FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.
FABIAN & PARTNERS - Kompletní služby v oblasti insolvence i oddlužení

Jste věřitelem a marně vymáháte své peníze zpět? Pomoci vám může zkušený insolvenční správce. Toho najdete u společnosti FABIAN & PARTNERS. Pomůžeme vám v oblasti insolvence, s vyřízením potřebných dokumentů i se zastupováním na úřadech. Služby insolvenčního správce ale nenabízíme pouze věřitelům. Obrátit se na nás mohou i dlužníci. Těm nabízíme odborné poradenství i praktické rady, jak úspěšně zvládnout oddlužení.

FABIAN & PARTNERS řeší insolvence a oddlužení

Vyberte si kvalitního insolvenčního správce

Správce v oblasti insolvence je vždy stanoven soudem, nevybírá si ho tedy dlužník ani věřitel. Věřitelé ale mají právo určeného správce odvolat a zvolit si nového. Pokud i vy hledáte skutečného odborníka v oblasti insolvence, obraťte se na FABIAN & PARTNERS. Insolvenční správce JUDr. Ing. Pavel Fabian je aktuálně insolvenčním správcem ve více než 200 insolvenčních řízeních a působí po celé ČR. Nabízí tak nejen bohaté zkušenosti, ale také zkušený sehraný tým lidí.

Insolvence? Pomůžeme vám


Služby pro věřitele

Jaké služby tedy v oblasti insolvence věřitelům nabízíme? Pomůžeme vám při vypracování přihlášek pohledávek, zpracujeme věřitelský insolvenční návrh a zastoupíme vás i při schůzi věřitelů. To vše přesně dle stanovených postupů a platných zákonů. Uděláme vše pro to, aby vaše šance na získání pohledávek byly co nejvyšší.

Kompletní služby pro věřitele


Poradíme, jak na oddlužení

Orientujeme se ale i na problematiku oddlužení podnikatelů. Pravidla oddlužení se v posledních letech značně změnila, nepřenechávejte proto své oddlužení jen tak někomu a svěřte se včas do rukou našeho insolvenčního správce. Ten vám pomůže podat návrh na oddlužení, zpracuje analýzu úpadku i návrh na povolení reorganizace. Zákonnou cestou vám pomůže k oddlužení, nebo vám jen nabídne užitečné rady v oblasti krizového řízení a úpadkového práva.
Je i pro vás insolvence nebo oddlužení aktuální otázka? Obraťte se včas na společnost FABIAN & PARTNERS.
FIREMNÍ ČLÁNKY


Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.

Vydáno 08.12.2017
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.

Vydáno 22.11.2016
Vymáhání pohledávek nebo náhrada škody na zdraví po autonehodě?

Vymáhání pohledávek nebo náhrada škody na zdraví po autonehodě?

FABIAN & PARTNERS je úspěšná advokátní kancelář působící v Praze a Brně, která své právní služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. V rámci celého spektra právních služeb klademe důraz mimo jiné na insolvenční právo, obchodní právo a také právo nemovitostí. Specializujeme se především na správu a vymáhání pohledávek a činnosti insolvenčního správce. Dalším častým problémem našich klientů je takzvaná náhrada škody na zdraví, kterou pomáháme uplatnit našim klientům, kteří byli například účastníky dopravních nehod a dalších nešťastných událostí.

Vydáno 08.12.2014Vydáno 21.12.2015
580 Zhlédnutí
Topováno 16.04.2020

Odborné oddlužení

Odborné oddlužení

Oddlužení, osobní bankrot, společné oddlužení manželů, oddlužení živnostníků

Obchodní právo

Obchodní právo

Právní služby v oblasti korporátního práva advokátní kanceláře FABIAN & PARTNERS

Právo IT

Právo IT

Právní úkony v oboru informačních technologií a doménové spory