Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

DEMA DEKOR CZ s.r.o.
Dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana přírodního i umělého kamene

Přírodní i umělý kámen vyniká především svou dlouhou životností, i přesto se na něm zub času začne postupně projevovat. Ať už potřebujete dlažbu, obklad, terasu či jiný kamenný objekt vyčistit nebo ochránit před stárnoucími procesy, s produkty značky Finalit budete spokojeni. Systémy Finalit jsou vhodné pro všechny typy přírodního i umělého kamene a byly ozkoušeny na mnoha historických památkách i komerčních objektech.

Finalit na kámen a dlažbu

Základní i speciální čističe povrchů

Produkty značky Finalit jsou určeny pro soukromé i profesionální použití. Díky rozsáhlému portfoliu nabízených produktů si vyberete přesně takový přípravek, který bude vašim potřebám vyhovovat. S intenzivním zásaditým čističem odstraníte skvrny od červeného vína nebo tuku, kyselý radikální čistič si zase poradí i s odolnými nečistotami a hodí se také pro čištění náhrobních kamenů.

Výhradní český dodavatel produktů této značky DEMA DEKOR CZ s.r.o. nabízí také vysoce účinné speciální přípravky pro odstranění žlutých skvrn, ochranných vrstev, graffiti, rzi, mechu, řas či tuku a vosku.

Čištění a impregnace žuly, mramoru, pískovce, umělého kamene a dalších materiálů


Ochranné nátěry pro kámen a dlažbu

S hydrofobní impregnací a dalšími typy nátěrů ochráníte umělý i přírodní kámen před všemi typy degradace. Systémové produkty značky Finalit jsou vhodné pro mramor, žulu, vápenec, pískovec, keramiku, kameninu, kabřinec, ale také dřevo, sklo, kov, plasty a další materiály.

Jedním z nejoceňovanějších produktů v oblasti ochranných nátěrů je horká impregnace Finalit Nr. 20. Přípravek prošel testováním ústavu památkové péče Bundesdenkmalamt a zajišťuje dlouhodobou ochranu proti všem přírodním vlivům. Impregnace dokáže proniknout až 2 cm do povrchu materiálu a zajistit dlouhodobý ochranný účinek – při aplikaci na fasády až na 20 let.

Péče o kámen a dlažbu v privátních domech i komerčních objektech


Prověřeno světovými památkami a objekty

Produkty značky Finalit vychází z více než 50 leté kamenické zkušenosti při čištění a impregnaci povrchů. Jsou v soukromé i komerční sféře využívány po celém světě a aplikovány byly na významné světové historické památky i komerční objekty. Ochrannými nátěry a impregnacemi Finalit jsou opatřeny např. Cheopsova pyramida a Sfinga v Egyptě, Brookfield Place v Torontu, Bazilika sv. Petra ve Vatikánu, Zámek Schönbrunn ve Vídni, Hotel Elizabeth v Trenčíně a mnoho dalších významných světových památek, hotelů a jiných objektů.

Společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o. nabízí prodej produktů Finalit, provádí však také přes vyškolené a certifikované realizační techniky DemaServis samotné čištění, ochranné nátěry a také poradenství pro architekty, projektanty a Facility Managery. Nezáleží na tom, potřebujete-li vyčistit či impregnovat malou plochu nebo velký komplex, výše uvedené přípravky jsou vhodné pro domácí, komerční i památkové využití.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.dema-dekor.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Čištění a renovace povrchu ESD podlahovin (vodivých elastických a epoxidových podlah) v různých prostředích

Čištění a renovace povrchu ESD podlahovin (vodivých elastických a epoxidových podlah) v různých prostředích

Potřebujete dokonale vodivou podlahu? Máte strach o podlahu? Myslíte si, že se rychle zničí? Každá nesprávně udržovaná podlaha podléhá velice rychle zkáze, obzvlášť v namáhavém prostředí, kde prochází zatěžkávacími zkouškami každý den. Ovšem možná jste zatím ještě nevěděli, že čištění ESD podlah není náročné a že renovace povrchu ESD podlahovin je možné provést vodivými barevnými nebo transparentními ESD laky od firmy Dr. Schutz Group. Snadno ji zprostředkuje firma DEMA DEKOR CZ s.r.o., která působí po celé ČR i na Slovensku.

