HELFI s.r.o.
Pohřební služba PrahaPohřební služba Praha - komplexní servis od převozu zemřelého až po parte a smuteční obřad

Pohřební služba není společnost, na kterou byste se obraceli s radostí. Je totiž přímo spjata s událostmi, které nikdo z nás nezažívá rád. I tak těžké situace, jako je smrt někoho blízkého, však dříve či později potkají každého. A proto je obzvlášť důležité, aby byl přístup pohřební služby citlivý a spolehlivý.

Komplexní služby včetně smutečního rozloučení v nové obřadní síni na Olšanských hřbitovech zajišťuje HELFI Praha.

Komplexní pohřební služby - převoz zesnulého, rakev, parte i pohřební písně

Naše pohřební služba HELFI Praha je tu pro vás, jako pomoc v těžkých chvílích. Poskytujeme komplexní pohřební služby, od převozu zesnulého až po zajištění smutečních kytic. Zařídíme vše potřebné, abyste si v tak těžkých chvílích nemuseli dělat další starosti navíc.

Komplexní pohřební služby Praha


Jak postupovat při úmrtí blízkého?

Při úmrtí doma je nutné zavolat lékaře, který vám vystaví list o prohlídce zemřelého. Poté je čas kontaktovat pohřební službu. V případě úmrtí v nemocnici či léčebně zajistí potřebný list toto zařízení.

Pro objednání pohřbu navštivte jednu z našich poboček - potřebovat od vás budeme pouze občanský průkaz zesnulého, jeho rodný či oddací list a šaty pro zesnulého. Poté můžete vše nechat na nás.

Pohřební služba Praha
FIREMNÍ ČLÁNKY


Pohřební služba Praha pomůže v nejsmutnějších chvílích našeho života

Pohřební služba Praha pomůže v nejsmutnějších chvílích našeho života

Ztráta blízkého člověka patří mezi nejtěžší chvíle našeho života. V tomto období je každé ulehčení od starostí důležité a může alespoň částečně zmírnit stres, který nás provází. Pohřební služba Praha je tu pro všechny, které tato smutná událost zasáhla, aby jim podala pomocnou ruku při vyřizování nezbytných kroků při posledním rozloučení.

Vydáno 17.05.2013
Správně zvolené pohřební služby zajistí důstojné a klidné poslední rozloučení

Správně zvolené pohřební služby zajistí důstojné a klidné poslední rozloučení

Všechno má svůj začátek i konec. A smrt je sice velmi smutnou, ale neodmyslitelnou součástí života. Pokud tato neradostná událost potká vaše blízké, budete jim nejspíš chtít zařídit co nejdůstojnější a nejpěknější rozloučení. Pohřby mohou být samozřejmě i velmi krásné a pro pozůstalé co nejméně stresující. Musíte však využít kvalitní pohřební služby u firmy, která ví, jak na to.

Vydáno 30.05.2015
Pohřební služba Praha, Benešov a okolí se v těžkých chvílích postará o vše potřebné

Pohřební služba Praha, Benešov a okolí se v těžkých chvílích postará o vše potřebné

Každý, kdo někdy zažil ztrátu blízkého člověka, dobře ví, jak těžké období pozůstalí prožívají. V takových chvílích je třeba každé pomoci, která usnadní vyřízení formalit a zajistí hladký průběh posledního rozloučení. Pro Prahu, Benešov a okolí tyto komplexní služby poskytuje Pohřební služba HELFI.

Vydáno 19.06.2014
Pohřební služba HELFI poskytuje komplexní služby nejen pro Prahu, ale i Benešov a okolí

Pohřební služba HELFI poskytuje komplexní služby nejen pro Prahu, ale i Benešov a okolí

Postihne-li nás ztráta blízkého člověka, jsme vždy vystaveni obrovskému psychickému vypětí. Jsou to chvíle, kdy potřebujeme každou pomocnou ruku, která by nám ulehčila od problémů spojených se zařizováním formalit a organizováním obřadu. Pohřební služba HELFI ví, jak pozůstalým pomoci, aby se mohli bez starostí soustředit na rozloučení s milovanou osobou.

Vydáno 19.03.2014Vydáno 23.06.2016
50 Zhlédnutí
Topováno 14.05.2018