Chaty Krásné chvíle s.r.o.

CZKUbytování v horských chatách Beskydy, Frýdek-Místek

Společnost Chaty Krásné chvíle s.r.o. Frýdek-Místek Vám zajistí ubytování a pronájem luxusních chat v Beskydech. Užijte si skvělou dovolenou na horách a pronajměte si třeba naši valašskou chalupu. Navíc si můžete i dopřát soukromé wellnes se saunou a vířivkou.

Naše chaty zvou k útulnému ubytování v soukromí, ať už plánujete romantický víkend pro dva, rodinou dovolenou či silvestrovský mejdan s přáteli.

Naše luxusní chaty:
- Krásná - romantická chata pod Lysou horou
- Malenovice - horská chata
- Trojanovice - rodinná chata, Pustevny
- Horní Bečva - valašská chalupa

Ve všech chatách si můžete užít i pohodové chvíle ve vířivce.

Hledáte-li originální dárek, nebo chcete strávit romantický víkend na chatě, objednejte si Wellnes pobyt. Tento pobyt můžete zrealizovat i během běžného pobytu na chatě nebo jen jako krátký wellnes pobyt. Vychutnat si budete moci vonné esence do vířivky, saunu a masáž s relaxační hudbou. Využijte možnost strávit romantický svátek všech zamilovaných a na Sv. Valentýna si zarezervujte pobyt u nás.

Naše chaty jsou i výborné pro pořádání venkovních svatebních obřadů v přírodě. Ale můžete zde strávit výročí svatby či líbánky. Chata Krásná a chata v Trojanovicích Vás zvou na romantické večery se svou drahou polovičkou.

Velmi oblíbené jsou i Silvestrovské pobyty, protože není nic lepšího, než oslavit příchod Nového roku v klidném prostředí hor.

Navíc horské prostředí, ve kterém se naše chaty nachází, jistě ocení milovníci horské turistiky, cykloturistiky a v zimě i lyžaři a běžkaři. V okolí chat je několik naučných turistických stezek, které lákají na pohodové výlety s rodinnou.


Katalog firem:    

Chaty a chalupy

,  

Rehabilitace, relaxace a masáže

,  
Štítky:

chalupa, chata luxusní Frýdek Místek, ubytování v Beskydech, dovolená na horách, soukromé wellness