Oddlužení, osobní bankrot, společné oddlužení manželů, oddlužení živnostníků

Odborným oddlužením podle insolvenčního zákona se zabývá FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. se sídlem v Brně, Praze a Olomouci. Nabízíme spolehlivou a profesionální pomoc s návrhem na oddlužení, osobní bankrot fyzickým osobám, na společné oddlužení manželů, poradíme i s oddlužením podnikatelů (OSVČ). Oddlužení je jediné legální řešení neschopnosti splácet Vaše závazky vůči věřitelům. Aby každým dnem Váš dluh nenarůstal o smluvní pokuty, penále a úroky z prodlení, obraťte se na advokátní kancelář a insolvenčního správce FABIAN & PARTNERS, specialisty na oddlužení fyzických osob i podnikatelů.

FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. - odborné oddlužení

Oddlužení pouze s odborníky se zaměřením na insolvence FABIAN & PARTNERS

Pokud jste se dostali do situace, kdy nejste schopni splácet svoje dluhy, které každým dnem narůstají o penále a úroky z prodlení, doporučujeme vybrat si specializovanou advokátní kancelář se zaměřením na insolvence nebo přímo insolvenčního správce, který podléhá dohledu Ministerstva spravedlnosti. Jedině pod odborným vedením se vyhnete zklamání v podobě zamítnutí insolvenčního návrhu, prohlášení konkurzu, oddlužení zpeněžením majetkové podstaty namísto řešení dluhové podstaty splátkovým kalendářem. FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o. je pro Vás seriozní pomocí v oblasti oddlužení.

Odborné oddlužení, FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.


Výhody vyhlášení osobního bankrotu, splátkový kalendář, snížení celkového dluhu

Seznamte se blíže s výhodami oddlužení, nebo-li osobního bankrotu. Oddlužení okamžitě zastaví exekutory a vymahače, podle insolvenčního zákona nelze na Vás podat žalobu na zaplacení či vést exekuci, Vaše závazky dále nenarůstají, oddlužením se sníží celkový dluh až o 70%, znáte přesnou výši měsíční splátky. Znáte datum, kdy insolvenční řízení skončí a budete osvobozeni od zbytku dluhů. Splácení podle splátkového kalendáře trvá 5 let, zůstane Vám zákonem garantovaná část příjmů, po pěti letech je zbytek dluhu odpuštěn. Během splácení můžete dál disponovat majetkem.

Výhody osobního bankrotu, FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.


Důvody pro řešení osobního bankrotu s advokátní kanceláří FABIAN & PARTNERS

Jste v dluhové pasti a nevíte si rady? Kontaktujte nás, jsme profesionály na oddlužení, s námi vše snadno a rychle vyřešíte. Jsme advokátní kancelář FABIAN & PARTNERS a insolvenční správce - JUDr. Ing. Pavel Fabian, máme oprávnění Ministerstva spravedlnosti. Klientům pomáháme po celou dobu oddlužení. V případě potřeby dojedeme za Vámi nebo vyřešíme vše online. Úvodní konzultace je bezplatná. Cena je konečná. Garantujeme vrácení peněz v případě neschválení oddlužení. Jsme pojištěni na 50.000.000 Kč, jsme vázáni mlčenlivostí. Spolupracujeme s 50 pobočkami insolvenčního správce. U nás můžete očekávat odborný a zodpovědný přístup.

Společné oddlužení manželů, FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.


PODSTRÁNKY

Odborné oddlužení

Odborné oddlužení
Oddlužení, osobní bankrot, společné oddlužení manželů, oddlužení živnostníků

Obchodní právo

Obchodní právo
Právní služby v oblasti korporátního práva advokátní kanceláře FABIAN & PARTNERS

Právo IT

Právo IT
Právní úkony v oboru informačních technologií a doménové spory
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.
www.fabianpartners.cz
Adresa

Adresa

Marešova 304/12
Brno 602 00

info@fabianpartners.cz
+420 530 331 766


Najdete nás také zde:

ARES
captcha