Pomůcky pro zajištění pracovní ochrany, hygieny i čistoty

Pro zajištění nutného standardu v oblasti hygieny, čistoty i pracovní ochrany je třeba používat celé spektrum nejrůznějších pomůcek, které se liší v závislosti na konkrétním odvětví a místu využití. Společnost ZVG, která existuje již přes 40 let, se zabývá výrobou a distribucí těchto pomůcek a přípravků do celého světa. Výjimkou tak není ani Česká republika – v březnu roku 2007 byla zřízena ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG - organizační složka jako zahraniční subjekt společnosti ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG.

sídlo firmy ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG - organizační složka

Působení na českém a slovenském trhu

Hlavním posláním české větve společnosti ZVG je najít uplatnění pro produkty vlastní výroby na českém a slovenském trhu a díky vysoké kvalitě a pružnému servisu získat konkurenční výhodu. Společnost nabízí inovativní produkty jak pro obchodní společnosti, tak i pro koncové klienty. Nejvýznamnějšími produktovými programy jsou přitom výrobky pro osobní hygienu a také jednorázové pracovní ochranné pomůcky, čisticí chemie či průmyslová hygiena.

Díky zavedené struktuře zahraničních poboček a logistických center je chod společnosti bezproblémový a stává se výraznou konkurenční výhodou. Aby byla maximálně zkrácena reakční doba a dodací lhůta požadovaných produktů, byl v České republice založen také distribuční sklad, napojený na přepravní společnosti. Díky tomu je samozřejmostí dodání požadovaného zboží do 24 hodin od učinění objednávky.

Distribuce produktů osobní i průmyslové hygieny na českém a slovenském trhu


Portfolio nabízených produktů

Během čtyřiceti let působení se produkty společnosti ZVG vyprofilovaly do přibližně 10 různých skupin. Zatímco na počátku existence se společnost soustředila především na vývoj, výrobu a prodej výrobků z celulózy, dnes vyrábí nejrůznější produkty nejen v oblasti průmyslové hygieny. V portfoliu výrobků tak naleznete například:

• UTĚRKY Z NETKANÉ TEXTILIE – vyráběné v produktové řadě zetPutz, vynikají vysokou pevností a sorpční kapacitou. Utěrky z netkané textilie jsou dodávány v rolích nebo skládané a vyráběny v různých velikostech.

• JEDNORÁZOVÉ OCHRANNÉ ODĚVY – vyráběné v produktové řadě zetDress. Různé typy kombinéz, odolných proti prachu i chemikáliím. Zákazník si může vybrat z širokého portfolia jednorázových ochranných oděvů, ale i dalších ochranných pomůcek, např. protiprachových masek.

• PRODUKTY OSOBNÍ HYGIENY – mýdla, pasty a krémy na ruce, utěrky, jednorázové ručníky v roli i skládané, toaletní papíry, gastronomické ubrousky atd.

Společnost ZVG má velký potenciál využít struktury domácího trhu a zaujmout potenciální zákazníky z průmyslových oblastí, ale také z oblasti gastronomie či hotelnictví. Díky dobrému zázemí zahraničních poboček, mnohaletým zkušenostem i kvalitě produktů zájem českých i slovenských partnerů rapidně vzrůstá.

Utěrky z netkané textilie, jednorázové ochranné oděvy a další produkty osobní i průmyslové hygieny


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zvg.cz

Vydáno 20.05.2016
193 Zhlédnutí
Topováno 05.12.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje

Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje
Praktické, důkladné, šetrné k pokožce. Takové jsou vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky společnosti ZVG. Tyto čistící utěrky využijete v automobilovém průmyslu, v domácnosti, pro očištění nerezových kovových dílů od šmíru, maziv i pro očištění rukou. I ty nejodolnější skvrny mizí po ...

Nové a stoprocentně účinné čisticí produkty pro váš vůz od společnosti ZVG

Nové a stoprocentně účinné čisticí produkty pro váš vůz od společnosti ZVG
Jestliže máte v plánu mít svůj automobil vždy dokonale čistý, pak důvěřujte novým produktům řady zetClean od společnosti ZVG. Přípravky vynikají svou vysokou účinností, šetrností k životnímu prostředí i jednoduchým použitím. Výsledek je ale vždy stoprocentní.

Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla
Zajištění dodávky dostatečně kvalitních produktů jednorázové osobní hygieny v požadovaném množství je zásadní pro všechny umývárny i sociální zařízení. Společnost ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG, odborník na řešení čistoty, hygieny a pracovní ochrany, poskytuje dodávku papírových ručníku, toaletních ...

Výroba ochranných pracovních oděvů

Výroba ochranných pracovních oděvů
Ochranné oděvy a další ochranné pomůcky se v moderních zaměstnáních vidí čím dál častěji. Nejenom, že se na ně spoléháme z pracovního hlediska, často jsou potřebné pro správnou výrobu výrobků, ale také jsou velice důležité z pohledu vlastního zdraví.

Utěrky z netkané textilie pro nejcitlivější i každodenní využití

Utěrky z netkané textilie pro nejcitlivější i každodenní využití
Maximálně účinné a zároveň vhodné i pro to nejcitlivější použití. Utěrky z netkané textilie Polytex® a Multitex® nepouští vlákna ani se netřepí, takže je možné bez obav tyto utěrky využívat i pro čištění těch nejchoulostivějších součástek, materiálů a zařízení.

Tryskový osoušeč rukou zkrátí pobyt v umývárně na minimum

Tryskový osoušeč rukou zkrátí pobyt v umývárně na minimum
Každý z nás musí čas od času navštívit veřejné toalety. V dnešní době se servis na těchto místech neustále zlepšuje a tak se nemusíme obávat hygienicky nevyhovujících podmínek. Stále populárnější jsou na záchodech také osoušeče rukou, namísto klasických papírových utěrek. Tryskový osoušeč rukou je ...

ZVG utěrky z mikrovlákna pro profesionální suché i mokré čištění

ZVG utěrky z mikrovlákna pro profesionální suché i mokré čištění
Dokonalého výsledku čištění dosáhneme jen s pomocí kvalitního materiálu. Své o tom ví společnost ZVG AG, zabývající se řešením čistoty, hygieny a pracovní ochrany v profesionálních sférách. Jedním z nabízených produktů, které vedou k dokonalému vyčištění podkladových ploch, jsou utěrky z ...

Pro pořádek a čistotu je třeba používat program kvalitní průmyslové hygieny

Pro pořádek a čistotu je třeba používat program kvalitní průmyslové hygieny
Když chcete i ve velmi náročných provozech udržovat pořádek a čistotu, je třeba mít po ruce velmi kvalitní čisticí prostředky a prostředky pro průmyslovou hygienu. Takové, které se nezastaví před ničím, a žádná skvrna, dokonce ani ta od olejů či maziv, před nimi nezůstane v bezpečí. I ty ...

S těmi správnými ochrannými oděvy se nemusíte bát o bezpečí svých zaměstnanců

S těmi správnými ochrannými oděvy se nemusíte bát o bezpečí svých zaměstnanců
Dopřejte sobě i svým zaměstnancům bezpečnost při práci. Základní ochranou jejich bezpečí je ochrana kůže. K tomu nejlépe slouží ochranné pracovní oděvy, jednorázové obleky a overaly. Všechny tyto výrobky najdete v nabídce společnosti ZVG.
PODSTRÁNKY

Papírové ručníky, utěrky a zásobníky

Papírové ručníky, utěrky a zásobníky
Skládané papírové ručníky zetForm®, utěrky z netkané textilie nebo mikrovlákna a zásobníky zetMatic®

Zdravotnické výrobky

Zdravotnické výrobky
Savé lékařské role a ubrousky, ochranné podložky, bryndáky, obličejové roušky, jednorázové rukavice, hygienické utěrky a žínky z programu zetMedica®

Ochranné pracovní oděvy a čisticí prostředky

Ochranné pracovní oděvy a čisticí prostředky
Ochranné pracovní oděvy zetDress ®, obličejové masky a roušky zetMask® a zetMedica® a čisticí prostředky zetClean®
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZVG CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZVG CZ s.r.o.
www.zvg.cz
Adresa

Adresa

Dobšická 3580/17
Dobšice 671 82

info@zvg.cz
+420 515 221 508


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha