ZVG utěrky z mikrovlákna pro profesionální suché i mokré čištění

Dokonalého výsledku čištění dosáhneme jen s pomocí kvalitního materiálu. Své o tom ví společnost ZVG AG, zabývající se řešením čistoty, hygieny a pracovní ochrany v profesionálních sférách. Jedním z nabízených produktů, které vedou k dokonalému vyčištění podkladových ploch, jsou utěrky z mikrovlákna, tzv. švédské utěrky. Švédské utěrky ZVG jsou vyráběny s maximální pečlivostí a s využitím moderních výrobních postupů tak, aby odpovídaly náročným požadavkům průmyslových podniků i profesionálních úklidových společností.

švédské utěrky

Švédská utěrka – vysoký čisticí a lešticí účinek díky mikrovláknu

Švédské utěrky jsou vyrobeny z mikrovlákna, složeného z vláken polyesterových a polyamidových (80% PES/20% PA). Díky moderní technologii jsou tato vlákna rozštěpena do mikrovláken, která jsou dutá a na povrchu zdrsnělá. Polyesterová složka mikrovlákna zachycuje mastnotu a polyamidová složka zachycuje vodu.

Utěrky z mikrovlákna pro své složení a strukturu materiálu vynikají mnoha vlastnostmi – drsný povrch vláken velmi snadno zachytává nečistoty, kapiláry mezi mikrovlákny umožňují vysokou absorpci tekutin, jakékoliv povrchy lze čistit obyčejnou vodou bez použití chemie. Nemluvě o snadné údržbě a dlouhé životnosti. Také díky tomu si švédské utěrky získaly značnou oblibu nejen v domácnostech, ale i v oblasti průmyslových společností a profesionálních úklidových firem, které musí docílit co nejdokonalejšího čisticího efektu.

ZVG utěrky z mikrovlákna ocení profesionální úklidové společnosti, firmy v průmyslu i domácnosti


Utěrky Praktitex® zaručují maximální kvalitu mikrovláken

Velká část na trhu nabízených utěrek, označovaných jako švédské, nesplňuje požadované standardy a neposkytuje tak adekvátní čisticí efekt. Pokud chcete mít jistotu maximální kvality použitého mikrovlákna, sáhněte po některé z řady švédských utěrek Praktitex®, nabízených společností ZVG.

Technologický vrchol představují utěrky z mikrovlákna Praktitex® Pro a Praktitex® Perfect. Ty se vyznačují okrajovým zesílením a gramáží cca 300 g/m2 u výrobní řady Pro a 310 g/m2 u výrobní řady Perfect. K dispozici jsou ve 4 barevných provedeních.

Mokré i suché čištění bez použití chemie pomocí švédských utěrek ZVG


Praktitex® ECONOMY – kvalitní švédská utěrka za přijatelnou cenu

Společnost ZVG do své nabídky nově zařazuje švédské utěrky Praktitex® ECONOMY, které ve srovnání s výše zmíněnými produkty patří do nižší kategorie, stále však předčí většinu na trhu dostupných utěrek z mikrovlákna. Díky nižší gramáži, která ale dostačuje k vynikajícímu čisticímu efektu, je cena utěrek také podstatně nižší. Společnost ZVG tak vyslyšela přání svých klientů a nabízí produkt se skvěle vyváženým poměrem výkon/cena. Také utěrky z mikrovlákna Praktitex® ECONOMY jsou k dispozici ve 4 barevných provedeních, umožňují praní bez aviváže na 60 °C při zachování svých vlastností.

Švédské utěrky jsou jednoduchým, kvalitním a ekologickým prostředkem pro suché i mokré čištění nejrůznějších povrchů. Přidejte se mezi spoustu spokojených klientů z řad úklidových společností i průmyslových či potravinářských firem a švédské utěrky ZVG sami vyzkoušejte.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zvg.cz

Vydáno 22.09.2016
474 Zhlédnutí
Topováno 12.12.2016
FIREMNÍ ČLÁNKY

Utěrky z netkané textilie pro nejcitlivější i každodenní využití

Utěrky z netkané textilie pro nejcitlivější i každodenní využití
Maximálně účinné a zároveň vhodné i pro to nejcitlivější použití. Utěrky z netkané textilie Polytex® a Multitex® nepouští vlákna ani se netřepí, takže je možné bez obav tyto utěrky využívat i pro čištění těch nejchoulostivějších součástek, materiálů a zařízení.

Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla
Zajištění dodávky dostatečně kvalitních produktů jednorázové osobní hygieny v požadovaném množství je zásadní pro všechny umývárny i sociální zařízení. Společnost ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG, odborník na řešení čistoty, hygieny a pracovní ochrany, poskytuje dodávku papírových ručníku, toaletních ...

Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje

Vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky pro lidi i stroje
Praktické, důkladné, šetrné k pokožce. Takové jsou vlhčené čistící utěrky a průmyslové čistící utěrky společnosti ZVG. Tyto čistící utěrky využijete v automobilovém průmyslu, v domácnosti, pro očištění nerezových kovových dílů od šmíru, maziv i pro očištění rukou. I ty nejodolnější skvrny mizí po ...

Nové a stoprocentně účinné čisticí produkty pro váš vůz od společnosti ZVG

Nové a stoprocentně účinné čisticí produkty pro váš vůz od společnosti ZVG
Jestliže máte v plánu mít svůj automobil vždy dokonale čistý, pak důvěřujte novým produktům řady zetClean od společnosti ZVG. Přípravky vynikají svou vysokou účinností, šetrností k životnímu prostředí i jednoduchým použitím. Výsledek je ale vždy stoprocentní.

Výroba ochranných pracovních oděvů

Výroba ochranných pracovních oděvů
Ochranné oděvy a další ochranné pomůcky se v moderních zaměstnáních vidí čím dál častěji. Nejenom, že se na ně spoléháme z pracovního hlediska, často jsou potřebné pro správnou výrobu výrobků, ale také jsou velice důležité z pohledu vlastního zdraví.

Pomůcky pro zajištění pracovní ochrany, hygieny i čistoty

Pomůcky pro zajištění pracovní ochrany, hygieny i čistoty
Pro zajištění nutného standardu v oblasti hygieny, čistoty i pracovní ochrany je třeba používat celé spektrum nejrůznějších pomůcek, které se liší v závislosti na konkrétním odvětví a místu využití. Společnost ZVG, která existuje již přes 40 let, se zabývá výrobou a distribucí těchto pomůcek a ...

Tryskový osoušeč rukou zkrátí pobyt v umývárně na minimum

Tryskový osoušeč rukou zkrátí pobyt v umývárně na minimum
Každý z nás musí čas od času navštívit veřejné toalety. V dnešní době se servis na těchto místech neustále zlepšuje a tak se nemusíme obávat hygienicky nevyhovujících podmínek. Stále populárnější jsou na záchodech také osoušeče rukou, namísto klasických papírových utěrek. Tryskový osoušeč rukou je ...

Pro pořádek a čistotu je třeba používat program kvalitní průmyslové hygieny

Pro pořádek a čistotu je třeba používat program kvalitní průmyslové hygieny
Když chcete i ve velmi náročných provozech udržovat pořádek a čistotu, je třeba mít po ruce velmi kvalitní čisticí prostředky a prostředky pro průmyslovou hygienu. Takové, které se nezastaví před ničím, a žádná skvrna, dokonce ani ta od olejů či maziv, před nimi nezůstane v bezpečí. I ty ...

S těmi správnými ochrannými oděvy se nemusíte bát o bezpečí svých zaměstnanců

S těmi správnými ochrannými oděvy se nemusíte bát o bezpečí svých zaměstnanců
Dopřejte sobě i svým zaměstnancům bezpečnost při práci. Základní ochranou jejich bezpečí je ochrana kůže. K tomu nejlépe slouží ochranné pracovní oděvy, jednorázové obleky a overaly. Všechny tyto výrobky najdete v nabídce společnosti ZVG.
PODSTRÁNKY

Papírové ručníky, utěrky a zásobníky

Papírové ručníky, utěrky a zásobníky
Skládané papírové ručníky zetForm®, utěrky z netkané textilie nebo mikrovlákna a zásobníky zetMatic®

Zdravotnické výrobky

Zdravotnické výrobky
Savé lékařské role a ubrousky, ochranné podložky, bryndáky, obličejové roušky, jednorázové rukavice, hygienické utěrky a žínky z programu zetMedica®

Ochranné pracovní oděvy a čisticí prostředky

Ochranné pracovní oděvy a čisticí prostředky
Ochranné pracovní oděvy zetDress ®, obličejové masky a roušky zetMask® a zetMedica® a čisticí prostředky zetClean®
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ZVG CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZVG CZ s.r.o.
www.zvg.cz
Adresa

Adresa

Dobšická 3580/17
Dobšice 671 82

info@zvg.cz
+420 515 221 508


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha