Renovace a ochrana vinylových podlah, linolea, kaučuku i koberců

DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Renovace a ochrana vinylových podlah, linolea, kaučuku i koberců

DEMA DEKOR CZ s.r.o.

CZKČištění a ošetření vinylu, linolea i koberců

Čištění a ošetření vinylu, linolea i koberců

Dr. Schutz produkty pro čištění a ochranu vinylu, linolea, kaučuku i koberců

Péče o dřevěné a korkové podlahy

Péče o dřevěné a korkové podlahy

Péče o dřevěné a korkové podlahy s přípravky Dr. Schutz a Eukula

Čištění a ochrana betonu, kamene, dlažby

Čištění a ochrana betonu, kamene, dlažby

Čištění a ošetření betonu, kamene a dlažby Dr. Schutz a Finalit


Renovovaná podlaha

Společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o. se specializuje na čištění, ošetřování, sanace a renovace všech typů podlahovin a povrchů a dezinfekci podlah. Máme působnost po celé České republice. Realizace provádíme také na Slovensku, v Rakousku a Německu.

Vzhledem k našemu napojení na společnost Dr. Schutz® Group jsme také regionálním partnerem firmy CURASOL Services pro Českou republiku. Jsme výhradním dovozcem značek Dr. Schutz, eukula a Finalit pro ČR.


Dodáváme vysoce kvalitní produkty pro čištění, ošetřování a renovace všech typů podlahovin a povrchů. Naši partneři certifikovaní logem DemaServis provádějí veškeré práce, které souvisí s našim obchodním zaměřením - Unikátní systémy čištění podlah včetně odstranění starých ochranných nátěrů, transparentní a barevné renovace elastických, polyuretanových a epoxidových podlah, Carpetlife - suché čištění koberců, impregnace povrchů. Brusné čištění a broušení dřevěných podlah a parket. Čištění, penetrace a impregnace přírodních a umělých kamenů, dlažeb, soch, fontán, kovů, plastů a skla.

Naše jednotlivé značky se specializují na:
Dr. Schutz - čištění, renovace, sanace, ošetřování elastických podlahovin PVC, CV, LINOLEUM, KAUČUK. Provádíme speciální čištění, ošetření standardní a dlouhodobé pomocí polyuretanových nátěrů. Do portfolia patří také čištění a renovace elektrostaticky vodivých podlah a antistatických podlah. Dodáváme dezinfekce a běžné čističe pro všechny typy povrchových úprav. Nabízíme barevnou renovaci podlahovin systémem PU-COLOR včetně tvorby grafiky. Provádíme protiskluzné nátěry R9, R10, R11.
Čistíme koberce různými technikami včetně metody

Carpetlife-čištění suchým přírodním granulátem. Nabízíme ucelenou řadu odstraňovačů skvrn a impregnací pro textilní podlahy a čalounění.
Venkovní terasy ze dřeva a WPC - řešíme čištění, olejování a speciální impregnace.

Eukula - specializovaná značka na dřevěné a korkové podlahy. Kompletní sortiment tmelů, základních laků, vrchních laků, louhů, olejů, tvrdých voskových olejů, barevných olejů, čističů a ošetřovacích prostředků. Vše se zaměřením na jakékoliv konstrukce s vrchní vrstvou ze dřeva nebo korku.

Finalit - je výrobce produktů pro kámen, dlažbu, keramiku, kovy sklo a plasty s velmi vysokým celosvětovým renomé. Jednoduchý, vysoce kvalitní a plně funkční systém pro základní čištění, speciální čištění, penetrace a impregnace různých materiálů, jako např. žula, vápenec, mramor, pískovec, travertin, Solnhoferský kámen, terakotta, cihla, teraco, beton, zámková dlažba, kamenina, slinutá keramika, dlažby, obklady, plasty, kovy a sklo. Zpevňující penetrace, Antigraffiti impregnace, horká dlouhodobá impregnace.

Stroje, nářadí a příslušenství jsou nedílnou součástí naší nabídky. U nás najdete vždy optimální nářadí pro aplikace a odtestované kvalitní stroje a příslušenstí.

DEMA DEKOR CZ s.r.o. je výhradní dovozce a velkoobchod. Certifikovaní partneři DemaServis nabízejí kompletní služby a realizace.

Výhradní zastoupení firem CC-Dr.Schutz GmbH a Finalit GmbH pro Českou republiku a Slovenskou republiku.


Slogan:

Nestydíme se za to, že je naše práce vidět.


Katalog firem:    

Barvy, laky a nátěrové hmoty

,  

Drogerie a kosmetika

,  

Úklidová a čisticí technika

,  

Úklidové služby

,  
Štítky:

Čištění, ošetřování, sanace a renovace podlah, ošetření, dezinfekce podlahovin