Hloubkové čištění, odstraňování skvrn, impregnace koberců a vláken

DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Hloubkové čištění, odstraňování skvrn, impregnace koberců a vláken

DEMA DEKOR CZ s.r.o.
Profesionální péče o podlahy s produktovými systémy Dr. Schutz

Už vaše podlahy ztratily punc novoty? Díky renovačním nátěrům a impregnačním nástřikům Dr. Schutz budou vypadat opět jako nové. Nezáleží na tom, používáte-li v domácnosti podlahu z linolea, kaučuku, koberce, PVC, vinylu či litého cementu, epoxidu, polyuretanu a dalších materiálů, produktové systémy Dr. Schutz zahrnují speciální přípravky pro všechny typy. Již bezmála 20 let se renovací nejrůznějších povrchů zabývá společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o., která je výhradním dovozcem produktů německé firmy CC-Dr. Schutz GmbH.

čištění a renovace todlah, Dr. Schutz

60 let zkušeností s péčí o podlahy

Výrobce renovačních a ochranných nátěrů, společnost CC-Dr. Schutz GmbH, vznikla již v roce 1955. Od té doby se zabývá vývojem a výrobou produktů, které zajistí ochranu a vyčistí podlahu z jakéhokoliv materiálu. Ve spolupráci s výrobci podlahovin a se zkušebními ústavy své produkty neustále vylepšuje, díky čemuž je ve srovnání s konkurencí vždy o krok napřed. Pro ČR a SR je výhradním dovozcem těchto produktů společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o. se sídlem ve Znojmě.

Čištění, renovace, ochrana i hydrofobní impregnace


Transparentní i barevné renovační nátěry

Při renovaci podlahy tvrdého typu si vyberete z nejrůznějších 2-komponentních polyuretanových renovačních nátěrů, které jsou v průhledném i barevném provedení. Transparentní ochranné nátěry jsou k dispozici jako extramatné, matné a lesklé. U barevných nátěrů si pak zvolíte z rozsáhlé palety odstínů podle RAL, NCS2 a Sikkens.


Čištění povrchů z elastických materiálů

Používáte podlahoviny z PVC, vinylu, linolea, kaučuku či CV a nevíte si rady s čištěním? Základní čističe Dr. Schutz zajistí bezproblémové a rychlé čištění skvrn a odstranění starých ochranných nátěrů na podlahách z elastických materiálů. Novinkou v nabídce je speciální penetrace, která vyplní póry na linoleu a vytvoří optimální můstek pro následně nanášené ochranné nátěry.

DEMA DEKOR CZ – výhradní dovozce produktových systémů Dr. Schutz


Čištění a renovace tvrdých podlah

Produkty Dr. Schutz jsou také určené pro čištění a renovace všech typů litých podlah. V nabídce společnosti DEMA DEKOR s.r.o. si tak mimo jiné vyberete i specifické ochranné, čisticí a hydrofobní nátěry, určené pro použití na minerální lité cementové podlahy, lité epoxidové systémy a polyuretanové lité podlahy. Kromě ochranných 2-komponentních PU-laků, které garantují extrémně dlouhou životnost a chemickou odolnost, jsou k dispozici samozřejmě také prostředky pro běžné denní čištění manuální i strojové.

Hlavním cílem produktů Dr. Schutz je umožnit řemeslníkům kvalitní a jednoduché renovace podlah a jejich čištění bez ohledu na typ materiálu. Proto dnes nabízí produktové řady výrobků, určené pro všechny typy podlah, a to včetně podlah ze dřeva, korku, laminátů, ale také pro koberce a syntetická vlákna. Ať už potřebujete podlahu renovovat, vyčistit nečistoty nebo ochránit před namáháním pomocí ochranných nátěrů, z výše představenými produkty se vám to podaří.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.dema-dekor.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.

