KVĚTINÁŘSTVÍ SLUNEČNICE s.r.o.


Lazebnická 3, Opava 746 01

Květinářství, maloobchod:
- vazba květin:
- gratulační, svatební, smuteční
- sušené květiny, aranžmá
- hrnkové květiny
- dárkové zboží
- doručování, rozvoz květin.
Pobočka:
- Opava, U Fortny - OC Breda
- tel.: 736418899.

IČ: 26852764
DIČ: CZ26852764
Okres: Opava
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Galina Glabazňová

Dárkové, svatební, smuteční vázání květin Opava

Dárkové, svatební, smuteční vázání květin Opava

Navštivte naše KVĚTINÁŘSTVÍ SLUNEČNICE s.r.o. Opava, které nabízí dárkové, smuteční, svatební aranžmá: - kytice vázané z uzenin, cigaret, zeleniny i ovoce, láhví vína vše podle přání zákazníka - svatební kytice, svatební dekorace na automobily, výzdoby svatební tabule, kostela, obřadní síně i zahradního obřadu, možnost zapůjčení svatební dekorace - smuteční věnce, kytice, výzdoba smuteční síně - hrnkové květiny - interiérové, pokojové květiny - venkovní kvetoucí i nekvetoucí květiny - rozvoz květin i mimo Opavu


Nolina Recurvata-sloní noha-pokojová rostlina v akci za 2200Kč

Nolina Recurvata-sloní noha-pokojová rostlina v akci za 2200Kč

Zkrášlete si terasu Vašeho domu, prostory zimní zahrady nebo interiér Vašeho bytu. Pořiďte si pokojovou rostlinu Nolina Recurvata za akční cenu 2200,-Kč v Květinářství Slunečnice s.r.o. Opava. Na první pohled Vás upoutá neobvykle tvarovaným kmenem, zvrásnělým mnoha záhyby a děleným do neuvěřitelných obrazců, díky kterému je rostlina známá i pod názvem sloní noha. Původem je Nolina z Jižního Mexika - není náročná na vodu a ani na vlhkost vzduchu, snese i částečné sucho, ale nemá ráda průvan. V zimním období je vhodné ji přesunout na chladnější stanoviště. Při správné péči Vám tato nenáročná rostlina, patřící mezi sukulenty, doroste až do výšky 1m. Bližší informace Vám poskytnou rádi naši prodejci. na telefonu 605975199.


Prodej, rozvoz květin, květinářství, květinové aranžmá Opava

Prodej, rozvoz květin, květinářství, květinové aranžmá Opava

Květinářství Slunečnice nabízí prodej a největší výběr: - řezané květiny - hrnkované, hrnkové květiny - dárkové zboží. Dále zhotovíme na přání: - svatební aranžmá, svatební kytice - dárkové aranžmá - kytice zhotovená z cigaret, zeleniny, ovoce, uzenin, bonboniér, možno doplnit i láhev alkoholu - sezónní aranžmá - vánoční, advent, jarní, podzimní - smuteční aranžmá - smuteční věnce, kytice, ikebany - suché vazby - gratulační kytice. Přijímáme objednávky k rozvozu květin - minimálně 1 den předem! Květiny rozvážíme od pondělí do soboty dle otevírací doby našich prodejen - na základě telefonické nebo e-mailové objednávky.


Česká kosmetika, kosmetické výrobky značky Manufaktura, Opava

Česká kosmetika, kosmetické výrobky značky Manufaktura, Opava

Nabízíme prodej české kosmetiky značky Manufaktura: - vysoký podíl ruční práce - není testována na zvířatech - inspirována lázeňstvím, využití tradičních ingrediencí - české pivo, moravské víno, karlovarská vřídelní sůl, léčivé byliny, sůl a bahno z Mrtvého moře. Kosmetické řady: - Pivní kosmetika Beer Tradition - obsah: pravé české pivo, pivovarské kvasnice nebo chmelový extrakt - Originální vinná kosmetika - použité suroviny: hroznové víno, hroznový olej, peeling z hroznových jadérek - Kosmetika Spa Tradition Carlsbad - karlovarská lázeňská kosmetika - vřídelní sůl z karlovarských minerálních pramenů, kvalitní rostlinné výtažky a oleje - Kosmetická řada Dead Sea Tradition - mořská kosmetika - sůl a bahno z Mrtvého moře - Dětská kosmetika - ochrana citlivé dětské pokožky - základ tvoří suroviny získané z kvalitních rostlinných olejů, přísady: výtažek z obilných klíčků, panthenol, bezalergenní heřmánkový výtažek, bambucké máslo, hroznový olej, meruňkový olej, mandlový olej, vitamín E.


