme pro vás několik druhů dřevěných i kompozitních teras, které vyrábíme pouze z těch nejlepších dřevin z celého světa. Najdete u nás například velmi oblíbené dřevěné terasy z garapy ve stále více oblíbeném žlutohnědém odstínu, luxusně vypadající dřeviny Cumaru, Merbau a Kempas, nebo velmi odolnou a tvrdou terasu z jihoamerické dřeviny IPE. Příznivce evropských dřevin uspokojíme nabídkou modřínových terasových profilů a nově také jasanu speciálně upraveného na variantu thermowood.

U nás to se dřevem zkrátka opravdu umíme a nabízíme to pravé řešení pro každého. Stačí navštívit naše webové stránky nebo naši novou prodejnu v Pašovicích u Uherského Brodu. S výběrem těch nejvhodnějších dřevěných palubek či teras vám rádi pomůžeme.

Dřevěné terasyVíce informací naleznete na našich stránkách  http://www.woodcite.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Sestavte si variabilní dřevěné květináče podle potřeb

Sestavte si variabilní dřevěné květináče podle potřeb

Stavebnicové dřevěné květináče jsou v našich končinách novinkou, o které ještě mnoho lidí neslyšelo, a proto ocení jejich originalitu a široké využití. Jsou velice variabilní. Dřevěné květináče a nekonečné záhony z akátového a tropického dřeva si můžete sestavit sami dle libosti, včetně nádoby a samozavlažovacího systému.

Vydáno 16.03.2018
Okrasné kmeny Carapanauba pro výrobu rustikálního nábytku

Okrasné kmeny Carapanauba pro výrobu rustikálního nábytku

Přemýšlíte nad výrobou moderního originálního nábytku z netradičního materiálu? Exotické dřeviny se k tomuto účelu hodí nejlépe. Okrasný kmen Carapanauba, nový produkt společnosti Woodcité, je toho jasným důkazem. Díky netradičnímu tvarování, tvrdosti a dobré zpracovatelnosti je zajímavou alternativou pro výrobu interiérového i exteriérového nábytku. Výsledné výrobky se hodí jak do moderních, tak do rustikálně laděných prostorů.

Vydáno 15.03.2017
Prodej dřevařských výrobků, řeziva i dřevěných briket

Prodej dřevařských výrobků, řeziva i dřevěných briket

Pokud se to se dřevem opravdu umí, vznikají krásné dřevařské výrobky, bytové doplňky i samotné stavební prvky. Příkladem odborníka na slovo vzatého je společnost WOOD CITÉ, s.r.o., která se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem dřevařských výrobků od dřevěných palubek přes akátové kůly až po fasády, ploty či terasy. V neposlední řadě dodává i dřevěné brikety či odpadové dřevo či mulčovací modřínovou kůru, při při dřevařské výrobě tak nepřijde nic na zmar.

Vydáno 02.03.2016Vydáno 20.11.2015
183 Zhlédnutí
Topováno 27.02.2018