Vydáno 08.07.2016
Čištění a renovace povrchu ESD podlahovin (vodivých elastických a epoxidových podlah) v různých prostředích

Čištění a renovace povrchu ESD podlahovin (vodivých elastických a epoxidových podlah) v různých prostředích

Potřebujete dokonale vodivou podlahu? Máte strach o podlahu? Myslíte si, že se rychle zničí? Každá nesprávně udržovaná podlaha podléhá velice rychle zkáze, obzvlášť v namáhavém prostředí, kde prochází zatěžkávacími zkouškami každý den. Ovšem možná jste zatím ještě nevěděli, že čištění ESD podlah není náročné a že renovace povrchu ESD podlahovin je možné provést vodivými barevnými nebo transparentními ESD laky od firmy Dr. Schutz Group. Snadno ji zprostředkuje firma DEMA DEKOR CZ s.r.o., která působí po celé ČR i na Slovensku.

Vydáno 13.12.2017
Uděláme ze starého nové – stačí chtít a můžete mít podlahu jako novou, i když je už roky stará!

Uděláme ze starého nové – stačí chtít a můžete mít podlahu jako novou, i když je už roky stará!

Renovace podlah je jistě lepším nápadem než jejich výměna. Často ušetříte až 50 % nákladů. Navíc to má další výhody, nemusíte rušit provoz, nečeká vás žádná špína ani bourání. Přitom budete mít opět hezkou a kvalitní podlahu, která bude mít dlouhou životnost a bude se i nadále snadno a lehce udržovat v čistotě. To všechno zaručí Dr. Schutz PU Color.

Vydáno 10.08.2017
Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

Potřebovala by vaše podlaha důkladné vyčištění, oživení nebo nový nátěr? Obraťte se na společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o., která se specializuje na čištění a renovace podlah a povrchů všech druhů. Je jedno, zda potřebujete zrenovovat vinylovou, dřevěnou či kamennou podlahu v interiéru nebo různé venkovní povrchy. Díky kvalitnímu systému produktů dokáží vyškolení a certifikovaní realizační technici DemaServis najít řešení pro každý typ podlahy a povrchu.

Vydáno 11.07.2016
Komplexní peče o dřevěné a korkové podlahy s produkty eukula

Komplexní peče o dřevěné a korkové podlahy s produkty eukula

Značka eukula představuje komplexní nabídku přípravků, určených pro povrchovou úpravu a péči o dřevěné a korkové podlahy. Sortiment zahrnuje systém laků na vodní bázi, laků na bázi rozpouštědel i systémy olejů a čisticích a ošetřovacích prostředků. Produkty značky eukula jsou určeny primárně pro profesionální použití a zajistí ideální ochranu a péči pro parkety i podlahy z korku. Výhradním prodejcem produktů této značky je společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Vydáno 13.07.2016
Správné čištění podlah s produkty od DEMA DEKOR CZ

Správné čištění podlah s produkty od DEMA DEKOR CZ

Znojemská společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o. je výhradním dovozcem vysoce kvalitních a účinných produktů na čištění a ošetřování podlahovin a povrchů. Portfolio tvoří značky Dr. Schutz®, eukula® a Finalit®. Nejčastější potíže, které uživatelé při čištění podlah řeší, bývá opticky nehezký, šmouhatý a flekatý povrch, který na dotek nebo došlap trošku lepí a rychle se špiní. V tomto povídání si přiřadíme k nejčastějším podlahám optimální a ideální čisticí prostředky, které netvoří žádný zbytkový mikrofilm, jsou vyráběny na bázi vysoce kvalitních povrchově účinných látek a podlahy mají po jejich užívání krásný optický vzhled.

Vydáno 22.08.2016Vydáno 15.07.2016
66 Zhlédnutí
Topováno 19.04.2017

Čištění a ošetření vinylu, linolea i koberců

Čištění a ošetření vinylu, linolea i koberců

Dr. Schutz produkty pro čištění a ochranu vinylu, linolea, kaučuku i koberců

Péče o dřevěné a korkové podlahy

Péče o dřevěné a korkové podlahy

Péče o dřevěné a korkové podlahy s přípravky Dr. Schutz a Eukula

Čištění a ochrana betonu, kamene, dlažby

Čištění a ochrana betonu, kamene, dlažby

Čištění a ošetření betonu, kamene a dlažby Dr. Schutz a Finalit