Vydáno 13.12.2017
Uděláme ze starého nové – stačí chtít a můžete mít podlahu jako novou, i když je už roky stará!

Uděláme ze starého nové – stačí chtít a můžete mít podlahu jako novou, i když je už roky stará!

Renovace podlah je jistě lepším nápadem než jejich výměna. Často ušetříte až 50 % nákladů. Navíc to má další výhody, nemusíte rušit provoz, nečeká vás žádná špína ani bourání. Přitom budete mít opět hezkou a kvalitní podlahu, která bude mít dlouhou životnost a bude se i nadále snadno a lehce udržovat v čistotě. To všechno zaručí Dr. Schutz PU Color.

Vydáno 10.08.2017
Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

Renovace podlah a veškerých povrchů provádí certifikovaní technici DemaServis

Potřebovala by vaše podlaha důkladné vyčištění, oživení nebo nový nátěr? Obraťte se na společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o., která se specializuje na čištění a renovace podlah a povrchů všech druhů. Je jedno, zda potřebujete zrenovovat vinylovou, dřevěnou či kamennou podlahu v interiéru nebo různé venkovní povrchy. Díky kvalitnímu systému produktů dokáží vyškolení a certifikovaní realizační technici DemaServis najít řešení pro každý typ podlahy a povrchu.

Vydáno 11.07.2016
Komplexní peče o dřevěné a korkové podlahy s produkty eukula

Komplexní peče o dřevěné a korkové podlahy s produkty eukula

Značka eukula představuje komplexní nabídku přípravků, určených pro povrchovou úpravu a péči o dřevěné a korkové podlahy. Sortiment zahrnuje systém laků na vodní bázi, laků na bázi rozpouštědel i systémy olejů a čisticích a ošetřovacích prostředků. Produkty značky eukula jsou určeny primárně pro profesionální použití a zajistí ideální ochranu a péči pro parkety i podlahy z korku. Výhradním prodejcem produktů této značky je společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o.

Vydáno 13.07.2016
Profesionální péče o podlahy s produktovými systémy Dr. Schutz

Profesionální péče o podlahy s produktovými systémy Dr. Schutz

Už vaše podlahy ztratily punc novoty? Díky renovačním nátěrům a impregnačním nástřikům Dr. Schutz budou vypadat opět jako nové. Nezáleží na tom, používáte-li v domácnosti podlahu z linolea, kaučuku, koberce, PVC, vinylu či litého cementu, epoxidu, polyuretanu a dalších materiálů, produktové systémy Dr. Schutz zahrnují speciální přípravky pro všechny typy. Již bezmála 20 let se renovací nejrůznějších povrchů zabývá společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o., která je výhradním dovozcem produktů německé firmy CC-Dr. Schutz GmbH.

Vydáno 15.07.2016
Správné čištění podlah s produkty od DEMA DEKOR CZ

Správné čištění podlah s produkty od DEMA DEKOR CZ

Znojemská společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o. je výhradním dovozcem vysoce kvalitních a účinných produktů na čištění a ošetřování podlahovin a povrchů. Portfolio tvoří značky Dr. Schutz®, eukula® a Finalit®. Nejčastější potíže, které uživatelé při čištění podlah řeší, bývá opticky nehezký, šmouhatý a flekatý povrch, který na dotek nebo došlap trošku lepí a rychle se špiní. V tomto povídání si přiřadíme k nejčastějším podlahám optimální a ideální čisticí prostředky, které netvoří žádný zbytkový mikrofilm, jsou vyráběny na bázi vysoce kvalitních povrchově účinných látek a podlahy mají po jejich užívání krásný optický vzhled.

Vydáno 22.08.2016Vydáno 08.07.2016
277 Zhlédnutí
Topováno 05.04.2019

Čištění a ošetření vinylu, linolea i koberců

Čištění a ošetření vinylu, linolea i koberců

Dr. Schutz produkty pro čištění a ochranu vinylu, linolea, kaučuku i koberců

Péče o dřevěné a korkové podlahy

Péče o dřevěné a korkové podlahy

Péče o dřevěné a korkové podlahy s přípravky Dr. Schutz a Eukula

Čištění a ochrana betonu, kamene, dlažby

Čištění a ochrana betonu, kamene, dlažby

Čištění a ošetření betonu, kamene a dlažby Dr. Schutz a Finalit