SBA Ivana Píclová
Bezpečností agentura
Nonstop ostraha objektů díky pultu centralizované ostrahy, pro nové zákazníky PCO na měsíc zdarma

Potřebujete Váš objekt chránit 24 hodin denně? V tom případě využijte pult centralizované ostrahy objektů - PCO od společnosti SBA Ivana Píclová, který funguje na principu vzdáleného sledování. Operační služba tak může během několika sekund zjistit potencionální riziko, poslat na místo výjezdovou skupinu a dát jí potřebné instrukce k zásahu.

Nonstop zabezpečení Vašeho objektu zajistí pult centrální ochrany od společnosti  SBA Ivana Píclová Plzeň

Ostraha a zabezpečení objektů díky pultu centralizované ostrahy PCO

Zajistěte nonstop zabezpečení Vašeho objektu, díky pultu centralizované ochrany (PCO), který pracuje 24 hodin denně. Tento systém je obsluhován našimi vyškolenými pracovníky a funguje na principu vzdáleného sledování. Díky tomu můžeme během několika sekund zjistit potencionální riziko, poslat na místo výjezdní skupinu a dát jí potřebné instrukce k zásahu. Disponujeme zásahovým vozidlem, které je neustále připravené vyjet ke střeženému objektu, jakmile zaznamená signál z centrálního monitorovacího střediska. Tento systém lze samozřejmě kombinovat i s dalšími službami z naší nabídky. Umožňujeme také připojení vlastního elektronického požárního systému nebo elektronického zabezpečovacího systému.

Pultr centralizované ochrany


Pult centrální ochrany k vyzkoušení na měsíc zdarma - přesvědčte se o jeho spolehlivosti

Pult centrální ochrany je vhodný jak do rodinných domů, tak i do komerčních objektů. Skvělé využití najde i v institucích jako banky, restaurace a hotely - zkrátka všude tam, kde je nutností zajistit bezpečnost před nezvanými návštěvníky. Nejste si stále jisti, zda je tento systém vhodný právě pro Vás? Tak neváhejte pult centralizované ochrany nezávazně vyzkoušet! Novým zákazníkům nabízíme monitorování zdarma na jeden měsíc. Získáte tak skvělou možnost přesvědčit se, že se náš bezpečnostní systém spolehlivě postará o Váš majetek, i o Vaše bezpečí.Fyzická ostraha objektů

Fyzická ostraha objektů

Fyzická ostraha objektů, bezpečnostní služby na míru, strážní a vrátní služba

Patrolovací služba

Patrolovací služba

Patrolovací služba, ostraha objektu a osob a jejich kontrola v individuálních časových intervalech

Pultr centralizované ostrahy

Pultr centralizované ostrahy

Nonstop ostraha objektů díky pultu centralizované ostrahy, pro nové zákazníky PCO na měsíc zdarma