FIT-KO
Fitness KočířoviFitness centrum, kde pod dohledem osobního trenéra dosáhnete výsledků

Spousta lidí hledá způsob, jak rychle zhubnout, nebo naopak nabrat svaly. Jak získat krásnou pevnou postavu - ať už do plavek, na nějakou speciální událost, nebo zkrátka pro svůj dobrý pocit. V takové situaci se většina lidí odhodlá k návštěvě fitness centra, kde se pustí do cvičení - v lepším případě si je vezme na starost osobní trenér, v horším případě se do toho vrhnou sami.

fitness Olomouc

Osobní trenér ve fitness není zbytečnost

Ani osobní trenér však není automaticky jistá záruka úspěchu. Jsou tací, kteří neberou ohledy na potřeby ani fyzickou zdatnost každého klienta, nesestavují tréninky individuálně, nemění plán podle potřeby, ale ke všem přistupují stejně. To se vám však v novém fitness centru FIT-KO Olomouc nestane. Právě individuální přístup a plán, který sestavuje osobní trenér pro každého klienta zvlášť, je to, co nás odlišuje od běžných fitness center, kde se vše soustředí jen na nabírání svalů či hubnutí, ale ostatní jde stranou.

V našem fitness dbáme na zdravotní stránku, správné provedení cviků a postupné budování kondice - a ani výsledky v podobě pěkné vypracované postavy pak na sebe nenechají dlouho čekat.


Fitness centrum - sálové lekce, funkční i silová zóna a individuální přístup

FIT-KO, nové centrum sportu a zdraví v Olomouci najdete v prostorách bývalého Helpfitness clubu. Na celkové ploše 400 m2 najdete fitness centrum s aerobní, funkční a silovou zónou, kde najdete vše pro exektivní trénink - od hrazdy až po nejrůznější stroje. Pro skupinové aktivity (Jumping, spinning, TRX, funkční trénink, pilates, aerobik i lekce pro seniory) máme 3 sály.
Kromě toho nově otevíráme solárium a program se u nás najde i pro ty nejmenší.

Fitness Olomouc


Proč si vybrat právě FIT-KO Olomouc?

- náš osobní trenér vám doporučí nejvhodnější pohyb přesně pro vás, případně sestaví přímo individuální tréninkový plán
- klademe důraz na individuální přístup
- najdete u nás jak stroje a činky, tak funkční vybavení pro cvičení s vlastní vahou
- můžete s sebou vzít i děti, pro které máme připravenou pohybovou aktivitu
- po tréninku se můžete zrelaxovat v soláriu
- velký výběr cvičebních aktivit kdy si každý vybere dle svých možností

Fitness centrum, osobní trenér - ceník

Vydáno 30.03.2016
201 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2016