FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.
FABIAN & PARTNERS - Kompletní služby v oblasti insolvence i oddlužení

Jste věřitelem a marně vymáháte své peníze zpět? Pomoci vám může zkušený insolvenční správce. Toho najdete u společnosti FABIAN & PARTNERS. Pomůžeme vám v oblasti insolvence, s vyřízením potřebných dokumentů i se zastupováním na úřadech. Služby insolvenčního správce ale nenabízíme pouze věřitelům. Obrátit se na nás mohou i dlužníci. Těm nabízíme odborné poradenství i praktické rady, jak úspěšně zvládnout oddlužení.

FABIAN & PARTNERS řeší insolvence a oddlužení

Vyberte si kvalitního insolvenčního správce

Správce v oblasti insolvence je vždy stanoven soudem, nevybírá si ho tedy dlužník ani věřitel. Věřitelé ale mají právo určeného správce odvolat a zvolit si nového. Pokud i vy hledáte skutečného odborníka v oblasti insolvence, obraťte se na FABIAN & PARTNERS. Insolvenční správce JUDr. Ing. Pavel Fabian je aktuálně insolvenčním správcem ve více než 200 insolvenčních řízeních a působí po celé ČR. Nabízí tak nejen bohaté zkušenosti, ale také zkušený sehraný tým lidí.

Insolvence? Pomůžeme vám


Služby pro věřitele

Jaké služby tedy v oblasti insolvence věřitelům nabízíme? Pomůžeme vám při vypracování přihlášek pohledávek, zpracujeme věřitelský insolvenční návrh a zastoupíme vás i při schůzi věřitelů. To vše přesně dle stanovených postupů a platných zákonů. Uděláme vše pro to, aby vaše šance na získání pohledávek byly co nejvyšší.

Kompletní služby pro věřitele


Poradíme, jak na oddlužení

Orientujeme se ale i na problematiku oddlužení podnikatelů. Pravidla oddlužení se v posledních letech značně změnila, nepřenechávejte proto své oddlužení jen tak někomu a svěřte se včas do rukou našeho insolvenčního správce. Ten vám pomůže podat návrh na oddlužení, zpracuje analýzu úpadku i návrh na povolení reorganizace. Zákonnou cestou vám pomůže k oddlužení, nebo vám jen nabídne užitečné rady v oblasti krizového řízení a úpadkového práva.
Je i pro vás insolvence nebo oddlužení aktuální otázka? Obraťte se včas na společnost FABIAN & PARTNERS.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.

Vydáno 22.11.2016
Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.

Vydáno 08.12.2017
Vymáhání pohledávek nebo náhrada škody na zdraví po autonehodě?

Vymáhání pohledávek nebo náhrada škody na zdraví po autonehodě?

FABIAN & PARTNERS je úspěšná advokátní kancelář působící v Praze a Brně, která své právní služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. V rámci celého spektra právních služeb klademe důraz mimo jiné na insolvenční právo, obchodní právo a také právo nemovitostí. Specializujeme se především na správu a vymáhání pohledávek a činnosti insolvenčního správce. Dalším častým problémem našich klientů je takzvaná náhrada škody na zdraví, kterou pomáháme uplatnit našim klientům, kteří byli například účastníky dopravních nehod a dalších nešťastných událostí.

Vydáno 08.12.2014Vydáno 21.12.2015
515 Zhlédnutí
Topováno 25.09.2019

Odborné oddlužení

Odborné oddlužení

Oddlužení, osobní bankrot, společné oddlužení manželů, oddlužení živnostníků

Obchodní právo

Obchodní právo

Právní služby v oblasti korporátního práva advokátní kanceláře FABIAN & PARTNERS

Právo IT

Právo IT

Právní úkony v oboru informačních technologií a doménové spory