Savé lékařské role a ubrousky, ochranné podložky, bryndáky, obličejové roušky, jednorázové rukavice, hygienické utěrky a žínky z programu zetMedica®

Zdravotnické výrobky společnosti ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG jako savé lékařské role a ubrousky Unisan® Protect, hygienické ochranné podložky Unisan®, bryndáky pro dospělé, žínky z netkané textilie z řady Unisan®, laboratorní a kosmetické ubrousky Unisan® Protect, obličejové roušky Medica® a zetMask®, certifikované jednorázové rukavice, hygienické utěrky z programu zetPutz® jsou nepostradatelným doplňkem péče o pacienty ve všech zdravotnických zařízeních a pečovatelských domech.

Savé lékařské role Unisan®

Savé lékařské role a ubrousky Unisan®- měkké a pevné i za mokra pro hygienické použití

Žádná lékařská ordinace se neobejde bez kvalitních zdravotnických výrobků, ke kterým patří lékařské role dvouvrstvé a třívrstvé z kvalitního hebkého savého tissue materiálu, lékařské role Unisan® s PE vrstvou, vhodné pro děti, dospělé i seniory. Lékařské role Unisan® jsou měkké a pevné, velmi savé a nepropouští vlhkost. Podobné materiálové vlastnosti mají měkké utěrky tissue Unisan® a savé lékařské podložky a ubrousky Unisan® Protect, které se využívají jako podložka pod operační nástroje, podložka při odběru krve, nebo se mohou použít k ochraně nosítek a lůžek před znečištěním.

Savé lékařské role Unisan® s PE vrstvou


Držáky lékařských hygienických rolí zetMedica® k připevnění na zeď či k lůžku

Pro lékařské hygienické role na hygienické použití ve zdravotnických zařízeních dodáváme i držáky zetMedica® z velmi kvalitní chromované oceli o šířce od 39 cm do 60 cm. Držák lékařských rolí zetMedica® se dá připevnit k lůžku nebo na zeď, takže hygienické role jsou ihned k dispozici. Námi dodávaný držák je použitelný pro všechny druhy hygienických rolí z naší nabídky.

Držáky lékařských hygienických rolí zetMedica®


Bryndáky pro dospělé Unisan® Care, žínky z netkané textilie Unisan®, obličejové roušky Medica® a jednorázové rukavice

V uceleném sortimentu zdravotnických výrobků bychom ještě chtěli upozornit na bryndáky Unisan® Care pro dospělé z tissue a PE fólie, které se nejvíce využívají v zubních ordinacích. Bryndáky dodáváme s pásky na zavázání a kapsou na nečistoty. Pro kojence a pacienty s velmi citlivou pokožkou nabízíme žínky Unisan® z netkané textilie, které jsou hebké a přitom pevné. No a v každém zdravotnickém a pečovatelském zařízení dobře poslouží jednorázové hygienické ústní roušky Medica® a certifikované jednorázové rukavice z nitrilu nebo latexu. Přesvědčte se i Vy o kvalitě našich zdravotnických výrobků!

Zdravotnické výrobky ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG


PODSTRÁNKY

Papírové ručníky, utěrky a zásobníky

Papírové ručníky, utěrky a zásobníky
Skládané papírové ručníky zetForm®, utěrky z netkané textilie nebo mikrovlákna a zásobníky zetMatic®

Zdravotnické výrobky

Zdravotnické výrobky
Savé lékařské role a ubrousky, ochranné podložky, bryndáky, obličejové roušky, jednorázové rukavice, hygienické utěrky a žínky z programu zetMedica®

Ochranné pracovní oděvy a čisticí prostředky

Ochranné pracovní oděvy a čisticí prostředky
Ochranné pracovní oděvy zetDress ®, obličejové masky a roušky zetMask® a zetMedica® a čisticí prostředky zetClean®
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ZVG CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZVG CZ s.r.o.
www.zvg.cz
Adresa

Adresa

Dobšická 3580/17
Dobšice 671 82

info@zvg.cz
+420 515 221 508


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha