Ohebné flexibilní hadice Legrom pro přívod chladicí a mazací kapaliny do stroje či výrobní linky

ADAMEC - ADRO s.r.o. Adamec Lukáš

Ohebné flexibilní hadice Legrom pro přívod chladicí a mazací kapaliny do stroje či výrobní linky

ADAMEC - ADRO s.r.o.
Adamec Lukáš
Kapaliny do ostřikovačů na léto i na zimu

Zajistit čistotu čelního skla během jízdy je jedním z nejdůležitějších úkolů každého řidiče. Proto máme na automobilech stěrače, proto máme ostřikovače. Aby však byl ostřikovač funkční, musí být naplněn kvalitní kapalinou do ostřikovačů, která zajistí očištění skla. V zimním období je třeba do ostřikovačů nalít speciální nemrznoucí kapalinu, která odolá i velmi silným mrazům. Ačkoliv lze tyto kapaliny nakoupit na každé benzinové stanici, výběr je značně omezený, stejně tak si moc nemůžeme vybírat, co se kvality týče. Proto společnost Adro připravila pestrou nabídku kapalin do ostřikovačů různé ceny, objemu, báze i parametrů. Oproti benzinkám je navíc cena výrazně nižší.

Letní kapalina ostřikovač 3SUNS

Letní kapalina do ostřikovačů

Kapaliny do ostřikovačů jsou nejčastěji skloňovány společně se zimou a mrazem. Výběr kvalitní letní kapaliny do ostřikovačů se bohužel často podceňuje. V létě nás přitom sice netrápí mráz a led a potřeba udržet kapalinu v tekutém stavu, o to více nás trápí hmyz a znečištění nejrůznějšího druhu. V nabídce firmy Adro naleznete několik kvalitních letních kapalin do ostřikovačů, které se pyšní zvýšenou účinností proti hmyzu na čelním skle. Kapaliny jsou navíc vybaveny praktickým dávkovačem, díky kterému bude plnění jednoduché. Vyberte si také z několika typů vůní, která často pronikne skrz chladič a do interiéru vozu.

Letní kapaliny do ostřikovačů s protihmyzovou ochranou


Nemrznoucí kapalina do ostřikovačů

V zimě jsou požadavky na kapaliny do ostřikovačů mnohem specifičtější a náročnější, než je tomu v letních měsících. Hlavní důvody jsou dva a úzce spolu souvisí. Prvním problémem je fakt, že voda zkrátka zamrzne, ostřikovač se tak stane nefunkčním. Druhým, hlavním problémem, je skutečnost, že právě v zimních měsících je funkčnost ostřikovače nejzásadnější!

Ostřikovač musí být funkční, protože často sněží a stěrače po čelním skle rozmazáváme špinavě bílou hmotu a nic nevidíme. Snažíme se vodu očistit ostřikovačem a ejhle – voda zamrzla. Tomu snadno předejdeme doplněním kvalitní nemrznoucí kapalinou do ostřikovačů. Uvědomme si, že použití nekvalitní nebo běžné kapaliny může způsobit velké problémy. V době samotného vystříknutí může být totiž kapalina ještě tekutá, ovšem díky nízké vnější teplotě voda po dopadu na čelní sklo záhy zamrzne. Nejen, že vám sklo neočistí, ještě navíc vytvoří nebezpečnou ledovou krustu, přes kterou toho moc neuvidíte.

Když se blíží zima, nezapomeňte na doplnění kvalitní nemrznoucí kapaliny do ostřikovačů


Výběr nemrznoucí kapaliny podle bodu zamrznutí

V nabídce společnosti Adro naleznete velký výběr nemrznoucích kapalin. Liší se objemem, vůní a především složením, které ovlivňuje bod zamrznutí. Vybrat si proto můžete kapaliny do ostřikovačů s bodem tání -20, -30, -40, ale také -80 °C. Sami přitom přihlédněte na teplotu, která se u vás vyskytuje, vždy si však nechejte určitou rezervu. Nedovolte, aby kapalina zamrzla.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.adro.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zadřený nebo zanesený motor je minulostí. Začněte používat kvalitní oleje a filtry

Zadřený nebo zanesený motor je minulostí. Začněte používat kvalitní oleje a filtry

Co je nejdůležitější pro správnou funkci automobilů, motorek či zahradní techniky? Je to jistě správně fungující motor. Ať už ale máte výkonný naftový motor, nebo dáváte přednost benzínové variantě, pro jeho bezproblémový chod potřebujete kvalitní a osvědčené oleje a maziva. Kde je seženete? No přece u společnosti ADAMEC – ADRO s.r.o. Nabízíme vám oleje a maziva pro všechny druhy motorů, seženete u nás ale i spolehlivé filtry a trysky, které zajistí, aby vše fungovalo přesně tak, jak má.

Vydáno 04.03.2015
Prodej průmyslových a zemědělských trysek

Prodej průmyslových a zemědělských trysek

Trysky patří k důležitým částem různých druhů postřikovačů, které se využívají jak v průmyslových odvětvích, tak i v zemědělství. Jejich hlavní funkcí je přesné a efektivní postřikování. Jsou různé typy trysků rozdělené podle konkrétního využití. A s nejvhodnějším výběrem vám pomůže firma ADAMEC – ADRO s.r.o.

Vydáno 05.02.2018
ADAMEC-ADRO: Mazací a čisticí prostředky americké značky Cyclo Industries

ADAMEC-ADRO: Mazací a čisticí prostředky americké značky Cyclo Industries

Mazací a čisticí prostředky pro automobily od americké firmy Cyclo Industries pořídíte v prodejně a na eshopu firmy ADAMEC-ADRO s.r.o. v Opavě. Z našeho širokého sortimentu nejrůznějších produktů s různými funkcemi a účinky si vyberete čisticí prostředky průmyslové, mazací a zkrátka veškeré přípravky pro automobily přesně podle svých potřeb.

Vydáno 28.02.2017Vydáno 27.01.2016
184 Zhlédnutí
Topováno 09.03.2020

Oleje, maziva, filtry

Oleje, maziva, filtry

Oleje a maziva značek Shell, Mogul, Paramo, filtry vzduchové, palivové, olejové, vodní

Trysky, čerpadla

Trysky, čerpadla

Trysky agri, trysky pro průmysl, trysky Legrom, Lechler, prodej čerpadel

Nanotechnologie

Nanotechnologie

Výrobky nanotechnologie na údržbu, čištění, impregnaci strojů, automobilů, domácností