Zahradní centrum Malinkovič - Důbrava s.r.o.

CZKZahradnictví

Zahradnictví

Zahradnické centrum v Břeclavi – nabídka rostlin, dřevin, substrátů, keramiky, hnojiv

Trvalky, okrasné dřeviny

Trvalky, okrasné dřeviny

Trvalky, skalničky a okrasné dřeviny vypěstované v zahradnictví Břeclav

Sezónní květiny

Sezónní květiny

Sezónní květiny pro jaro, léto, podzim ze zahradního centra v Břeclavi


Zahradnictví - zahradní centrum, maloobchod a velkoobchod s květinami, trvalkami a okrasnými dřevinami

V Zahradním centru Malinkovič-Důbrava v Břeclavi zakoupíte vše potřebné pro zahradničení. V našem zahradnictví prodáváme rostlinný materiál, jako jsou trvalky, letničky a balkónové rostliny, ale také doplňkový sortiment pro jejich pěstování, jako jsou substráty, hnojiva a keramika. Navštívit můžete naše zahradní centrum v Břeclavi nebo Hodoníně.

Provozujeme maloobchod i velkoobchod s trvalkami, letničkami a okrasnými dřevinami. V naší prodejně naleznete zboží z naší vlastní produkce, ale i nakupovaný rostlinný materiál z tuzemska a zahraničí (Holandsko, Itálie, Německo).

Díky vlastním pěstebním plochám prodáváme především rostliny, které jsme vypěstovali, a to především sezónní květiny- letničky, dvouletky, chryzantémy, trvalky, balkónové květiny a další. Sortiment květin v Zahradním centru Malinkovič - Důbrava zahrnuje také vodní rostliny, okrasné a ovocné dřeviny a nakonec popínavé a pnoucí rostliny a pokojové květiny.

Co se týče substrátů, mezi naše hlavní dodavatele patří firma AGRO CZ, Rašelina Soběslav a GRAMOFLOR. Naleznete u nás substráty pro balkónové, pokojové, vodní, rašeliništní a kyselomilné rostliny. Seženete u nás i substráty pro palmy,
Pelargónie, Surfinie, Orchideje, Citrusy, Kaktusy, ale i pro trávníky a okrasné dřeviny. Nechybí ani mulčovací kůry či dřevní štěpky a piniová kůra.

Zakoupit u nás můžete i širokou škálu standardních přípravků na ochranu a výživu rostlin standardních (řada Floria, Agrobio Opava, Bayer, Hoštická hnojiva a Planetella), tak i produkty respektující normy ekologického zemědělství (řada Agro Natura, Vita natura a Neudorff).

Za zmínku také stojí sortiment keramiky a květináčů pro venkovní a vnitřní prostory. K zakoupení máme italskou terakotovou keramiku vhodnou pro umístění na venkovní prostory (terasy, balkóny) a také kvalitní interiérovou keramiku firmy Scheurich.

Naskladněnu máme i keramiku od českých výrobců, jako jsou květináče, obaly, podmisky a dekorační keramika.Z plastových výrobků pak u nás najdete i obyčejné a samozavlažovací truhlíky, pěstební a okrasné kontejnery, obaly na květináče apod.


Katalog firem:    

Květiny, semena a zahradnická hnojiva

,  

Zahradnické potřeby a doplňky

,  

Zahradnictví

,  
Štítky:

Zahradnictví, zahradní centrum, trvalky, letničky Břeclav, Hodonín