SBA Ivana Píclová
Bezpečností agentura
Bezpečnostní agentura Plzeň: A budete v bezpečí!

Abyste si nemuseli dělat starosti o bezpečí vašeho majetku, je tu naše bezpečnostní agentura. V Plzni i širokém okolí poskytujeme komplexní služby v oblasti zabezpečení objektů, od fyzické ostrahy objektů až po pulty centrální ochrany. Naše bezpečnostní agentura hlídá objekty 24 hodin denně a našich služeb využívá celá řada spokojených klientů.

Hlídání průmyslových, soukromých i firemních objektů

Hlídání průmyslových i firemních objektů nebo rodinných a bytových domů

Naše bezpečnostní agentura nabízí hlídání průmyslových i firemních objektů, ale i rodinných či bytových domů. O hlídání objektů se stará naše ostraha a možné je využívat i vrátní služby.

Další možností hlídání objektů je kromě fyzické ochrany také pult centrální ochrany, a to v podobě čtyřiadvacetihodinového připojení elektronického zabezpečovacího systému k pultu centrální ochrany obsluhovaného vyškolenými pracovníky. Díky pultu centrální ochrany máme mimo jiné i jistotu včasného zásahu při požáru či jiné krizové události.

Bezpečnostní agentura Plzeň


Hlídání objektů - patrolovací služba, zajištění výjezdů nebo recepční a úklidové služby

Pokud se vám klasická ostraha objektů nevyplatí, ale přesto chcete mít přehled o tom, co se ve vašem objektu děje a minimalizovat riziko krádeží či neoprávněných vstupů, vhodným řešením je patrolovací služba, kterou taktéž nabízí naše bezpečnostní agentura. Jde o smluvené pravidelné i nepravidelné fyzické kontroly objektů.

Další ze služeb, které naše bezpečnostní agentura nabízí, je zajištění výjezdů, ke kterým jsou naši pracovníci připraveni 24 hodin po celý rok. V případě zájmu vám rádi zajistíme také recepční či úklidové služby.

Služby bezpečnostní agentury najdete na webu
FIREMNÍ ČLÁNKY


Fyzická ostraha objektů, pracují od Plzně až po Železnou Rudu

Fyzická ostraha objektů, pracují od Plzně až po Železnou Rudu

Majetek stojí vlastníky hromadu peněz i síly. Ať už jde o soukromé vlastnictví nebo firemní, tak je potřebná určitá ochrana. Co se týká bezpečí lidí, tak rovněž je nutné zajistit jejich ochranu a eliminovat krádeže. Pokud nad ostrahou přemýšlíte, tak vám přijdou vhod komplexní služby zajištěné Bezpečnostní agenturou Ivana Píclová.

Vydáno 20.03.2017
Ostraha firemních objektů v Plzni

Ostraha firemních objektů v Plzni

Ochrana firemního majetku patří mezi zásadní opatření každé firmy. Uchránit cenné informace, materiál či jakýkoliv majetek před možností odcizení je zásadním úkolem, který se nesmí podcenit. Od toho působí v Plzni a okolí bezpečnostní agentura IP, která zajišťuje komplexní profesionální řešení zabezpečení firemního majetku. Ostraha firemních objektů je jednou z hlavních činností této společnosti, zahrnuje fyzickou ostrahu objektů, patrolovací službu i výjezdy.

Vydáno 22.07.2016Vydáno 11.07.2016
48 Zhlédnutí
Topováno 19.08.2017

Fyzická ostraha objektů

Fyzická ostraha objektů

Fyzická ostraha objektů, bezpečnostní služby na míru, strážní a vrátní služba

Patrolovací služba

Patrolovací služba

Patrolovací služba, ostraha objektu a osob a jejich kontrola v individuálních časových intervalech

Pultr centralizované ostrahy

Pultr centralizované ostrahy

Nonstop ostraha objektů díky pultu centralizované ostrahy, pro nové zákazníky PCO na měsíc zdarma