TEPfactor Water CUP s.r.o.


Chotilsko 1, Chotilsko 262 03
Společnost TEPfactor Water CUP s.r.o. provozuje na Slapech adrenalinový park, který nabízí akční zábavu na souši, na vodě i ve vzduchu. Součástí naší nabídky je také netradiční ubytování v plážových bungalovech ve stylu Bora Bora, služby cateringu či pronájem konferenčních prostor.

Všem návštěvníkům nabízíme strávení volného času při jedinečné zábavě. Námi nabízené programy můžete využít nejen jako rodina, s partou přátel nebo jako zpestření narozeninové oslavy, ale jsou také vhodné jako firemní teambuilding či pro jiné akce.

Nabízíme hry zaměřené na týmovou spolupráci (hra Boyard inspirovaná Pevností Boyard), Flexi Fun (indoorový překážkový) vodní soutěže přímo na Slapech, šifrovací hra na vodě s využitím motorových člunů, grill párty na vodě s námořnickým programem, Speed boat a mnoho dalšího.

Ubytovat se můžete v netradičních plážových bungalovech ve stylu Bora Bora.
- Junglehotel: ubytování ve stylových 4 lůžkových bungalovech na pláži
- VIP pokoje: 2 lůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením
- Stanové městečko: 2 lůžkový stan vybavený matrací a lůžkovinami (ubytování ve stanech je možné pouze pokud jsou obsazeny ostatní možnosti ubytování).

Můžete se na nás obrátit také s požadavkem prípravy cateringu dle vašeho požadavku. Splníme veškeré vaše požadavky, a to od základního menu, přes labužnické rauty a 5ti chodové večeře či grilování na venkovní terase, včetně samoobslužného baru. Samozřejmostí jsou také veganská či vegetariánská menu. připravíme vám catering dle vašeho přání.

Naše společnost vám také nabízí využití konferenčních prostor staré „bramborárny“ zasazené do tématiky tropických pláží Bora Bora a Indonéské džungle. Disponujeme třemi konferenčními místnostmi.
Standartním vybavením konferenčních místností jsou: dataprojektor, plátno, mikrofon, ozvučení, flipchart, psací potřeby a laserové ukazovátko.

Produkty
  • příprava občerstvení, příprava rautů, příprava švédských stolů, příprava grilování, dovoz jídla, pronájem cateringového vybavení, organizování oslav, pronájem hostesek
  • sport a odpočinek, wellnes program, vodní sporty, golfová hřiště, jízdy na koni, sportovní rybolov
  • kongresové centrum, firemní akce a workshopy, školicí místnosti, konferenční služby, firemní ubytování
  • ubytování pro rodiny, hotelová restaurace, hotelový servis, hotelová služba, možnost volnočasových aktivit
  • ubytování v kempu, pořádání táborů pro děti, stany, karavany, chatky, společné sociální zařízení
  • firemní večírky, plesy, realizace představení, zábavní akce pro dospělé, kulturní akce pro školy, představení pro děti, kouzelnická vystoupení

Elektronické a pneumatické inteligentní balancéry pro průmyslové podniky - Indeva.

Elektronické a pneumatické inteligentní balancéry pro průmyslové podniky - Indeva

Světová jednička ve výrobě kožených sedacích souprav. Výroba v Itálii


Související články
Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

FBA spol.s r.o.

Kvalitní ubytování u letiště Praha Ruzyně za nízké ceny

Odlétáte na dovolenou nebo se vracíte v časných ranních hodinách? Pokud se chcete vyhnout nepříjemnému nočnímu cestování na nebo z letiště, máme pro Vás řešení. Je jím kompletně zrekonstruovaný hotel na Praze 6, Ruzyni, v těsné blízkosti pražského letiště Václava Havla. Celý objekt je moderně vybavený. Nabízí možnost levného ubytování a stravování v restauraci, která denně nabízí chutná a zdravá polední menu. Pro firmy jsou navíc k dispozici konferenční prostory a plně vybavené učebny vhodné pro školení i obchodní jednání.


Catering & jídelna Raduň u Opavy – rozvoz obědů pro firmy i jednotlivce

Šárka Sendlerová

Catering & jídelna Raduň u Opavy – rozvoz obědů pro firmy i jednotlivce

Nemáte čas přes týden vařit? Nebo vám na přípravu teplého jídla už nezbývají síly? Neodbývejte se a obraťte se na Catering & jídelna Raduň z města Opava. Nabízíme rozvoz obědů až do domu nebo do firmy. Každý den vám zajistíme teplé jídlo za rozumnou cenu.


Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o.

Firemní akce, školní výlety a další možnosti s veškerým komfortem

Zařídit dětem nezapomenutelný školní výlet a zaměstnancům, či obchodním partnerům zážitky spojené s firmou, tak to dává někdy zabrat. Ale jen do té doby, než najdete skvělé řešení, které poskytuje nejen zážitky, ale také skvělé ubytování a nádherné prostředí. Přesně takové podmínky vám zařídí SKI AREÁL HLUBOČKY, spol. s r.o., Olomouc


Občerstvení bez námahy

Šárka Sendlerová

Občerstvení bez námahy

Rozvoz hotových jídel využívá stále více strávníků. Je to z několika možných důvodů. Jedním z nich bude určitě i ten, že se kvalita nabízeného jídla v poslední době velice zlepšila. Jistě vás o tom snadno přesvědčí i Catering & jídelna Raduň.


Firemní články
Adrenalinový park na Slapech - akční zábava na souši, na vodě i ve vzduchu

Adrenalinový park na Slapech - akční zábava na souši, na vodě i ve vzduchu

Společnost TEPfactor Water CUP s.r.o. se sídlem v Chotilsku provozuje na Slapech adrenalinový park, který nabízí akční zábavu na souši, na vodě i ve vzduchu.