SBA Ivana Píclová
Bezpečností agentura
Fyzická ostraha objektů, bezpečnostní služby na míru, strážní a vrátní služba

Bezpečnostní agentura SBA Ivana Píclová poskytuje fyzickou ostrahu objektů s cílem ochránit jak majetek, tak i osoby pohybující se v objektu, proti krádežím, haváriím, nezvaným hostům a dalším rizikovým faktorům. Necítíte se úplně v bezpečí? Chcete ochránit sebe i svůj majetek? Svěřte se do rukou profesionálů.

Díky bezpečnostní agentuře SBA Ivana Píclová budete Vy i Váš majetek v bezpečí

Fyzická ostraha objektů, bezpečnostní služby na míru, zajištění ochrany osob i majetku

Objekty jako sklady, továrny či výrobny, ale i menší podniky a firmy, mohou být, převážně v noci, častým cílem zlodějů a nezvaných hostů. Ochraňte sebe i svůj majetek díky službám naší bezpečnostní agentury. Zajistíme Vám fyzickou ostrahu objektů, ať už se jedná o průmyslové, kancelářské nebo bytové objekty. Naše společnost má v tomto oboru bohaté zkušenosti, a tak se s námi můžete cítit maximálně v bezpečí. Cílem naší ostrahy je ochránit jak majetek, tak i osoby pohybující se v objektu, proti krádežím, haváriím, nezvaným hostům a dalším rizikovým faktorům.

Fyzická ostraha objektů


Služby v rámci fyzické ostrahy objektů, strážní a vrátní služba, posouzení rizika nebezpečí

V rámci našich služeb individuálně posoudíme aktuálně hrozící riziko nebezpečí, čemuž přizpůsobíme míru ostrahy objektu. Ostraha objektů zahrnuje dvě služby: strážní a vrátní službu. Strážní služba představuje obchůzkovou službu, uzavírání a otevírání všech v prostorů v daném čase, základní protipožární dohled a dohled nad jednoduchými technologickými zařízeními. Vrátní služba zahrnuje evidenci a kontrolu všech vcházejících a vycházejících osob i vozidel, ohlašování návštěv a dohled nad lokálními kamerovými systémy. Pro ještě větší míru zabezpečení můžete také naši nabídku využít jako kombinaci více služeb.

Služby v rámci fyzické ostrahy objektůFyzická ostraha objektů

Fyzická ostraha objektů

Fyzická ostraha objektů, bezpečnostní služby na míru, strážní a vrátní služba

Patrolovací služba

Patrolovací služba

Patrolovací služba, ostraha objektu a osob a jejich kontrola v individuálních časových intervalech

Pultr centralizované ostrahy

Pultr centralizované ostrahy

Nonstop ostraha objektů díky pultu centralizované ostrahy, pro nové zákazníky PCO na měsíc zdarma