Květinářství, prodej květin, květinové aranžmá Opava

Květinářství, prodej květin, květinové aranžmá Opava

Nabízíme největší výběr a prodej: - řezané květiny - hrnkované, hrnkové květiny - dárkové zboží. Dále zhotovíme: - svatební aranžmá - dárkové aranžmá - sezónní aranžmá - smuteční aranžmá - suché vazby - gratulační kytice. Přijímáme objednávky k rozvozu květin.Další produkty a služby
  • organická hnojiva, anorganická hnojiva, hnojiva s krátkodobým působením, hnojiva s dlouhodobým působením, hnojiva do zálivky, hnojivový granulát, hnojiva jako postřik
  • upomínkové předměty s potiskem, soutěžní trofeje a medaile, dárkové kazety, dárkové zboží prodej, sportovní poháry
  • doručování květin, individuální kytice, svatební kytice, smuteční kytice, originální kytice, realizace květinové výzdoby

Naše společnost se zabývá revizí plynu, kotlů, plynových zařízení a tlakových nádob. Nepodceňujte revizi plynových zařízení - hazard se nevyplácí!

Související články
Zahradní, balkonové i pokojové rostliny nabízí eshop i prodejna Zahradnictví Petro Mělník
Zahradní, balkonové i pokojové rostliny nabízí eshop i prodejna Zahradnictví Petro Mělník

Jaro sebou přináší potřebu sázení zeleně a květin nejen v zahradách, ale také na balkonech, terasách a v interiérech. Zeleň a okrasné květiny patří k oblíbenému sortimentu, který si můžete nakoupit nejen v samoobslužném skleníku, ale také z pohodlí domova díky Zahradnictví Petro Mělník.


Montáž automatických zavlažovacích systémů
Montáž automatických zavlažovacích systémů

Voda je základním stavebním prvkem lidského organismu a nejenom pro lidi je obzvláště důležitá, ale také pro ostatní živočichy a samozřejmě i rostliny, které by bez vody nepřežily. Hlavní náplní firmy AQUASTART spol. s. r.o., je montáž automatických zavlažovacích systémů. Postaráme se i o výrobu a prodej travních koberců.


České skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu. IRISA slaví 60 let
České skleněné vánoční ozdoby a dekorace do bytu. IRISA slaví 60 let

Zdobení vánočního stromečku je v čase vánočním záležitostí naprosté většiny českých rodin. Je to zkrátka tradice, která k vánocům patří stejně, tak jako k prvnímu máji jarní polibek pod rozkvetlou třešní. Každým rokem tak na Štědrý den „oblékáme“ stromeček pomocí vánočních ozdob do zbrusu nového kabátku. Někteří v oblasti vánočních ozdob zůstávají věrni červeno-zlaté, stříbrné, či zelené klasice, jiní se zase řídí nejnovějšími trendy. Nakonec si ale všichni ten svůj stromek v nejkouzelnějším čase roka nazdobíme tak, aby byl pohlazením pro naše oči a zároveň potěšil naše děti. Dekorací, které lze na stromeček pověsit, je samozřejmě spousta. Skleněné vánoční ozdoby ale mezi nimi mají doslova výsadní postavení. A právě výrobní družstvo IRISA Vsetín takové skleněné vánoční ozdoby, ale také jiné dekorace do bytu vyrábí.


Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře - pěstování a prodej Brno
Ovocné stromy, jabloně, hrušně, třešně, meruňky, broskvoně, i keře - pěstování a prodej Brno

Máte vlastní zahradu či kousek volného místa kolem domu? Ideální místo pro pěstování zeleně, ale také stromů a keřů. Každá zahrada si zaslouží míst kvalitní osazenstvo, které nám bude hezky růst a bude nám přinášet něco dobrého a zdravého z přírody přímo na náš stůl. ZAHRADNICTVÍ Urban vám dodá ovocné stromy, keře nebo dokonce i růže podle vaší představy.