Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty

Personální řízení se stále vyvíjí. Personalisté i management firem by měli umět na tyto změny operativně reagovat. Pro snazší orientaci v nových trendech a změnách připravuje společnost DMC management consulting s.r.o. pravidelná setkání a školení v osvědčených i nových formátech. Navštívit můžete workshopy, snídaně i otevřená školení a kurzy. Vybere si každý personalista i manažer, kterému záleží na rozvoji jeho firmy a zaměstnanců. Každý z nabízených formátů setkání plní totiž rozdílné cíle.

školení pro personalisty a management

Otevřená školení pro personalisty, vedoucí a management

V prvé řadě je připravena široká nabídka otevřených školení v oblasti personálního řízení, která jsou vypisována v ucelených celcích nebo na jednotlivá témata. Již pátým rokem probíhá školení HR Akademie akreditované MŠMT, které pokrývá základy personálního řízení, od vytvoření pracovních pozic a náboru zaměstnanců vč. efektivního vedení pohovorů, přes vzdělávání, hodnocení, motivaci a odměňovaní zaměstnanců, až po veškerou související legislativu. Systematické vzdělávání vedoucích poskytuje Mistrovská akademie (také akreditovaná MŠMT). Využívá principy Toyota ProductionSystem a posiluje manažerské dovednosti vedoucích v oblasti komunikace, vedení lidí a metod zlepšování.

Stejně ucelené je i školení pro manažery pod názvem B2B manažerská akademie, která komplexně rozvíjí dovednosti efektivních manažerů. Opomenout nesmíme ani Školení trenérů. Nabídka kurzů dále nezapomíná ani na asistentky firem s kurzem Office management. Veškerá otevřená školení společnosti DMC management consulting s.r.o. jsou vedena vysoce interaktivní formou. Zkušení lektoři v nich kombinují teorii s praktickými případovými studiemi a aktivizujícími složkami.

Aktuální termíny otevřených školení pro personalisty a management


Workshopy - setkání se špičkami

Další velmi zajímavou a vyhledávanou formou akcí pořádaných společností DMC management consulting s.r.o. jsou workshopy, zejména na témata spojená s metodou TWI, která se osvědčila jako efektivní nástroj pro implementaci jakéhokoli způsobu kontinuálního zlepšování. V rámci těchto workshopů se můžete podrobněji seznámit s metodikou fungování TWI, praktickými ukázkami, ale také navštívit výrobní závody, které tuto metodu již implementovaly.


Snídaně s DMC

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na setkání formou Snídaní s DMC. Tato setkání jsou pro manažery a personalisty pravidelně vypisována na aktuální témata. Mohou být spojena také s workshopem či relaxací.

Pokud chcete i vy sdílet nové trendy v oblasti personalistiky a řízení, přijměte tedy pozvání na některou z akcí pořádanou společností DMC management consulting s.r.o.

Setkání a školení pro rok 2016


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.dmc-cz.com

Vydáno 21.04.2016
225 Zhlédnutí
Topováno 23.03.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

TWI&KATA Akademie - Zapojte své zaměstnance do zlepšování a růstu firmy

TWI&KATA Akademie - Zapojte své zaměstnance do zlepšování a růstu firmy
V roce 2018 firma DMC management consulting s.r.o. otevírá poprvé kompletní akademii modulů TWI. Tuto akademii můžete absolvovat jako celek, nebo je možné navštívit pouze jednotlivé moduly.

TWI (Training within industry) - metoda, jejíž kouzlo objevují české firmy

TWI (Training within industry) - metoda, jejíž kouzlo objevují české firmy
TWI je metoda původně vyvinutá pro efektivní fungování válečného průmyslu v USA. Za 70 let své existence prošla velkým vývojem. Zásadní bylo její využití jako základu pro Toyota Production System – prvního programu Lean Manufacturing na světě. Poté se TWI vrátila do USA, kde prošla dalším ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA DMC management consulting s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
DMC management consulting s.r.o.
www.dmc-cz.com
Adresa

Adresa

Sluštická 1627/14
Praha 10 100 00

info@dmc-cz.com
+420 702 093 921


Najdete nás také zde:

ARES
captcha